Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ova maska je za turisticko razgledanje grebencica.
 
Cep je i bolji pronalazak od "upomoc-ne-umem-da-disem-na-usta" maske. Moze sigurno da zadrzi donekle vodu, jer se pod pritiskom vode i zatvara - ali naravno da ne bi izdrzao velike dubine, jer za njih nije ni projektovan.
 
Mogao je kako je hteo :), ispod platforme se nista ne vidi od onih svetala i crne pozadine.
 
Na 1:38 se zatrese pozadinska kamera, tu se zamenio sa prvim kamermanom...
 
Da, to sam i ja kontao. ALi nisam uspeo da vidim :D Nazad je sve crno i tamo kamerman ode bas u trenutku gde se zamene nekako.

@Rapture
Jes vala. Tu se menja.
 
Poslednja izmena:
prelako. cak mi se vise svidja sa audicije tacka. cim su ga prekrili, on se otkotrljao iza. satro 360 snimak, ali ipak ne snimaju sa strane dovoljno da se jasno vidi. kada je vec u mraku, kamerman tek onda kao krece okolo da snima, ali ovaj je vec zasao. tada se u u pozadini u mraku, njih dvojica menjaju i ovaj izlazi kao kamerman. drmanje platna je glupo i samo na jednoj tacki i uvek isto, sto znaci da je mehanizam na stolici. verovatno onaj v oblik na naslonu.
pogledaj pazljivo gornji snimak kada ga prekriju, vidi se blago kako se pozadi podize platno. posto je sve mracno, naravno da se ne moze lako videti
 
Ne stvarno je nestao :d pa te i slicne fore su otkrili jos 90-ih u emisiji kod m'maksa :d
 
Samo je jedan covek stvarno nestao

 
I od mene sa bici ture, lisinski vodopad :p...

 
Prelijepo mjesto. Gdje se tacno nalazi?
 
Poslednja izmena:
Kucaj u google earth-u "lisine - veliki buk" , 20km od despotovca...
 
Koliko vidim na ovom snimku taj basen nije u hladovini, sigurno se moze kupati ljeti?!
 
Leti nema toliko vode, presusi malte ne cela.
Sad je velika voda zbog ovih kisa, inace nije tolika.

 
Poslednja izmena:
:d:d

[YOUTUBE]9b9MZtojEAQ[/YOUTUBE]

Ja postavio ovaj video iz zajebancije da ne mora da se mota ceo izveštaj sa utakmice zbog ovog penala. Jbt, od subote popodne do sad, još malo pa 1 300 000 pregleda. Šalju mi poruke neke agencije za promovisanje klipova, nude se. Ništa mi nije jasno. :D
 
Shut ba,bice kinte... :)
 
Od preprosle godine je. :p
 
Ja postavio ovaj video iz zajebancije da ne mora da se mota ceo izveštaj sa utakmice zbog ovog penala. Jbt, od subote popodne do sad, još malo pa 1 300 000 pregleda. Šalju mi poruke neke agencije za promovisanje klipova, nude se. Ništa mi nije jasno. :D

Da li znaš, da si youtube partner, sa dosadašnjih 1.5 mil pregleda bi zaradio najmanje 1500 dolara :)

Podnesi zahtev, nije kasno, šta znaš možda dodje do 10-20 miliona, za samo par dana je stigao do ovoga. Ozbiljno ti kazem :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno