Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bozic je bozic je pucaju prangije !
Komsija kupio klincima 2 kutije petardi i 5 topovskih udara.
Ja mu pustio ovo.
Nista nisu bacali, sve sutra vratio prodavcu.
 
Evolution is a bitch
 
Zasto je krenuo da podigne topovski udar ? Dobro je da mu je ostalo i pola sake..

Ja sam kao mali drzao obicne petarde u rukama dok ne puknu,naravno za onaj gips dole.. Ove crvene (tada smo ih zvali dinamitare :) ) se odmah bacaju sto dalje
 
Poslednja izmena:
Jbt 90% Amsterdama Bliski Istok...
 
Au kakav grad :zgran:
 
Grad budućnosti....samo su izvođači radova bili iz prošlosti :p
 
Jos uvek ne Mirza,ali na dobrom je putu da bude tako...

Za ljubitelje pecanja:

Svaka joj cast kako je lepo odradila i sa cim je upecala ribicu koja se pojavljujena 2:30

[YOUTUBE]shGm2tYpvrU[/YOUTUBE]
 
+1
Mozda nisi ljudi skontali taj vizionarski pecat..

Nego,jedan deo bench zajednice,bas voli da se uhvati politike..a ja volim kada se ovako "izjalovi". :d

Napravili su za tren,kako eto ponovo imamo ocigledan dokaz cenzure "nepodobnih" sadrzaja,sunovrat osnovnih demokratckih prava..a ispade da isti ne znaju da koriste internet pretrazivace...blago svima nama.

http://www.njuz.net/vlasnici-restorana-dobili-naredenja-da-obrisu-klin-corbu-iz-jelovnika/

Objasni im da grese
 
Jadna osiguravajuća kuća koja je zadužena za tu zgadu u Dubai :)
 
Jos uvek ne Mirza,ali na dobrom je putu da bude tako...

Za ljubitelje pecanja:

Svaka joj cast kako je lepo odradila i sa cim je upecala ribicu koja se pojavljujena 2:30
Ne mogu da verujem,da je onoliku stuku izvukla sa onim priborom..malo mi je i sumnjivo.
 
E sasavi su heheh, taman kad mislis ono ne moze smjesnije njuzovci te opovrgnu, srecan im bozic i smjeh nam na prag unosili jos 100 godina heheheh
 
^Vaistinu :d....
 
^Odlicni
 
Ako vam je dosadno top 100 viral video 2015. Preskočite intro 1:20.
 
Traže se dobrovoljci da projekat uspe :d

 
 
[YOUTUBE]N4cI7LWi4q4[/YOUTUBE]
 
Ovo je tako dobro, kadar, muzika, sve...
 
meni se cini da je ovo mogao da uradi bilo ko ko je imao odgovarajucu opremu, znanje 0 (zero, nula). klikom na link samo otplacujete liku opremu.
 
Nemam problem sa tim da pomognem da neko zaradi...
 
meni se cini da je ovo mogao da uradi bilo ko ko je imao odgovarajucu opremu, znanje 0 (zero, nula). klikom na link samo otplacujete liku opremu.

Nemoj da zavidis, zaradjivaces i ti jednog dana posto si veoma pametan :D
 
Ovo je tako dobro, kadar, muzika, sve...

Hvala,trudimo se :D Drugar iz ekipe zivi u 45-om,inace ne bi ni znali za taj vas tradicionalni novogodisnji vatromet :D

meni se cini da je ovo mogao da uradi bilo ko ko je imao odgovarajucu opremu, znanje 0 (zero, nula). klikom na link samo otplacujete liku opremu.

Ne znam sta da ti kazem...probaj :) Sto se tice otplacivanja opreme,nesto ne verujem da ce da nas izvadi par 'iljada view-ova na YT :d Oprema se otplacuje klipovima koje necu da kacim,jerbo vise nisu nase vlasnistvo ;)

Ovo smo snimali/montirali za nasu dusu,a i u novogodisnjoj je atmosferi,zato sam i okacio. Bez nekih zadnjih marketinskih namera :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno