Šta je novo?

Yettel Hipernet

Radi na Orion Telekom TIM opsezima (nekad u prošlosti je to bio Neobee - na tim opsezima (koje Orion uglavnom koristi za wireless korisnike) još radi.
 
Ja sam na Orion Tim opsegu ali sam na optičkom vlaknu za privatne korisnike ( 1000 / 200 ) i radi sve još uvek ( za sad )

1678299607114.png
 
A šta neko ko koristi Yettel kućni internet, a ima SBB kablovsku? Treba da otkaže kablovsku da bi uzeo EON van mreže da bi mogla da mu radi EON aplikacija sa UM kanalima.
 
Ako ima SBB kablovsku povezes eon box/tv sa SBB ruterom ne sa yettel
 
Poslednja izmena:
A šta neko ko koristi Yettel kućni internet, a ima SBB kablovsku? Treba da otkaže kablovsku da bi uzeo EON van mreže da bi mogla da mu radi EON aplikacija sa UM kanalima.
Ova situacija je praktično nemoguća ako regularno imaš sbb kablovsku. SBB ima samo duo i trio pakete koji oba imaju i TV I INTERNET. Imaju i zasebno samo TV a to je EON VAN MREŽE koji funkcioniše na svim internet provajderima.
 
To je krenulo prosle godine, dobija se EON aplikacija uz osnovnu tv pretplatu bez interneta.
 
Sada ta aplikacija slabo šta vredi ako se koristi Yettel kućni internet. Znači, šta se uhvati na TV-u to ti je.
 
Pa vredi, ako mozes bez vêsti i sporta. :)
 
Da li zna neko sta se desava sa Yettel aplikacijom za tv?
Na ovoj temi je neko postavio istu i ja je instalirao na tv i to je sve radilo do pre neki dan. Sada je app mrtva. Samo vrti, kao da ucitava sadrzaj ali to se nikad ne desi.
U medjuvremenu sam video da su izbacili aplikaciju na playstore ali ta ne moze na tv da se instalira. Tv mi nije na listi podrzanih.
Sta je fora?
Moze li neko da postavi aplikaciju koja radi?
 
Pozdrav svima, da li neko ima problema sa WhatsApp video pozivima na iPhoneu? Naime, koristim hipernet i imam iPhone i kad zovem nekog na WhatsApp video on ne moze da me vidi ili me vidi u pikselima i mnogo "baguje" prenos slike. Primetio sam da na Androidima to nije slucaj, pa me zanima da li je jos neko imao slican problem i kako ga je resio.

Hvala unapred.
 
Pozdrav svima, da li neko ima problema sa WhatsApp video pozivima na iPhoneu? Naime, koristim hipernet i imam iPhone i kad zovem nekog na WhatsApp video on ne moze da me vidi ili me vidi u pikselima i mnogo "baguje" prenos slike. Primetio sam da na Androidima to nije slucaj, pa me zanima da li je jos neko imao slican problem i kako ga je resio.

Hvala unapred.
Meni se desava npr u drugoj prostoriji gde me deli jedan zid od rutera da imam brzinu oko 200Mb/s, ali da mi se jedva salju poruke i malo teze učitava yt.
 
Imao sam i ja taj problem, pa sam ga stavio na kanal 120 na 5G i sad radi kako treba
 
Upravo zvala teta iz Yettela, nudi 14 meseci za 1, akonekog zanima da zna sta daju, mene nije zanimalo al da pomognem sa informacijom nekom ko je zainteresovan.
 
Ima li neko roblem da mu ne radi net i tv? Pre nekih 5min prslo sve.
 
Do pre pola sata sve radilo, sad počela da svetli crveno lampica za internet, nemam ništa, ni TV ni WiFi, ima još nekog sa tim problemom? Proverio sam sve kablove, restartovao ruter ali ništa

Edit: dobro je, nije do mene. Verovatno zbog kiše, 'oće kablovi da se nakvase
 
opticki kablovi ne rdjaju niti imaju losije karakteristike u vlaznim sredinama ;)
pogledaj ONT da li svetli ALARM/LOS ili ne ? treba da je tu sve u redu
ako je sve u redu a INTERNET na ZTE je crven, onda znaci yettelov PPPoE server trenutno ne radi
 
Bio sam sarkastičan za kablove 😊

Nemam pojma šta je ONT, niti mi se čačka u pola noći, ali vidim da nisam jedini bez neta, tako da čekamo stručnjake iz Yettela da srede stvar..
 
ONT je kutija koja se kaci na opticku mrezu a iz koje ide ethernet kabl u WAN port ZTE-a
samo se na njemu moze videti da li je problem u optickoj mrezi ili u yettelovoj
 
Meni sve radi okej Novi Beograd - Bežanijska Kosa.
 
Ни мени не ради нет. И избацује кад позовем Јетелову корисничку подршку.
 
Posle 27 min cekanja da se javi podrska dobio sam informaciju da je u pitanju GLOBALNI IZAZOV.
Ako ne znate sta to znaci kao sto ja ne znam ti znaci da imaju gkobalni izazov i da imaju prijave sa vise strana, nije problem samo kod mene. Info dobio od vrlo elokventne Helene
 
Dusanovac offline, novi bg offline...
 
Nazad
Vrh Dno