Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27741787152_3d8e3b21f8_b.jpg

hillary-clinton-lesbian.jpg
 
Ne vidim razlog da se zaluđujemo ovim Američkim klovnovima, a ne vidim ni šta je zanimljivo i naročito smešno u vezi sa njima ??? Identične lakrdije imamo i svako malo kod nas, pa ne možemo ništa tu da promenimo. Čak ni da se nasmejemo, makar i ironično ...
 
Ne vidim razlog da se zaluđujemo ovim Američkim klovnovima, a ne vidim ni šta je zanimljivo i naročito smešno u vezi sa njima ??? Identične lakrdije imamo i svako malo kod nas, pa ne možemo ništa tu da promenimo. Čak ni da se nasmejemo, makar i ironično ...
Zato što je naš pametni dao milion dolara iz budžeta za kampanju Klintonove. Kako fenomenalno spaljene pare.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ko je ta bud ala? :D
 
Zato što je naš pametni dao milion dolara iz budžeta za kampanju Klintonove. Kako fenomenalno spaljene pare.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Spaljuje ih svakodnevno i za sopstvenu kampanju, i to mnoooogo više i više nego fenomenalno. Ali to zaista nije smešno. Naprotiv ...
 
Da to sam i ja cuo jos od letos su rekli iz CC da ne sme da se drzi u frizideru CC od 2L.
Zasto, pitaj CC.
Inace potvrdjeno mi je na bar 5-6 mesta gde se snabdevam u pitanju su prodavnice ne hiper marketi.
Zasto niko ne zna, svima je rekao komercijalista iz CC kad im je dolazio i to od letos.
Fanta od 2L moze ali CC, jok.
Edit
Al da budem tacan do kraja, to sve vazi za kokakoline frizidere, ako nemas njihov frizider naravno mozes da stavis i od 2L niko ne moze da ti zabrani, zabrana je samo za njihove frizidere, zasto, ne znam.

Baš u prodavnici sam radio, nije hiper.
Lik drži 7 ili 8 marketa po NSu i u svakom imaju kolin frižider i hlade se dvolitre. Osim toga, još u par radnji koje sam ulazio svud se hlade dvolitre u CC frižiderima. Jbm ga.

Sent from HUAWEI P9 lite via Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dvolitre su krenule u Srbiji negde 1996. Pre toga su postojale samo od 1.5l. Znam zbog benzina. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Koliko bre vi pijete te kokakole kad vas toliko pogađa ta prljava kapitalistička podvala? :D Jel vredno dve strane oftopika?
 
Koliko bre vi pijete te kokakole kad vas toliko pogađa ta prljava kapitalistička podvala? :D Jel vredno dve strane oftopika?

^^ Cekao sam ovako nesto. Bolje rakija nego koka kola, realno. Tako cu i svoje dete da ucim.
 
Baš u prodavnici sam radio, nije hiper.
Lik drži 7 ili 8 marketa po NSu i u svakom imaju kolin frižider i hlade se dvolitre. Osim toga, još u par radnji koje sam ulazio svud se hlade dvolitre u CC frižiderima. Jbm ga.

Sent from HUAWEI P9 lite via Tapatalk
Ja kazem kako je tamo gde sam isao u prodavnice i sta su mi rekli.
Beograd je u pitanju.
 
Moj dobar drugar radi u CC i kaže da razmišljaju o 3.3l.
 
Objašnjenje koje sam ja dobio od komšije iz prodavnice pića letos je da su im iz CC zabranili da drže 2L flaše u frižideru kako bi pospešili prodaju 1L i 1,5L. Takođe reče mi da im niko ne brani da ih drže u prodavnici ali van frižidera, ali da sobzirom da je leto njima se nije isplatilo da je drže van frižidera, jer kupci neće da kupuju ako nije hladna...
 
Zanimljive i smesne flase coca cole u friziderima.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
"When our husbands are at work, girls are having fun and drinking coffee for happy days"

14719674_1127411393973040_3791703738587021312_n.jpg
 
A ja reko piju coca colu. :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno