Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako se vidi da nasi putevi nisu za ovakve brzine. Nije ni cudo da se toliko gine.
 
Svi smo mi bili mladi i ludi (neko manje neko vise) , gomilu njih znam koji nema sta nisu radili,probali u mladosti a sad kenjaju svima,prosipaju mudrost... Ne kaze se za dzabe" mladost-ludost "...Klinja ga dobro pegla,nije da opravdavam ovakvu voznju i ugrozavanje drugih u saobracaju,daleko od toga,treba ga nalupati za ovakvo ponasanje. Samo kazem, mlad je,lud i glup (kao i generacije pre njega).

I kad pogledam ovu 3-ku i zvuk sestaka,prosto mi je zao sto sam prodao moju.
 
Nek radi sta god zeli sa sobom, ali malo je reci da je retardirano ugrozavati bezbednost drugih zato sto si mlad i lud...
Nek ide na stazu pa nek pegla.
 
Balavander je zreo za fijoku na par meseci. Isti tip budale, pre par godina kroz Gospodara Vucica (slepi deo) 115kmh kasno nocu. Olupao je bar 7-8 parkiranih automobila ukljucujuci i moj. Otac visi inspektor u sup-u, tatin sincic za volanom braon zlatnog m3.
 
Poslednja izmena:
Svi smo mi bili mladi i ludi (neko manje neko vise) , gomilu njih znam koji nema sta nisu radili,probali u mladosti a sad kenjaju svima,prosipaju mudrost... Ne kaze se za dzabe" mladost-ludost "...Klinja ga dobro pegla,nije da opravdavam ovakvu voznju i ugrozavanje drugih u saobracaju,daleko od toga,treba ga nalupati za ovakvo ponasanje. Samo kazem, mlad je,lud i glup (kao i generacije pre njega).
Ja nisam. Jel mogu ja sad da potrošim taj kredit? Opljačkam poštu, možda malo ubijem službenicu... Neću puno!
 
Samo cu nesto reci. Svi ovi tatini sinovi koje pominjete nemaju licno obezbedjenje. Dakle, moze im se prici i ostvariti kontakt. Nije sf, samo treba u glavi imati ideju da taj "kontakt" bude originalan. Dakle, ko hoce - moze.
 
[YOUTUBE]1Db90NVIcos[/YOUTUBE]
 
Evo nesto za dzeksona :d 15 godina kasnije :d

[YOUTUBE]hPH73xjXKYo[/YOUTUBE]
Mnogo je bolja sada kao lepo popunjena milfaca nego kao klinka, posebno iz ove perspektive :d

Jos da nije ovih raspalih fegeta po bini..
 
Jos uvek je preslatka, ali ne bih se slozio za ove balvane umesto nogu, nikako.
 
Pa i ranije su bili krs samo skraceni, mladi balvancici :d

Ne razumete zasto sam postavio, iako sam napisao ;) al javice se garancija :d
 
Poslednja izmena:
ono u spojleru je njegov komentar gde i kada?

sta fali balvanima, milfaca i po
 
Poslednja izmena:
"Neko voli frajlicu, neko voli frajlu"
 
Mozda ima na intrameku. :d
 
Pogledati makar od 5-11 minuta.. Ceo film je ok, ali taj deo - mladi Goldbloom dobro glumi :)

 
[youtube]uIA9NPkECm8[/youtube]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno