Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Ako ste ranije koristili placanje karticom na google playu nece da radi dodavanje a pak ako niste meni je vpn resio problem dok dodam clana posle gasim koristim normalno.
 
Druze,imam Private VPN,povezao na Argentinu.Usao preko Edge-a na YT,imao opciju family ili pojedinacno.Ukucao broj VISA kartice,potvrdio i to je to.Nisam pravio novi nalog.Kad sam usao posle na YT,samo je prebacilo na Premium.
 
Druze,imam Private VPN,povezao na Argentinu.Usao preko Edge-a na YT,imao opciju family ili pojedinacno.Ukucao broj VISA kartice,potvrdio i to je to.Nisam pravio novi nalog.Kad sam usao posle na YT,samo je prebacilo na Premium.
Kako si dodao familiju (jel istim postupkom, sa VPN-om ili...)?

Da li ti je promenjena lokacija na Google Play-u?
Da li si imao vezanu našu karticu za njega i da li si nekad nešto kupovao tamo?
 
Nisam nikad kupovao.Lokacija nije menjana na GP a sto se familije tice,to ne znam.Ja sam uzeo pojedinacni.
 
Nema teme za obican YT ali ne znam da li je primetio neko ko ne koristi premijum da su otisli u 3pm sa reklamama u poslednjih par dana? Ne pamtim da je ikada ovako bilo, bukvalno je neizdrzivo
 
Ja ne vidim razlog da neko kupuje YT Premium kad jos uvek radi YT Vanced kao sat.
 
Logovanje na google nalog preko nekog levog vanced servisa, neka hvala.

PS: koristio sam Vanced za slusanje muzike, bez logovanja, do kraja, dok više nije moglo. Tek sam onda uplatio premium preko Argentine.
 
Poslednja izmena:
neko slobodan slot za premium iz Argentine..moze placanje a moze i trampa za neki drugi servis :)
pisite u DM
 
Jel i kod vas koji ste uzeli Premium preko Argentine u YT Music aplikaciji prikazuje u Explore tabu sve Argentinske numere, identično i sa Trending listama i Novim albumima? U samom YT nemam taj problem, samo u YT Music.
 
Jel i kod vas koji ste uzeli Premium preko Argentine u YT Music aplikaciji prikazuje u Explore tabu sve Argentinske numere, identično i sa Trending listama i Novim albumima? U samom YT nemam taj problem, samo u YT Music.
Ne. Sve naše kao što je bilo i premiuma.
 
E o tome pričam, i nigde ne vidim opciju da to promenim da bude default druga država.
 
Na iOS u podešavanjima General postoji opcija za promenu lokacije. Verovatno da ima i na Androidu.
 
Postoji u YT app, ali ne i u YT Music aplikaciji.
 
Prijatelj iz Amerike koristi YT premium. On je kreirao jedan nalog za mene i poslao mi kredencijale ali kod mene ne radi kao premium već kao free nalog.
Pokušao sam da unesem nalog u telefon dok je bio aktivan VPN ali nije bilo nikakvih promena.
Imate li ideju kako da ga aktiviram i koristim u Srbiji?
 
YT Vanced je poveo da me zeza. Ulogujem se sa nalogom, kasnije kad otvorim izlogovan sam. Prakticno stalno moram da se logujem kada pokrenem aplikaciju. Da li se vama desava isto?
 
Nazad
Vrh Dno