Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
[youtube]mxsDSI3FXCc[/youtube]
 
Uvek sam se pitao sta se desava u tom Gejmotronu.
Ovaj spot me ozbiljno zainteresovao za seriju.
 
 
Zar to može kod nas, ranije kad sam čačkao po nalogu, ta opcija je bila nedostupna za našu zemlju

Probao sam malopre, kaže ne može u vašoj zemlji. E sad verovatno ima neka zaobilaznica (neki proxy, nečija adresa u inostranstvu ili nešto slično ali bojim se da je kasno sad) plus autorska prava. Ipak sam ja samo isekao tuđi video, verovatno bi me zajahali sa jednog domaćeg sajta? :D
 
Zar to može kod nas, ranije kad sam čačkao po nalogu, ta opcija je bila nedostupna za našu zemlju

Može, možda ne jednostavno, ali znam neke ljude koji jesu youtube partneri. Mislim da bi uopšte mogao da apliciraš da moraš da imaš neki video sa nekim definisanim minimalnim brojem view-a (nešto par desetina hiljada ili čak i više)

edit

Probao sam malopre, kaže ne može u vašoj zemlji. E sad verovatno ima neka zaobilaznica (neki proxy, nečija adresa u inostranstvu ili nešto slično ali bojim se da je kasno sad) plus autorska prava. Ipak sam ja samo isekao tuđi video, verovatno bi me zajahali sa jednog domaćeg sajta? :D

aha, probao si, a definitvno imaš dovoljno view-a. Nemam pojma, ako te zanma (a šta znaš, vidiš da je neko podelio linkove, mnogo stranaca gleda, možda dodje do 100 miliona, znači 100+ hiljada dolara), pitaj ovde na forumu djnick-a, on je partner
 
Poslednja izmena:
Ako ti je problem inostrana adresa i inostrani bank account,ima nas par "napolju",ako je frka,vici... toliko ti mozemo pomoci...
 
Samo promenis adresu u yt kanalu i radice. Ne mora ti stojati da si iz Srbije uopste. A za dobre youtube partnere se raspitaj na forumu internetzarada.

Edit: Sto se tice mreza, sad sam naisao da preporucuju CreativeNations i Freedom sam negde procitao. Freedom te ne veze ugovorom, a za prve nisam siguran, moguce je da moras 12 meseci ostati u njihovoj mrezi.
 
Poslednja izmena:
Jbte i djeca su im bez emocija, niti osmijeha niti nista... Kao neki vanzemaljci.
 
 
Kakav bi ''penal'' ovo bio za japance :d :d
 
Cini mi se da sam ja kacio ovaj klip pre nekih 30 godina :D
 
[YOUTUBE]unwujSVpZwA[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]3BgxLaJfHSg[/YOUTUBE]
 
GTA Russian way
 
Jeste staro, al...

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno