Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2020

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
gifs_19.gif
Transfer neprijatnosti + 1000

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Onda...sedi jedan,sve do jedne bogomoljke

Ona skroz desno jeste ko paličnjak al pogledaj mu glavu i ,,ruke,,

jes boga ti :D ja sam sa biologijom raskrstio odavno, ali tolko bi bar trebalo da znam da prepoznam bogomoljku :D u pravu si, mene ovaj desno podsetio na palicnjaka i pomislio sam da su svi. ova dole levo sto je kolega pomenuo je ona koja zivi na orhidejama?

palicnjaci mucenici se kriju od predatora, ove podmukle bogomoljke koriste mimikriju da bi lovile
 
Vidim da sam uneo pometnju ;)
Stick mantis, orchid mantis,giant leaf insect. Nisam siguran za tamnije zelenog mališu i malog braon lika ;)
9305897e1f757fe47a3d349a12deb489.jpg
 
ja sam uneo pometnju jer sam lupio da su palicnjaci :d imao sam kontskt sa njima, pa me ovaj dasa skroz desno podsetio... a znam da ih ima i drugih vrsta, pa sam pomislio da su i ostale bubacke palicnjaci.
 
Ne bi. U centru Pariz, zapravo većem delu Pariza, postoji i obaveza vlasnika nekretnina da svakih 5 godina obnovi fasadu. Da ovo neko pokuša da izda u ovom stanju inspekcija bi mu oduzela stan istog trenutka. A inace nije Pariz skup.

London je. Tamo postoje ovakve gluposti (mnogo bolje uređene) i ide ko ludo i za 350.000 ako je snobovski kvart (tipa Fulham ili slično). Bukvalno adaptirana garaža 10m2 kao stan.

Ali tamo žive mladi ljudi koji rade po nekim firmama iz tih krajeva za oooogroman novac pa im je i to OK, žrtva dok ne skupe milion funti za par godina i beže u suburbs.

Ima na TV ne znam koji Francuski kanal emisija u kojoj ljudi traze stanove ili kuce, i onda agent trazi za njih (nadje 3-4 stana ) . I tako bila epizoda da je devojka trazila stan, mali do 300000evra, i bukvalno je bio 15m2 ne namesten ( e sad onaj link od gore, nisam zagledao stan ( vidim da ima neka zavesa za kupatilo,...) ali sustina je ta da za takav stan treba izdvojiti pozamasnu svotu novca ( ajd da kazemo siri centar Pariza ). ali da ne idemo vise u OFF
 
Video sam ovo u nekoj igri :d
 
Ventili podsecaju na ovu instalaciju
550x977_A2B.jpg
 
Poslednja izmena:
Одаде га око. А јес' се екстра камуфлирао.

Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
8e906d0a6f9b5878d686e2d37d9c929c.jpg


s10e on Tapatalk pro
 
  • Like
Reagovanja: M J
2fa87bc807614e73d782fdfae5da6abe.jpg


Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
A svako ima svoj ključ pa ti sad vidi, ako ostane nezakljucano znaju ko je[emoji4]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno