Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakav car :)
 
 
Video sa kesicem i klin corbom je skoro svuda obrisan, zivela demokratija...
 
Evo ga alternativni link za Kesicevu klin corbu.

Skinite klip dok ga nisu obrisali :)

 
Poslednja izmena:
Usrao ga :) a rada koja ne zna gde bije.. Rizikuje i svoju sljaku :)
 
Da, strah isti kao na ovom klipu
 
A ovaj Kesic samo kad ne bi bio klasican lik iz prve klupe, onaj kad svi pobegnu s casa on ostane i sve ih prijavi, mozda bi i mogao da svarim njegov 'humor'..
 
Kad bi bio klasicna dzibercina onda bi ti se vise dopalo to sto ima da kaze ?
 
Ne, ne dzibercina, nego bas njegov govor i karakter mi ne idu u kombinaciji sa bilo kakvim humorom, a da se ne lazemo sve je to jako 'jeftin' i lak humor za smisliti, samo prelistaj danasnje vesti i napravi foru od toga na brzaka.. Nekada si imao nadrealiste koji su bili vizionari i likovi koji to umeju da iznesu, sad je vrhunac Kesic i Ivanovic..
 
Poslednja izmena:
Daj Borise, gde si uzeo nadrealiste kao primer dobrog humora ...
Bolji humor imaju ovi klinci Dnevnjak sto rade sa tarzanijom na RTV-u, a juce su se ispileli.
 
Taj "bosanski" humor je specifican, neko ga voli neko mrzi. Mada mislim da ima vise onih kojima se svidja. U ovom slucaju nije poenta humor, nego strah kod Rade jer se neko sprda sa velikim vodjom. Svesni su sta moze da ih snadje...
 
Ne, ne dzibercina, nego bas njegov govor i karakter mi ne idu u kombinaciji sa bilo kakvim humorom, a da se ne lazemo sve je to jako 'jeftin' i lak humor za smisliti, samo prelistaj danasnje vesti i napravi foru od toga na brzaka.. Nekada si imao nadrealiste koji su bili vizionari i likovi koji to umeju da iznesu, sad je vrhunac Kesic i Ivanovic..

Sarkazam?:D

Smes
no
 
^Jel i ovo sarkazam :d...
 
Nekada si imao nadrealiste koji su bili vizionari i likovi koji to umeju da iznesu, sad je vrhunac Kesic i Ivanovic..
+1
Mozda nisi ljudi skontali taj vizionarski pecat..

Nego,jedan deo bench zajednice,bas voli da se uhvati politike..a ja volim kada se ovako "izjalovi". :d

Napravili su za tren,kako eto ponovo imamo ocigledan dokaz cenzure "nepodobnih" sadrzaja,sunovrat osnovnih demokratckih prava..a ispade da isti ne znaju da koriste internet pretrazivace...blago svima nama.
 
Poslednja izmena:
Kesic je, kakav god da je, jedini preostali primer politicke satire na TV. To sto ima neiscrpnog materijala u nasem bunaru od drzave mu ide na ruku, jer zivimo njuz.net u realnosti. A porediti ga sa Ivanovicem je totalni nonsens...

A btw, eno ga Karajlic na prvoj, pa moze da se vidi kako izgleda kastrirani humor i satira bez "otrova" i usmerena u pogresnom pravcu...Behu nekad Nadrealisti, a ovo sad skoro pa nivo kursadzija...
 
Poslednja izmena:
Nadrealiste ne voli samo onaj ko ih nikako ne konta i onaj ko je navikao na los humor. Nele je pravi primjer "sa konja na magarca" humora, nekada u Nadrealistima, gdje je i bilo njegovo pravo okruzenje i najbolji humor a sada na toj nekoj TV stanici ispucava isforsiran humor jer je ponestalo $$$... Jednostavno ljudi ne mogu popusiti fore iz Nadrealista a da ti scenario pise lik iz BG-a, prilicno drugacije shvatanje humora, da sad ne ulazim u danasnji humor uopste gdje su perjanice Kursadzije -.-
 
Ko ne smatra Nadrealiste dobrim humorom, tesko da se uopste kvalifikuje za diskusiju o humoru. Sta je sledece, Pajtonovci su neoriginalni?
 
Borise, grešiš u vezi Kesića. Potpuno si ga pogrešno skapirao.
 
Dobri su stari nadrealisti,to jest mogu da se gledaju.. Mada mislim da to zavisi i od godina samog posmatraca :)

A staviti kesica i onog debelog kepeca sa prve u isti kos je u najmanju ruku glupost
 
Nadrealisti nivo iznad svih ovih.
Kesic nije los , za razliku od ostalih danas daleko je ispred.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno