Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Da, zvanična
Ponekad može da se nađe jeffinije kod reselera, ali baš moraš da ubodeš
 
Da, zvanična
Ponekad može da se nađe jeffinije kod reselera, ali baš moraš da ubodeš
Nasao sam ga jeftinije, coins stranica, plus kupon iz igre + 3 dolara kad se zaprati radnja...oko 45 dolara izadje trenutno, rekao bih da je to dobra kupovina? Naravno, rizik od carinjenja ili bar placanja pdv-a uvek postoji, ali na to i racunam kad kalkulisem 😀
 
Koliko sam primetio, carina prilično dobro i pošteno funkcioniše kod ovakvih sitnica
Meni nisu udarili harač na Casio koji je koštao malo ispod 60US$ (oko 50 €). Više je bilo slučajeva da nisu carinili malo skuplji sat nego što jesu jeftiniji.
 
solidna cena, hurry up and buy ;)
ja bih pre uzeo vilarda za te pare, ali to je samo stvar ukusa :)
 
Da se upisem i ja na temu. Merkam vec neko vreme sd1953, ovo bi trebalo da je ok, jel im ovo zvanicna prodavnica na aliex?

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $50.59 87%OFF | SD1953 Hot Selling Ceramic Bezel 41mm Steeldive 30ATM Water Resistant NH35 Automatic Mens Dive Watch Reloj
Да сам видео твој пост раније било би супер, ја поручио малопре за 65 еура исти сат, мислио сам да нема јефтиније. 🙃
 
Pozdrav. Sta misliti o satu sa KP

Pre svega me interesuje pouzdanost prodavca kao i originalnost sata?
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne mogu se komentaristi oglasi sa KP. Rizik je samo vaš.
 




Steta sto nije 22mm lug with
 
IMG_4533.jpeg
Prvi utisci….neverovatno dobar sat za 5400din. Kvalitet, izrada kao kod satova od 120-150e. Rekao bih da je bolja opcija od dizajnerskih satova.

Stigao je lepo upakovan u kartonskoj/fejk kožnoj kutiji sa krpicom i šrafcigerom.

Prvi utisci veoma pozitivni, lepo leži na zglobu, cifer prelepe boje, krunica se fino šrafi, čelik mi deluje jako dobro kao na Festina satu koji imam.

Navikao sam na Huawei GT3 46mm pa mi ovaj deluje malo, ali služiće samo za određene prilike pa nije ni bitno toliko.
 
Da se ne lažemo baš toliko 😄
 
Da se ne lažemo baš toliko 😄
Nemam ja koga da lažem. Poredim ga sa Festinom 16488/1 koju sam 2014. platio 16k, sad je oko 21. Isti kvalitet izrade, ostaje da se vidi preciznost i izdržljivost.

Drugar je kupio neki tiffany guess koji deluje jeftinije od ovoga i lošijeg kvaliteta. Da ne pričam da je ušla voda u sat nakon kupanja, reklamacija naravno odbijena, a sat plaćen 19k.
 
Pogledajte prilog 440177
Prvi utisci….neverovatno dobar sat za 5400din. Kvalitet, izrada kao kod satova od 120-150e. Rekao bih da je bolja opcija od dizajnerskih satova.

Stigao je lepo upakovan u kartonskoj/fejk kožnoj kutiji sa krpicom i šrafcigerom.

Prvi utisci veoma pozitivni, lepo leži na zglobu, cifer prelepe boje, krunica se fino šrafi, čelik mi deluje jako dobro kao na Festina satu koji imam.

Navikao sam na Huawei GT3 46mm pa mi ovaj deluje malo, ali služiće samo za određene prilike pa nije ni bitno toliko.
Zavrni gornji driker da sat ne povuče vodu...

Pagani satovi su ok za te novce...

Loša narukvica i loš lume se podrazumevaju...

Imam i sam tri-četiri njihova sata i ponavljam ok su za te novce, ništa spektakularno.

Druga je stvar što mnogi drugi brendovi ne vrede ni pola koliko koštaju, pa se ima utisak da si od kineza dobio više ili isto nego od nekog preplaćenog brenda.
 
Zavrnuo sam odmah nakon slikanja. 😅

U kom smislu loša narukvica? Deluje pristojno, jedino se kopča malo teže otvara pa uke da zasmeta ako se često skida sat sa ruke. Sviđa mi se što se šrafe karike, lepše rešenje nego iglice.

Lume jeste slabiji, mada i na Festini je kriminalno loš. Ovde mi bar kazaljke stoje ravno u mm sa oznakom, na festini npr na poziciji 12 kazaljka stane malo pre obeležja.

Dok ne kupim neki Tudor ništa drugo me ni ne zanima od satova, možda eventualno neki Citizen Nighthawk.

Za sad mi je najbolja kupovina GT3, ni ne razmišljam o svakodnevnom nošenju klasičnog sata, a ovaj Pagani sam kupio jer je ispala dobra cena i da vidim kakav je stvarno sat. Za 50e stvarno nemam zamerki.
 
Ne, jednom u 8 dana na sat vremena. Ne skidam ga sa ruke dok ne padne baterija ispod 10%. Najbolja stvar.
 
Stigao bas brzo sa AE bronzani addiesdive .. 90E, nista dodatno naplaceno .. odlicna zavrsna obrada, nigde nista ne bode oci da nije lepo odradjeno itd .. dosta je i tezak i povelik za moj zglob, ali odavno sam zeleo bronzani sat i jos u o Cpt Willard kucistu nisam mogao odoleti ..
 

Prilozi

  • 20240508_084355.jpg
    20240508_084355.jpg
    150.8 KB · Pregleda: 187
^ Čelik sa nanomilimetrom pvd coatinga u boji bronze.
Čim ga čukneš promoliće se boja čelika.
 
Moguce je .. koliko sam gledao review-e, trebalo bi da je bronza, niko nije pominjao celik i pvd, vec pun materijal .. sad ako su svi propustili da to uoce, sta je tu je. Javicu kad cuknem sta se desilo ;)
 
Kako vi sa malo sirim rucnim zglobovima (>22cm) resavate problem sa narukvicama, posto su koliko vidim uglavnom pravljene za obim do 22 cm.
 
Konačno ozbiljan sat :)
 
Htedoh da napišem “konačno” 😛
 


Zeznuše ga sa ovim lugovima, ko rogovi. Nisam siguran šta da mislim o brojčaniku, previše motiva naspram čitljivosti...
Dobra ideja da osveže oktagon seriju ali rekao bih realizacija je dopola puna ili prazna čaša... Verovatno ću ga kao fan casioaka i kupiti, da vidim na koju stranu će okrenuti.

Inače nisam ni znao do ove teme da je izašla nova serija. 😃
 
Uh kako bih ga posedovao (sa metalnom narukvicom). Što ga ne kupih pre 5-6 god dok ga je još imalo u prodaji….
 
Nazad
Vrh Dno