Šta je novo?

YT Vanced ne radi?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

pedja9

Cenjen
Učlanjen(a)
19.12.2010
Poruke
435
Poena
195
Da li jos nekome od jutros ne radi Vanced tj koji god klip da se otvori pise preko nove verzije mora da se gleda, a koliko znam vanced odavno vec ne izbacuje nove verzije...

Da li ovo zvanično znači kraj vanceda i jedino moguće gledanje youtube preko browsera ili?
 
Da li jos nekome od jutros ne radi Vanced tj koji god klip da se otvori pise preko nove verzije mora da se gleda, a koliko znam vanced odavno vec ne izbacuje nove verzije...

Da li ovo zvanično znači kraj vanceda i jedino moguće gledanje youtube preko browsera ili?
I kod mene je ista situacija od jutros.
 
Trenutno rešenje je da ne budete ulogovani na microG sa nalogom. Ako imate potrebu za tim, onda se prebacite na reVanced.
 
Je l vizuelno isti kao pravi yt? Kao sto je vanced bio
 
Što je teško probati apk, vidi se sve za 5min max. :)
 
Ode Vanced...
Pokušao sam Revanced, skinuo sam Youtube apk stariju verziju koju traži, ali kada sam probao patch javlja da treba root, a to nemam.
Za sada gledam Youtube iz Brave browsera.
 
Ode Vanced...
Pokušao sam Revanced, skinuo sam Youtube apk stariju verziju koju traži, ali kada sam probao patch javlja da treba root, a to nemam.
Za sada gledam Youtube iz Brave browsera.
Izgleda da sam skinuo pogrešan apk fajl.
Sada sam probao ponovo i radi bez problema, isto kao Vanced.
 
Meni radi sve u 16..
 
Kakav crni webOS, samo androidTV :D

upload_f6ab10668ea7793f099108f2b2230406.png



APK Download: https://github.com/yuliskov/SmartTubeNext/releases/download/latest/smarttube_beta.apk
 
Vanced je jos prosle godine zavrsio sa podrskom.
Revanced je sad kao nastavio isti fazon, al iz nekog razloga, autoplay mi radi konstantno nikako da nadjem opciju za iskljucivanje, bila uvek uz video ranije.


Ignore this boomerski poslednji deo posta...nasao u settingsu pod autoplay..
 
Meni čak izgleda da ovaj reVanced nudi mnogo više onih 'sitnih' opcija od Vanceda.
Kako god, dobra zamena.

Dobri stari Vanced ode u zaborav
 
Ja redovno apdejtujem Vanced putem Github sajta gde izlaze novije verzije i nemam nikakvih problema.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Isto..
 
Pokušajte Play tube, radi baš baš bar na 40 pro.
 
Postoji i revanced extended na githubu. Radi bez greske.
 
Kod mene juce prestala da radi Vanced, na nalogu koji je ulogovan i na YouTube app. Skinuo sam ReVanced, i mnogo je bolja aplikacija od Vanced. Ostavio sam jedino MicroG Manager, zbog ReVanced-a. Za sada, zadovoljan.
 
Jel se dešava nekom da video jednostavno stane na pola i neće dalje, kao da nema interneta a ima sigurno? O revanced-u pričam. I koja je razlika između običnog i extended-a?
 
Jel se dešava nekom da video jednostavno stane na pola i neće dalje, kao da nema interneta a ima sigurno? O revanced-u pričam. I koja je razlika između običnog i extended-a?
ponovo instaliraj app i prokinut ce.
meni se to dešavalo zadnjih 3-4 dana isti problem. nakon što sam instalirao zadnju verziju apk sve radi uredno.
 
Ja sam za sad instalirao noviji microG za Vanced sa Github-a i proradila je reprodukcija.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno