Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Jel imas link gde kosta 30$?
Meni bi bio zanimljiv ako ima sa celicnom narukvicom...

Celicna nema, bar ne za ovaj model. Cena mu je shatro 130 dolara, ali je uvek na popustu i kosta izmedju 30 i 35 dolara. Sad kosta 34, i sutra ce kostati oko 30 :)
 
Takodje preporucujem i ovaj sat:
HTB1qrNUHVXXXXbTXpXXq6xXFXXXh.jpg


http://www.aliexpress.com/item/2014...uartz-Sport-Wrist-Watch-1G7C/32346257534.html

Moze da se nadje za bukvalno 5-10$, ali ne od ovog prodavca koji je prevarant i ne salje porudzbine.

I njega pravi Guanqin, sto se lako da zakljuciti na osnovu oblika dugmica, ali je u pitanju "podbrend".

Takodje, odlicna kupovina za cenu jednog produzenog espressa sa mlekom je i ovaj sat:
http://www.aliexpress.com/item/Sple...-Date-Wrist-Watch-Mechanical/32380433418.html
 
Mene samo nervira sto su ovi mali kruzici najcesce ukras, vidim fa kod ovog sto si ti uzeo rade to je extra.
 
Ako razmatrate kupovinu na AE, savetujem da gledate one koji imaju sto veci broj ordera i da procitate komentare kupaca. Mnogo toga moze da se zakljuci iz toga i da vas spasi od razocarenja i bespotrebnog troska.
 
Zaboravljaš da gomila korisnika odavde već kupuje na Aliju... :) Ali OK, dodatno upozorenje ne može da škodi.
Svaka čast za onaj prvi satić, baš gotivno izgleda, naročito u nekim drugim svetlijim bojama (bar meni).
 
Poslednja izmena:
Kupicu ja neki satic sa Alija sigurno. Jel do 50e ne lupaju carinu ili kako?
 
Ne deluju loše, ali kakav kvalitet očekivati od sata od par dolara?
 
Minimum kao Diesel, DKNY, Fossil i slične gluposti koje se prodaju ovde.

Ko želi mehaničke, nek pogleda Sea-Gull, Beijing, Shanghai brendove.
 
Ne lupaju ništa dodatno, meni nisu za CPU od 40€. Zapravo, iz mnogo pročitanih postova izgleda da je slučaj kako ti se zalomi. Uglavnom, ako kupuješ prvi-drugi put, neće, već one koji često naručuju verovatno markiraju za harač.
 
111.jpg
sat koji je placen 400din sa aliexpresa bez pdv isto prosao al to je bilo pre par meseci a primetio sam na kp da ovakvi idu od 1500 do 2000 sto je stvarno pljacka jer on vredi max 1000din
pozdrav
 
Cekaj cekaj... Kupujete satove od 400 din.. 1000..
 
YOLO borise :p
 
A ovako nešto? :)

32480.jpg
 
Sat je placen 400din ali se na kp isti taj prodaje za 1500 a 1000 je realno jer je ovaj moj proso bez dazbina to sam hteo reci
 
Prije ce biti 10 konja €
 
Ja ne bih mogao da nosim sat sa nekim od tih kineskih natpisa. Nemam problem sa brendovima, imam xiaomi telefon ali da mi na satu piše cong lee mi je bas loše. Da nema tog natpisa bio bi ok
 
Ja ne bih mogao da nosim sat sa nekim od tih kineskih natpisa. Nemam problem sa brendovima, imam xiaomi telefon ali da mi na satu piše cong lee mi je bas loše. Da nema tog natpisa bio bi ok

Problem je u totalnom gubitku kompasa, nepostovanju.. Pa sat je stvar koja traje 10, 15, 20, ukucaj random brojku, godina.. Sad se sve gleda iz ugla daj sto jeftinije da prodjem. Ne kupujes prokleti peskir pa je nebitno jel brendiran ili je kinez od 100 dinara (cak i peskir kosta kao ti satovi). I sto je najgore, to nisu ljudi koji nemaju za leba, pa da kazes da je donekle razumljivo..
Da, ova tema je bas za "ljubitelje".
 
Poslednja izmena:
Uff vala bas. Lep je i ova bronzana boja je bas kako treba.
 
Poslednja izmena:
Ti baš baš jeftini od par dolara, što liče na prave, uživo izgledaju užasno. Te kao hronometar skazaljkice su samo nacrtane, ili u najboljem slučaju zalepljene (takve imaju čak i treću dimenziju :p ), a cela izrada je u klasi igračaka iz kineskih radnji. A čak i u kineskim radnjama ima boljih igračaka.

Tu od 20-30 eur pa na gore kreću već neki što liče na nešto.
 
Ni ja ne bi stavio kineza od xyz dinara na ruku, pa ne znam kako (iskopirano) da izgleda.
Toliko jeftinih a odličnih Seika 5ica ima za pristojne novce, 80ak € sa 2 godine garancije,
sa svim bojama cifera pa biraj po želji.
 
Ja nešto ne simpatišem G-Shock kućišta sem kockice,
ali Casio kao brend i te kako poštujem i imam njihov sat koji bez greške radi već treću godinu.
Od mene samo preporuka i za Casio i za Sense koji ih valja :) .
 
Nazad
Vrh Dno