Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Jos ja kao resio za mesec dana da pređem u Yettel. Ne mogu da verujem da su toliko losi u NS-u.
Totalna degradacija nakon prelaska sa A1 a što je najgore zajebao sam i kolegu sa posla da predje i on na 50% popusta iz A1, pa pizdi I on 😁 Tu gde smo imali 300mbit u firmi na speedtestu sad imamo 20mbit.. a ima i neka latencija u otvaranju strana i veća potrošnja baterije nego na A1
Inače zvao sam ih i pisao mailove, oni su kao vršili neke provere dan dva... Na kraju su rekli u fazonu to je što je, radimo svaki dan na unapređenju mreže i korisničkog iskustva.
Gluposti.
 
Dobro veče.

Imam pitanje vezano za reciklažu.

3 uređaja... Ako sam razumeo, uređaj se računa i telefon, i punjač, pametni sat?

Takođe me zanima kako ide obračun popusta za zasnivanje UO uz telefon, odnosno:

Da li ja sutra recimo mogu u obližnju poslovnicu da odnesem uređaje, dobijem vaučer ili šta već, a onda sa tim vaučerom online da napravim porudžbinu za telefon?
 
za reciklažu možeš da odneseš i sluške, punjače... mislim da praviš porudžbinu na licu mesta, a ne online. svakako ih nazovi i raspitaj se.
 
Totalna degradacija nakon prelaska sa A1 a što je najgore zajebao sam i kolegu sa posla da predje i on na 50% popusta iz A1, pa pizdi I on 😁 Tu gde smo imali 300mbit u firmi na speedtestu sad imamo 20mbit.. a ima i neka latencija u otvaranju strana i veća potrošnja baterije nego na A1
Inače zvao sam ih i pisao mailove, oni su kao vršili neke provere dan dva... Na kraju su rekli u fazonu to je što je, radimo svaki dan na unapređenju mreže i korisničkog iskustva.
Gluposti.

Mislim da po svemu sudeci A1 trenutno ima najbrzi mobilni internet od svih operatera, naravno to dosta zavisi i od same lokacije
 
^ Ja na skoro svim lokacijama na kojima boravim A1 ima najlošiji signal. Najbolji ima yetel. Mts je sličan A1.
Sve zavisi gde se krećeš
Ne radi se ovde nuzno o signalu, vec o samoj brzini interneta, opste je od ranije poznato i cinjenica je da Yettel ima sporiji protok interneta naspram A1 mreze, sto dodatno potvrdjuju i rezultati merenja brzina mobilnog interneta u drugoj temi.
 
Ne radi se ovde nuzno o signalu, vec o samoj brzini interneta, opste je od ranije poznato i cinjenica je da Yettel ima sporiji protok interneta naspram A1 mreze, sto dodatno potvrdjuju i rezultati merenja brzina mobilnog interneta u drugoj temi.
Na to sam i mislio, ne na signal već na brzinu po speed testu
 
Dobar dan svima, da li mi neko može napisati Yettelov email ? ( mislim na servis@yettel tako nešto ide, a ako neko ima email za reklamaciju, žalbu ili prigovor) da mi napiše ( ako mu nije problem) 🙂
 
Pozdrav svima,
Ugovorna obaveza mi ističe 25.maja, produzio bih ugovor u yettelu, da li neko ima preporuku ili agenta prodaje za dodatni popust?
Hvala unapred
 
Na to sam i mislio, ne na signal već na brzinu po speed testu
Drugo je signal, a drugo je brzina interneta po speed testu. Yettel je, po mom licnom misljenju, trenutno ubedljivo najgori od svih mobilnih operatera po pitanju brzine interneta ili ti rezultata speed testa, dok je po pitanju signala verovatno najbolji jer je poznato da je najstariji mobilni operater u Srbiji, ali na kraju krajeva sve je to isto sr**je drugo pakovanje sto bi narod rek'o :D
 
Pozdrav svima,
Ugovorna obaveza mi ističe 25.maja, produzio bih ugovor u yettelu, da li neko ima preporuku ili agenta prodaje za dodatni popust?
Hvala unapred
Kao sto je napisano vise puta, idi u poslovnicu, reci da zelis preci na prepaid (ne ranije od 11.05.), da gledas koje druge opcije imas. Zvace te za dva dana.
Tako su mene danas zvali.
Total data za 2190 dinara.
 
Poslednja izmena:
Evo samo i ja da se javim da su me sada zvali da ponude 50% na ugovorenu obavezu, podneo zahtev za prelazak na dopunu 07.05 a danas zvali sa ponudom za obnovu ugovora... samo sam ja sa Total 40 paketa presao na Total 20.
 
jel moze telefon od nekog Yettel akvizitera na pm? hvala ^^
 
Ako ti je ugovor pred istekom, odes u poslovnicu i trazis da ti prebace racun na dopunu i posle 2 dana te zovu sami da ponude benefite.
 
nije tek smo presli u yettel i evo otvorila nam se 50% popusta a sta se dogada kad istekne ugovorna obaveza 2 godine 50% popusta za novi ugovor isto daju 50% ili sta vec ?
 
nije tek smo presli u yettel i evo otvorila nam se 50% popusta a sta se dogada kad istekne ugovorna obaveza 2 godine 50% popusta za novi ugovor isto daju 50% ili sta vec ?

@Naci kad ti istekne dve godine podneseš zahtev za raskid uz prelaz na pripejd i onda te zovu radi zadržavanja na postpejdu uz 50 % i tako na svake dve godine
 
U pravu si, s obzirom da im se kvalitet usluga iz godine u godinu sve više srozava a da je ustupaka prema korisnicima sa njihove strane sve manje i manje i da ih je sve teže dobiti pitanje je koliku i kakvu mečku će korisnici morati da rode za dve godine da bi uopšte ostvarili neku pogodnost.
 
Па за две године ако ти понуда не одговара, пређеш тамо где ти понуда одговара. Зашто сад бринеш шта ће бити за две године кад они могу за 2 месеца д апеомене цене или шта им већ падне напамет? 😀
 
I ja sam se više od 10 godina sa njima dogovarao u sekundi, jednom mejlom/tvitom gde pozovu u roku od pola sata a sada nakon mesec dana ganjanja nisam uspeo da se dogovorim sa njima zbog čega smo se naposletku i rastali.

Sve teče, sve se menja a nažalost u poslednje dve godine od promene vlasnika kod njih promene idu na gore tako da nisam siguran da se taj trend neće nastaviti.
 
Podneo sam zahtev za prelazak sa MTS u Yettel, da li ima neko od Yettel agenata i da li može neke bolje uslove da mi izganja. Planiram da uzmem i neki telefon.
 
Ako planiraš i telefon teško ćeš da izganjaš bilo šta od povoljnijih uslova, da ne kažem nikako.

Povoljnije uslove možeš da izganjaš jedino i isključivo na način o kom je ovde pisano mnoštvo puta i za to ti ne trebaju akviziteri pošto su oni za tako nešto potpuno beskorisni i ne mogu ništa da ti pomognu.
 
Podneo sam zahtev za prelazak sa MTS u Yettel, da li ima neko od Yettel agenata i da li može neke bolje uslove da mi izganja. Planiram da uzmem i neki telefon.
Al si se zajebao. Mreža je raspad
 
Da li je ovako nesto moguce, uzmem prepaid u yettelu, predjem iz mts-a, nakon par dana uzmem postpaid za 50%, da li mogu uz to telefon i kako ce mi racunati samu ratu, ili bih u tom slucaju morao full cenu da placam za tarifu plus ratu za telefon? Verujem da ne moze ta fora da se odradi, ali rekoh da proverim. Telefon tipa S24 Ultra.
 
50% може без уређаја само...
 
Vrh Dno