Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
.
ed2991d48355a4e94140de7bec761e27.gif
 
^ Boles' !!! Naravno ako nije nameštaljka .

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nije, ista je fora i sa Remy Guilliard-om i njegovim trikovima sa loptom gde treba "samo" da ubode odredjen ugao, naravno zahteva odredjenu dozu skill-a.
 
qmBwHw9.gif
 
Mislim da je samo hteo da dokaže da se može istrčati maraton ispod 2 sata.
Ne verujem da je očekivao da mu priznaju rekord, jer ipak nije bilo pravo takmičenje.

Verujem da će istrčati on ispod 2 sata i na pravom maratonu.

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
Koji mu birokrate na kraju nisu priznale kao rekord...
Pa znalo se unapred, i pre prvog pokušaja, da se vreme neće zvanično priznati. Ovako može skoro svako u svojoj kategoriji da postavlja rekorde, trčeći na posebno pripremljenoj stazi, uz tim pomagača i tehnologiju. No, to što rezultat nije zvanično priznat, ni malo ne umanjuje dostignuće. Od juče pa na dalje, vreme koje maratonci jure je 1:59:40. Sve preko toga, od juče je osrednje...
Pozdrav
 
Koji mu birokrate na kraju nisu priznale kao rekord...

1. Najbitnije. Nije bila prava trka u pitanju, samim tim i drugih trkača koji bi ga usporavali ili lomili njegov ritam.
2. Staza i putanja su specijalno birani tako da bude što je moguće manje promena ritma, naglih skretanja, da celim tokom bude na istoj nadmorskoj visini, da budu što idealniji vremenski uslovi, itd...
3. Ispred njega su išla kola koja su diktirala njegov ritam i ritam njegove ekipe. Njegova ekipa se smenjivala na svakih par kilometara.
4. Vodu su mu dodavali u ruke, umesto da mora sam da je uzme.

Rekord na zvaničnoj trci i po zvaničnim pravilima je 2:01, bilo bi dobro da ga neko i obori u takvim uslovima, a to će se i desiti.
 
Poslednja izmena:
1. Najbitnije. Nije bila prava trka u pitanju, samim tim i drugih trkača koji bi ga usporavali ili lomili njegov ritam.
2. Staza i putanja su specijalno birani tako da bude što je moguće manje promena ritma, naglih skretanja, da celim tokom bude na istoj nadmorskoj visini, da budu što idealniji vremenski uslovi, itd...
3. Ispred njega su išla kola koja su diktirala njegov ritam i ritam njegove ekipe. Njegova ekipa se smenjivala na svakih par kilometara.
4. Vodu su mu dodavali u ruke, umesto da mora sam da je uzme.

Rekord na zvaničnoj trci i po zvaničnim pravilima je 2:01, bilo bi dobro da ga neko i obori u takvim uslovima, a to će se i desiti.
Sve je to meni jasno kao i da "zečevi" nisu trčali čitav maraton već su se menjali na 5km kako bi održali tempo, ono je bila samo konstatacija da sem lične satisfakcije i potvrde da je moguće istrčati maraton ispod 2h takav rezultat pod tim uslovima ne služi mnogo čemu.
 
6gETA4C.jpg
 
U *mjau**mjau**mjau* , moje saučešće , njega to stvarno boli ...

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Mislim da je samo hteo da dokaže da se može istrčati maraton ispod 2 sata. Ne verujem da je očekivao da mu priznaju rekord, jer ipak nije bilo pravo takmičenje.
Verujem da će istrčati on ispod 2 sata i na pravom maratonu.
Upravo tako. Šta će biti u regularnim trkama ostaje da se vidi, ako iko može to je Kipchoge.
Link sa spominjanim detaljima o trci.
https://youtu.be/A73HQwEct-o
 
v3U61hY.jpg
 
Qy2bvUP.jpg
 
Ih, za 25$ cela tabla bicikliste

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno