Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Braco pomagajte ako neko ima na yettelu da je dobio onaj kod za gigatron popust da mi posalje u PP , treba mi za koji sat.
 
Da li je uopste moguće kupiti telefon u Yettelu za keš uz paket? Ono što su mi rekli je da online može na rate preko Yettela ili Mobi banke, dok je u poslovnici moguće samo preko Mobi banke?! Ali za keš nema šanse?
 
Па ти узми преко Моби банке и одмах одради интерни пренос целе суме и скинуће ти све одмах и онда само пакет плаћаш.
 
Па ти узми преко Моби банке и одмах одради интерни пренос целе суме и скинуће ти све одмах и онда само пакет плаћаш.
Zašto bih plaćao paket u Mobi banci? Pitanje je da li postoji kupovina za keš?
 
trebalo bi da mozes ali verovatno sam u poslovnici
 
^^ Па не плаћаш никакав пакет у Моби банци. Ако мислиш на одржавање рачуна, не плаћа се када узмеш фон, мислим. А и свакако одмах хоћеш да даш паре за фон, тако да одмах ћеш га отплатити и добити то што желиш (ако сам ја добро схватио шта желиш).
За кеш не може.
 
Bas to, ako se vec uzima za kes, zasto u yettelu koji je najskuplji?
 
Nema, u ove cene je već uračunat popust za e-račun.
 
Svi naši provajderi imaju tu cenu sa Grčkom, imamo neki ugovor sa njima. Ipak, ako imaš eSIM na telefonu možeš za par dolara da kupiš 1GB paket pa ispadne malo jeftinije.
 
Screenshot_2024-05-22-16-12-32-22_0ce57feeccaa51fb7deed04b4dbda235.jpg

Није лоша понуда, пред крај године ми истиче тотал40 са 50% попуста без телефона.

Да ли бих можда могао да пређем на овај пакет, а онда узмем телефон на рате без мењања цене пакета?
 
Zna li se nesto kad ce biti letnja ponuda? Gledao sam da su poslednje 3 godine imali u ovo vreme neke letnje akcije i popuste za nove korisnike, sad ne vidim nista.
 
10126086232.png

Nije lose za zatvoreni prostor
 
je l vam radi yettel aplikacija? kod mene od jutros ne prikazuje nista, nemam ni drugih brojeva koji su na mom imenu niti pregled preostalog sadrzaja...
 

Prilozi

  • Screenshot_20240523_115103_Yettel.jpg
    Screenshot_20240523_115103_Yettel.jpg
    61 KB · Pregleda: 46
Код мене ради нормално...
 
je l vam radi yettel aplikacija? kod mene od jutros ne prikazuje nista, nemam ni drugih brojeva koji su na mom imenu niti pregled preostalog sadrzaja...
Sve normalno radi, ios aplikacija.
Kad smo kod ovog eko bonusa, jel postoji dokaz da yettel stvarno reciklira sav ovaj otpad koji navodno naplacuju kroz eko bonus? 😂
Ili im prosto verujemo na rec da to rade
 
obrisao sam yettel nalog, napravio ga ponovo..
izbrisao podatke aplikacije, kes.. reinstalirao je.. nije nista pomoglo.
Kad smo kod ovog eko bonusa, jel postoji dokaz da yettel stvarno reciklira sav ovaj otpad koji navodno naplacuju kroz eko bonus? 😂
Ili im prosto verujemo na rec da to rade

ne znam, besplatno mi je u paketu da aktiviram, ne bih sigurno placao tako nesto jer je besmisleno 😀
 
Ne opterećuj se proradiće ti, meni u par navrata nije radila i evo sad je ustalila rad...
 
obrisao sam yettel nalog, napravio ga ponovo..
izbrisao podatke aplikacije, kes.. reinstalirao je.. nije nista pomoglo.


ne znam, besplatno mi je u paketu da aktiviram, ne bih sigurno placao tako nesto jer je besmisleno 😀
Isto mi je besmisleno, ali imam dosta prijatelja koji stvarno veruju u to i aktiviraju dodatak da plate…
 
Pogledajte prilog 443473

Није лоша понуда, пред крај године ми истиче тотал40 са 50% попуста без телефона.

Да ли бих можда могао да пређем на овај пакет, а онда узмем телефон на рате без мењања цене пакета?
Meni su za ng, poslali slicnu ponudu (total data za 1850 din), ali samo do isteka ugovora, jer sam tada imao ugovor jos skoro 6 meseci. Msm da je tako slucaj i kod tebe, i da prihvatis, da bi ti to samo vazilo do isteka sadasnjeg ugovora.
 
A onda ti, kad prođe tih koliko već meseci, naplaćuju po punoj ceni paketa dok ne potpišeš novi ugovor za neki povoljniji i manji paket - zar ne...
 
Upravo tako, promena paketa je samo do isteka trenutne ugovorne obaveze.
I ja sam dobio istu ponudu za Total Data Plus, trenutno sam na Total 40, neću da menjam. Možda bih da mi nude Total Data...
 
Nazad
Vrh Dno