Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Da li ostali google nalozi koji su u familiji moraju da se prebace isto na Nigeriju da bi radili?
 
Nisam siguran za to. Ja sam na idividualnom planu. Verujem da zna neko ovde ko je prelazio sa jedne zemlje na neku drugu.
 
Probao i Nigeriju i Pakistan i za oba izbacuje grešku kako ne može da verifikuje zemlju..
 
Dal mogu sad prekinuti premium preko ukraine? Otkazem prerplatu mjesecnu i odmah da se prebacim na nigeriju?
 
1707930078832.jpeg
За Арг је већ ижвакано да виза не пролази, покушао сам преко Турске и ово ми избацује. Ставио на гугл профилу Турску адресу, на картици такође и опет ми ово избацује. Јел се још неко мучи са овим или? Да ли да пробам онда преко Украјине ако сигурно пролази?
 
@Uros2909 Turska ne prolazi za nove pretplatnike unazad već 5-6 meseci.

Imaš Ukrajinu 2.70e, Pakistan 1.60e i Nigerija 0.70e.
 
Пробаћу сад преко Украјине, за Пакистан и Нигерију ми избацује "We can't verify your country" грешку
 
Ne vredi, uspeo sam da obrisem i da ponovo dodam karticu sa podacima za placanje i adresu iz Nigerije, medjutim kada dodjem do opcije produzetka pretplate izbacuje mi poruku da ne moze da se verifikuje moja zemlja. Cak mi se i cena pojavi u valuti za Nigeriju. Sve ovo radim preko telefona. Probao sam i Surfshark i Tunnelbear, istu poruku dobijam stalno.
 
vpn nigeria-turbo master vpn sa play store-a, ja uspeo sa njim da aktiviram danas, 81 din mesečno, preko browsera
 
Пробаћу сад преко Украјине, за Пакистан и Нигерију ми избацује "We can't verify your country" грешку
Апдејт: Прошло је без проблема, али другар кад је покушао да уђе преко инвајта, није успео, избаци као да нисмо у истој земљи. Колико видим овде, изгледа да је лутрија у питању са тим
 
Апдејт: Прошло је без проблема, али другар кад је покушао да уђе преко инвајта, није успео, избаци као да нисмо у истој земљи. Колико видим овде, изгледа да је лутрија у питању са тим
Prvo si trebao dodati članove porodice pa tek onda aktivirati Premium. Pisano je o tome.
 
Ja imam placeni CyberGhost, kada stavim Nigeriju nikako ne mogu da dobijem cene, dobijam ili u eurima ili dolarima i to papreno izmedju 15i20e. Nalog je prebacen na Nigeriju i napravljen je nalog za placanje isto.
 
Evo da se zapljunem. Imao sam neki nalog sa kog nisam nikad ništa plaćao. Dodao pet osoba u familiju. Instalirao ovaj Nigeria Turbo Master VPN. Upalio incognito prozor I ulogovao se na yt preko browsera. Odmah mi ponudio familiju za 1700ngn. Popunio podatke unicredit master kartice. U adresu upisao neku random iz Lagosa i to je to.

Dobio sam mesec dana gratis i naplata kreće od 15.03. Mogu li sad odmah da platim godinu dana po ovoj ceni nekako ili mora mesec za mesec?
 
Dobio sam mesec dana gratis i naplata kreće od 15.03. Mogu li sad odmah da platim godinu dana po ovoj ceni nekako ili mora mesec za mesec?
YouTube Premium annual plan is available in:
  • United States, Canada, Mexico, Brazil, Russia (suspended), Turkey, Germany, Thailand, India, and Japan.
 
Prvo si trebao dodati članove porodice pa tek onda aktivirati Premium. Pisano je o tome.
Ето видиш, тај корак сам заборавио. Пробаћу са неким другим налозима да уђем, па ако успе, значи да његов налог нема среће изгледа са тим. Јел бих могао ја сад да их додам у гугл породицу, да не идем преко инвајта?
 
Evo da se zapljunem. Imao sam neki nalog sa kog nisam nikad ništa plaćao. Dodao pet osoba u familiju. Instalirao ovaj Nigeria Turbo Master VPN. Upalio incognito prozor I ulogovao se na yt preko browsera. Odmah mi ponudio familiju za 1700ngn. Popunio podatke unicredit master kartice. U adresu upisao neku random iz Lagosa i to je to.

Dobio sam mesec dana gratis i naplata kreće od 15.03. Mogu li sad odmah da platim godinu dana po ovoj ceni nekako ili mora mesec za mesec?

Hvala na ovome. Ispratio sam tvoju proceduru i sve je proslo kako treba. Na ovaj nacin sam prebacio Turski YT Premium family paket koji je i dalje imao pretplatu koja je vazila jos 10 dana, a koju sam pre ovoga otkazao i obrisao karticu. Preko iPhona nisam mogao nista da uradim, stalno mi je izbacivalo gresku. Tek kada sam uzeo Android i upalio incognito mod uspelo je iz prve.

I da potvrdim, rade i svi drugi nalozi koji su pre toga bili nakaceni na Turski Premium, nije bilo potrebno nista da se menja.
 
Hvala na ovome. Ispratio sam tvoju proceduru i sve je proslo kako treba. Na ovaj nacin sam prebacio Turski YT Premium family paket koji je i dalje imao pretplatu koja je vazila jos 10 dana, a koju sam pre ovoga otkazao i obrisao karticu. Preko iPhona nisam mogao nista da uradim, stalno mi je izbacivalo gresku. Tek kada sam uzeo Android i upalio incognito mod uspelo je iz prve.

I da potvrdim, rade i svi drugi nalozi koji su pre toga bili nakaceni na Turski Premium, nije bilo potrebno nista da se menja.
Znaci i ja bij mogao isto da uradim i ako imam jos 20ak dana pretplate preko ukraine?! Da deaktiviran izbrisem karticu i samo opet dodam nigeriju 😁
 
Samo nemoj da otkaže Ukrainu, pa da više ne možeš da potvrdiš zemlju.
 
Znaci i ja bij mogao isto da uradim i ako imam jos 20ak dana pretplate preko ukraine?! Da deaktiviran izbrisem karticu i samo opet dodam nigeriju 😁
Tako sam ja uradio onako kako sam gore napisao.

Obrisao sam i turski profil za placanje zajedno sa adresom, za svaki slucaj. Sve od toga se nalazi u google payments.
 
Mislis da ostavim profil od ukraine? Da to ne brines? Samo da dodam nigeriju?
Ma ne mislim ništa posebno, već pišem podsetnik šta su ljudi gore prijavili kao problem. Ja sam jednom dobio cenu u rupijima i kada sam ukucao podatke sa kartice, prebacio me na dinare i sada su ili dinari ili ako idem kroz VPN "ne može da potvrdi zemlju".
 
Da li sam u pravu, meni je nekako logicno da se na osnovu podataka sa Debit kartice ne moze znati gdje je izdata, tj. za koju drzavu je vezana. Mozda i moze, ali treca lica osim Banke ne bi trebala da imaju dostupne te informacije.
 
Da li sam u pravu, meni je nekako logicno da se na osnovu podataka sa Debit kartice ne moze znati gdje je izdata, tj. za koju drzavu je vezana. Mozda i moze, ali treca lica osim Banke ne bi trebala da imaju dostupne te informacije.
Prvih 6 cifara broja kartica (BIN) govori u kojoj je zemlji kartica izdata. Imaš online i BIN checker stranice gde upišeš tih 6 brojeva i kaže ti odakle je kartica. Tu vrstu provere koriste i servisi poput Applea, Spotifya itd.
 
Ne znam kako da uradim tranziciju za Tr na NIG. Danas mi istekla petplata na Tr ali stoji i dalje tu cijena u lirama. Na Nig sam vpn i kad kliknem ono ispod gdje stoje NIG cijene stalno izbacuje We couldn’t verify your country
 
Nazad
Vrh Dno