Šta je novo?

Yettel Hipernet

Gde ćeš povoljnije od tog, ne boli te duša da tražiš?

Potpiši dok se nisu predomislili.
 
Sta mislite o tvu koji moze da se kupi kod njih?
 
Super što su te pozvali, ne moraš da se cimaš da moljakaš 12m/din.
Ps i mene zvali i ponudili pre 2m. Ja pristao.
 
Meni 6 i nece pa nece vise.. imam onaj paket od 3000 din sa tv i netom plus mobilni ali to su odvojeni timovi pa ne računaju..
 
Da dodam, ako ima broj nekog od tih promotera sto obnavljaju sibnite na pm, neko mi je poslao ali ta radi samo nove korisnike
 
Da dodam, ako ima broj nekog od tih promotera sto obnavljaju sibnite na pm, neko mi je poslao ali ta radi samo nove korisnike
Ovde imas opisano kako su uspeli
 
Vidim, hvala. Mada meni iz call centra kazu zvace te neko kao ne bave se oni tim, probacu opet ujutro
 
Mozes i tako na kraju ako ne ide. Znam par njih koji su otkazali postojece pa uzeli kao novi korisnici, nisu im trazili da cekaju neki period nakon otkaza, mogli su odmah sutradan da se prijave kao novi. Naravno, bices par dana bez usluge.
 
ukoliko se uzima TV kod njih onda ne daju popust na pretplatu. Tv koji je u slobodnoj prodaji 55000 dobijete popust 22000 ali nemate 6 meseci po 1 din sto mu na kraju dodje na isto.
 
Sta mislite o tvu koji moze da se kupi kod njih?
Meni je za sada okej. Imao sam opciju ili 6 meseci za dinar ili LG tv 55 inča bez popusta za 1500 dinara mesečno plus paket od 3000. Svakako mi je bio potreban televizor pa se nisam dvoumio preterano jer sam ga praktično platio 36 hiljada, ako pridodam i izgubljeni popust na paket za dinar izašao me 54 hiljade. To mu dođe kao da sam ga kupio u prodavnici za istu cenu kao da sam dao keš, a plaćaću ga dve godine. Da mi nije bio potreban TV, ne bih odbio 6 meseci po dinar. :D Uređaj je solidan, pristojna je slika, jedino imam utisak da je bolji kvalitet kada se koristi aplikacija sa njega umesto sa Hipernet boksa, te sam boks vratio u kutiju. Netflix, HBO max, Kodi, sve radi bez štucanja i problema.
 
Poptisao ugovor, 12 meseci po dinar, posle 12 meseci po 3000. Ugovor mi istice tek u maju, pa je stari ponisten, sto je dodatna usteda. Ne znam kako su sve zamislili, ali sam dobro prosao. Tv nisam uzeo, nije mi trebao. 12 meseci po dinar ne bih odbio i menjao za tv.
 
Meni je za sada okej. Imao sam opciju ili 6 meseci za dinar ili LG tv 55 inča bez popusta za 1500 dinara mesečno plus paket od 3000. Svakako mi je bio potreban televizor pa se nisam dvoumio preterano jer sam ga praktično platio 36 hiljada, ako pridodam i izgubljeni popust na paket za dinar izašao me 54 hiljade. To mu dođe kao da sam ga kupio u prodavnici za istu cenu kao da sam dao keš, a plaćaću ga dve godine. Da mi nije bio potreban TV, ne bih odbio 6 meseci po dinar. :D Uređaj je solidan, pristojna je slika, jedino imam utisak da je bolji kvalitet kada se koristi aplikacija sa njega umesto sa Hipernet boksa, te sam boks vratio u kutiju. Netflix, HBO max, Kodi, sve radi bez štucanja i problema.
Koji je tačno model tva koji prodaju?
 
meni su ponudili 55UR78003LK
ovo mi je bitna informacija, znaci da na LG postoji yettelova aplikacija
Jel znate mozda Samsung i Hisence da li imaju? posto jos nisam odlucio koji tv cu da kupim pa da znam unapred da li cu imati hipernet aplikaciju.
 
lg, samsung (noviji modeli) i android/google tv.
 
Meni na MTS ističe ugovor sad 26 marta, za obnovu ne nude ništa isplativo. Yettel nekako saznao, zovu svaki drugi dan i nude 12 meseci za 1 din, plus 18 meseci za 3000 i dva box-a. Koliko vidim ovde u temi, to je maximum što daju. Vidim ove televizore, jel to provereno, posto ih nisam pitao, da onda nema popusta na pretplatu ako se neki tv izabere?
Ako daju ovaj model 55UR78003LK, sada se može naći za 60k din koliko vidim, pa se ne isplati izgubiti 12m za din, jer tada ovaj tv izadje 69600 din.
Jos nesto, sestra prešla pre mesec dana, isto bila na MTS, nezadovoljna je TV uslugom, box spor, po 5s se čeka da nesto odreaguje, zabaguje se po 2-3 puta na dan, pa mora vadjenje napajanja iz box-a... Jel to nešto kod nje problem, ili je to tako kod Hipernet-a?
 
Imas u mts temi prelistaj, kad istekne ugovor idp broj i tu dobijes nesto da vredi
 
Meni na MTS ističe ugovor sad 26 marta, za obnovu ne nude ništa isplativo. Yettel nekako saznao, zovu svaki drugi dan i nude 12 meseci za 1 din, plus 18 meseci za 3000 i dva box-a. Koliko vidim ovde u temi, to je maximum što daju.
12m po dinar i 12m puna cena, to je maksimum. Nema razloga da se pristaje na 18m po punoj ceni.
 
To vazi kad ovnavlja ugovor na yettelu, za novi je maks 12 + 18, za na mts optici za obnovu moze da dobije 24x50% maks, kao i vecina sto dobije kad uzme idp broj.
 
Idp broj se uzima kad istekne ugovor, pisano dosta o tome, evo skorasnje iskustvo

 
ljudi,

da li neko ima problem sa vpnom? koristi se yettelov kucni ruter (huawei sa karticom). od sredine februara je poceo problem.
 
Uveli su mi uslugu hiperneta u subotu i rekli da ce logovanje na aplikaciju za telefon i kreiranje naloga biti moguce u narednih par dana. I dalje mi kada se ulogujem prijazuje da nemam hipernet pretplatu.. koliko vremena ja potrebno da prodje da bi mi aktivirali hipernet?

U ugovoru sam cak primetio da su stavili pogresnu email adresu, odmah sam zvao korisnicki servis da ispave to
 
Ne znam dal ce to samo da se pojavi uopste, ako imas nov, tek registrovan yettel nalog. Kod mene se pojavila hipernet pretplata odmah, dan kad je instaliran hipernet prikljucak, ali ja vec prethodno imam registrovan yettel nalog, za postpaid pakete, pa se automatski pojavio i hipernet na istom nalogu.

Kad nema na novom nalogu, onda mislim da moras sam to nesto da obavis, dal bese opcija za uvezivanje broja ugovora na sajtu ili mora preko podrske.
 
Sve se pojavilo odmah po dogovoru, sa 1 telefonskim brojem i 1 smart satićem. Nemoj čekati, nego rešavaj.
 
Ja sam dobio 12m po 1 din. i 18 po punoj ceni od 3 tisuce. Cenim da nisu cista posla :) .
 
I posle 12 meseci mozes ih tuziti i to na kraj ispada godinu dana besplatna kablovska i internet, malo čudno khm
I posle 12 meseci mozes ih tuziti i to na kraj ispada godinu dana besplatna kablovska i internet, malo čudno khm

Kako onda neki operateri daju ugovor na 3 godine
 
Nazad
Vrh Dno