Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2021

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da je normalno da baš svaki menthol poseduje oružje, nije, ali mojne da ste tolike pahuljice.
To je jednostavno 'Murica, uvek bila i biće.


Slažem se sa CountMike-om, takođe sam ''takmičarski'' pucao iz raznog oružja.
Imam M88A, pa nisam nikoga ubio. Još uvek. Zezam se, volim oružje i to je to.
Ne lovim, ne pucam na životinje i mislim da je jedino sanitarni odstrel divljači opravdan.
 
Poslednja izmena:
To američko naoružavanje civila mi je potpuno sumanuto, a još luđi su mi oni koji ne žive tamo, a lože se na njihove zakone o oružju

Šta je loše u tim zakonima? Kod nas čovek postane ubica preko noći, kada naoružan lopov, u ko zna kavom stanju i sa kavim zadnjim namerama, upadne čoveku u kuću stan.


Koliko godina je trajlao suđanje, i kroz šta je sve morao, a i sada prolazi gospodin Saša. Normalan čovek ima savest. Njega će ovo da proganja ni krivog ni dužnog do groba. Normalno bi bilo, da država obezbedi ovom hrabrom čoveku kvaliteno lečenje do kraja života. Da imamo takve zakone, ne bi imali ubistvo u Sava Mali. Ne bi smeli da dođu, da građani imaju pravo da brane svoj život i imovinu. Isto važi i za one batinaše i barabe u Šapcu što su tukli ljude bejzbol psalicama i čekićima.

Da ali ako je za verovati wikipediji Srbija i Crna Gora dele peto i sesto mesto u svetu po broju vatrenog oruzja po glavi stanovnika.

Netačno. Mi smo odvano razoružani i fizički a boga mi i mentlno.
 
Pucace Vilotici?😁
 
Kao neko ko se bavi prometom oružja, rado bih se uključio u raspravu na tu temu, ali su tu stavovi besmisleno tvrdi i nema svrhe trošiti vreme. Nazad na temu!
 

Prilozi

  • Screenshot_20211205_163848.jpg
    Screenshot_20211205_163848.jpg
    302.6 KB · Pregleda: 365
giphy.gif
 
261786588_10159816867986473_4611518477193645748_n.jpg
 
Imate domace prsljenove u YT temi da prangijajte...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno