Šta je novo?

Yettel Hipernet

Jedno glupo pitanje, da li stvarno yettel dodeljuje 10.x.x.x adrese korisnicima koji ne plaćaju statičku IP adresu? Zar ne bi bilo normalno da koriste 100.64/10?
Da dodeljuje.Danas mi pusten hipernet.Podneo zahtev za staticku i pusteno i uspesno autorizovao na svoj ruter.Inace izvukao sam iz rutera user i pass pre zahteva za staticku isti je ostao cisto da se zna.Njihov ruter je u kutiji ja koristim AX53 gde imam load balancing sa sbb podesen i to je tako da ako padne 1 konekcija nemam downtime ovako mi najsigurnije
 
Pitanje : treba ovih dana da uzmem hipernet, ili samo internet ili internet plus tv. Da li radi eon ( eon iz trio sbb paketa ) bez sk kanala, ili uopste ne radi? Koliko cesto zabada daljinac na tv-u, koliko cesto mora da se resetuje ruter, koliko cesto se zamezne slike itd?
Ako uzmem samo eon tv ( dakle ovo sbb ovo resenje bez njihove internet konekcije), zna li neko na koliko uredjaja moze to da se gleda ?
Izvinjavam se ako je vrc bilo ovo pitanje.
 
Radi eon. Zabada, ali ništa što reset ne može popraviti. Periodično, nema pravila, mada nije toliko strašno.
 
pa dobro, msm da je onda najbolje yettel internet, izadje mesecno 2000 dinara manje vise, ili internet + kablovksa i EON od nekog drugug SBBB naloga i cao.
Momci iz SBB-a traze 3800 mesecno i nece da popuste... mada danas kad podnesem zahtev za raskid ugovora, videcemo...
 
Pitanje : treba ovih dana da uzmem hipernet, ili samo internet ili internet plus tv. Da li radi eon ( eon iz trio sbb paketa ) bez sk kanala, ili uopste ne radi? Koliko cesto zabada daljinac na tv-u, koliko cesto mora da se resetuje ruter, koliko cesto se zamezne slike itd?
Ako uzmem samo eon tv ( dakle ovo sbb ovo resenje bez njihove internet konekcije), zna li neko na koliko uredjaja moze to da se gleda ?
Izvinjavam se ako je vrc bilo ovo pitanje.
Na 3 uredjaja mozes da gledas, pored eon-a
 
Mislim da EON van mreze moze samo na 1 smart TV i jedan mobilni uredjaj, u isto vreme.
 
Pozdrav, da li neko zna na koliko dodatnih uređaja može da se koristi hipernet tv, ako se dobije 2 box-a ? Hvala unapred.
 
Cini mi se 5 ali ni yetel ne zna tacan odgovor posto nekad rade 4 nekad 2...
 
Moze mi neko reci kako funcionise ovaj popust od 30.000 dinara za telefon, je l to moram uzeti i paket kod njih mobilni, jer mi je tekst baš nejasan.
 
Pozdrav, da li neko zna na koliko dodatnih uređaja može da se koristi hipernet tv, ako se dobije 2 box-a ? Hvala unapred.
Samo dva u isto vreme + jedan slot android mobile OS. Ako poželiš treći recimo ATV aplikaciju neće da može iako piše 2/3 iskorišćeno.
 
Moze mi neko reci kako funcionise ovaj popust od 30.000 dinara za telefon, je l to moram uzeti i paket kod njih mobilni, jer mi je tekst baš nejasan.
koliko sam ja gledao, funkcionise na principu reciklaze. Doneses 3 stara i dobijes 30k popusta ili 15 tako nesto....
Ako imas novac u kesu uvek, ali uvek je jeftinije da se kupi tel u najjeftinijoj prodavnici, nego da kupujes preko provajdera, na 24 rate, bila reciklaza ili ne....
 
@Yettel Srbija Od pre par dana dobijam poruku da su 2 od 3 stream-a aktivna i da ne mogu da gledam preko aplikacije na android tv-u.
Scenario je 2 boksa i android tv aplikacije koji se koriste.
Dva pitanja:
1. Koliko stream uređaja istovremeno mogu da rade?
2. I ako je 3 stream-a istovremeno sudeći po poruci zašto treći ne radi?
Isti problem imam i ja, da li ima nekog resenja? Ili objasnjenja?
 
Niko se nije javio, ali "problem" je objašnjen u mom postu iznad. Glupi boksovi rade i u stand-by. Tako da imaš dva slota (box ili smart tv aplikacija) + jedan za mobilnu aplikaciju.
 
Mi box je “smart tv” aplikacija. Moraces sam da probas. Kod mene rade tri smart tv aplikacije istovremeno, kad ne koristim boxove. 1x lg webos smart tv + 2x android smart tv.

Hipernet box ti se racuna u broj uredjaja, moras da ga ugasis iz struje ako ne koristis.
 
Poslednja izmena:
Ako imaš box sa čistim android OS onda bi ti se to računalo kao mobilni slot. A eto i tri smart tv aplikacije rade koliko vidim.
 
Cuo sam od drugara da dele dzabe samo internet na godinu dana. Jel dobio još neko tu ponudu?
 
nista nije dzabe. Dobijes internet i tv 12 meseci dzabe, pa 18 meseci po 3000 din. A onda odes u SBB, podneses zahtev za raskid ugovora i onda SBB izadje s ponudom, 9 meseci za dzabe pa 15 meseci po 3800. Razlika bude oko 2000 din skuplje kod SBB-a.... samo cenkanje...
 
Bio do poslovnice. Dobio sramnu ponudu. Nazvao call centar i bukvalno se cenkao i odobrili mi 12 meseci po dinar, pa 12 meseci 2990 din, koliko sam u prevodu i do sada plaćao.
I ja danas prihvatio istu ponudu za obnovu ugovora. Početna ponuda je bila -50% za 6 meseci, pa onda -50% 18 meseci, i na kraju 12 meseci po dinar. Duo M paket je u pitanju.
 
Nisam u torrent vodama bio odavno. Ali nikad imao problem sa Upload-om. Download ide dobro.
Na bakru je bilo OK ali ovde Upload ni za dlaku da mrdne. Ima li ovde pomoći? Nisam ništa još prčkao po podešavanjima rutera.
 
samo staticka adresa koja je 480din resava to, posto si kod yettela cg-natovan tesko da ces dobiti neku upload na torrentu, a podesavanja rutera nece da ti pomognu.
 
mozes da resis kroz neki vpn to, moze da te izadje malo jeftinije, a ako delis sa nekim onda troskovi mogu biti i sitni, neki vpn moze da te izadje i 200din na mesecnom nivou
 
Podneo sam zahtev za proveru dostupnosti usluge na kućnoj adresi i posle nekih sat vremena možda i manje sam dobio odgovor sledeće sadržine, pa mi sad nije jasno da li ovo znači da ne postoji mogućnost trenutno pa će me kontaktirati ako nekada bude postojala? Ili da tek trebaju da izvrše provere pa će me nakon toga kontaktirati? Malo im je nesrećno sročen ovaj mejl.
Da odgovorim sam sebi. S obzirom da je prošlo 15 dana i nikakvo drugo obaveštenje nisam dobio, to znači da onaj nemušti mejl koje su poslali znači da ne postoji mogućnost na mojoj lokaciji.
 
Pozdrav,

Istice mi ugovor uskoro. Nude 12 meseci po 1 dinar. Pratim temu jako dugo i vidim da je to verovatno maksimum, ali mi je cudno sto su sami pozvali i odmah ponudili to. Sta mislite?

Da li se ovi televizori mogu uzeti na 24 rate ako se uzme 12 meseci po dinar?
 
Nazad
Vrh Dno