Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Bas to htedoh da napisem. Tri posta iznad sam napisao da mora u poslovnici, da ne moze online i opet neko pita gde da podnese zahtev. Da li je toliko tesko vratiti se samo par stranica unazad, procitas i dobijes odgovor na sve sto te interesuje. Sve se vrti u krug, jedno te isto, a padobranci samo ulecu...
 
Ne mora ni da se lista, najobičnija pretraga odlično radi posao:

1702730519562.png
 
Danas, podneo zahtev u poslovnici za prelazak na prepaid... Imam dva broja na moje ime, na ovom je ugovor istekao a drugi čekam 8-og januara, tako da videćemo rezultat, 20+ godina koristim moj broj još je bio MOBTEL, uvek sam bio na 50% popusta, a ovi sada Poljaci iz Yettela počeli opasno da smaraju...
 
Danas, podneo zahtev u poslovnici za prelazak na prepaid... Imam dva broja na moje ime, na ovom je ugovor istekao a drugi čekam 8-og januara, tako da videćemo rezultat, 20+ godina koristim moj broj još je bio MOBTEL, uvek sam bio na 50% popusta, a ovi sada Poljaci iz Yettela počeli opasno da smaraju...
Sada je pola-pola (Česi i Arapi).
 
Da li je neko skoro prelazio sa pripejda na postpejd preko aplikacije, sa ponudom od 50% popusta?
Drugarici je to glavna ponuda na naslovnoj strani aplikacije ili portala. Kada to kliknemo, pojavljuje se odabir tpaketa. Odaberemo total paket i kad se doda u korpu, piše ona puna cena paketa, 50% se nigde ne pominje? Ne mogu da se setim da li to možda piše u nekom narednom koraku? Majku sam prebacio s proleća, ali sad baš ne mogu da se setim da li taj popust piše ranije, ili tek kasnije prilikom unosa podataka. Ili ta opcija više ne radi iako piše da je dostupna?
 
Da li je neko skoro prelazio sa pripejda na postpejd preko aplikacije, sa ponudom od 50% popusta?
Drugarici je to glavna ponuda na naslovnoj strani aplikacije ili portala. Kada to kliknemo, pojavljuje se odabir tpaketa. Odaberemo total paket i kad se doda u korpu, piše ona puna cena paketa, 50% se nigde ne pominje? Ne mogu da se setim da li to možda piše u nekom narednom koraku? Majku sam prebacio s proleća, ali sad baš ne mogu da se setim da li taj popust piše ranije, ili tek kasnije prilikom unosa podataka. Ili ta opcija više ne radi iako piše da je dostupna?
Mislim da trebate da zovete 0639000 i da završite ugovor sa operaterom, jer to šta se pojavi kod Vas u aplikaciji pojavi se njima kad gledaju u detaljima Vašeg broja.
 
A zašto bi morao da isplati sve. Mislim da može da iskoristi uslugu promene broja telefona, i da ostane isti ugovor.
 
Upravo to. Pa broj ugovora je broj ugovora, on je nepromenljiv. Ako te neko uznemirava valjda je promena broja nnešto što ne povlači nnikakve druge posledice. Ugovor ostaje, obaveze ostaju. TO bi bilo logično.
 
koliko istih pitanja ja mislim nema u nijednoj temi kao u ovoj. a tek što ljude mrze da čitaju...
Upravo tako ja sam bio paket Total 40,pa presao na Total Data(ovaj manji) na sajtu pise 4000(tako nekako) ali uz uredno placanje placam znatno manje.Takodje posto sam van Bg.,ovde nema optike i ko zna kada ce je biti,nista lepo uzeo prvo Mobilni net 300,pa presao na Total Internet i na njega ima neki manji popust.Sve radi kao Svajcarski sat,a MTS ili A1???Od MTS-a begam koliko me noge nose,jedva cekam i A1 ovaj 1an broj da otkacim.Jedino mozda u Yetelu prilikom obnove uzmem drugi telefon,a ovu temu citam...i blago receno cudim se 🤔
 
Upravo tako ja sam bio paket Total 40,pa presao na Total Data(ovaj manji) na sajtu pise 4000(tako nekako) ali uz uredno placanje placam znatno manje.Takodje posto sam van Bg.,ovde nema optike i ko zna kada ce je biti,nista lepo uzeo prvo Mobilni net 300,pa presao na Total Internet i na njega ima neki manji popust.Sve radi kao Svajcarski sat,a MTS ili A1???Od MTS-a begam koliko me noge nose,jedva cekam i A1 ovaj 1an broj da otkacim.Jedino mozda u Yetelu prilikom obnove uzmem drugi telefon,a ovu temu citam...i blago receno cudim se 🤔
Pa mts ljudi uzimaju uglavnom zbog signala. Najveći broj BS.
A1 je kako gde GSM možeš svagde navatati. Ali jeste malo bedak kad dodjes na mesto i vidis svi pricaju a ti imas jednu ili ni jednu crtu 🤣. Pa onda leskaris na plaži eh sad da nisam na A1 i j bi visio na telefonu ko i ostali 🤣
 
Pa mts ljudi uzimaju uglavnom zbog signala. Najveći broj BS.
A1 je kako gde GSM možeš svagde navatati. Ali jeste malo bedak kad dodjes na mesto i vidis svi pricaju a ti imas jednu ili ni jednu crtu 🤣. Pa onda leskaris na plaži eh sad da nisam na A1 i j bi visio na telefonu ko i ostali 🤣
Doduse ima i toga,meni je ovde Yettel repetitor...oko 30-50metara vazdusno od kuce.Mozda zbog toga radi sve ok,kadkod izadjem iz kuce vidim ga,a nocu ima i ono svetlo za avioni koji nisko lete.Povisok toranj vala a posto su mi komsije znam i detalje.Firma placa sve cak i posebno brojilo za struju,a vlasnici placa (uzeli su samo par ari u zakup) zakup ugovor na 10g 100evra mesecno.Koliko je struja nzm,ali samo zakup firma plati 2400e godisnje 🙂
 
Doduse ima i toga,meni je ovde Yettel repetitor...oko 30-50metara vazdusno od kuce.Mozda zbog toga radi sve ok,kadkod izadjem iz kuce vidim ga,a nocu ima i ono svetlo za avioni koji nisko lete.Povisok toranj vala a posto su mi komsije znam i detalje.Firma placa sve cak i posebno brojilo za struju,a vlasnici placa (uzeli su samo par ari u zakup) zakup ugovor na 10g 100evra mesecno.Koliko je struja nzm,ali samo zakup firma plati 2400e godisnje 🙂
Imas sreće da si na 50 metara. Da si blize ne bi radilo OK... Danas sam bio ispod bazne stanice i gledam nove antene na zgradi sto su postavili. I skontam da nisam povezan na antene pored mene nego te nove sto su postavili... 6 ili 8 sektora. Doduse ne znam sto su im sporije dok je bilo manje sektora bile su brze brzine tu....
 
Upravo tako ja sam bio paket Total 40,pa presao na Total Data(ovaj manji) na sajtu pise 4000(tako nekako) ali uz uredno placanje placam znatno manje.Takodje posto sam van Bg.,ovde nema optike i ko zna kada ce je biti,nista lepo uzeo prvo Mobilni net 300,pa presao na Total Internet i na njega ima neki manji popust.Sve radi kao Svajcarski sat,a MTS ili A1???Od MTS-a begam koliko me noge nose,jedva cekam i A1 ovaj 1an broj da otkacim.Jedino mozda u Yetelu prilikom obnove uzmem drugi telefon,a ovu temu citam...i blago receno cudim se 🤔
I ja sam se čudio druže, 20+ godina koristim tu mrežu, još dok je bio MOBTEL, a sad imam tamo dva broja, ja sam se nedelju dana obarao s njih da izboksujem popust, "prvo ne može", "pa ne daju sad tako", pa "to je ukinuto na nivou kompanije itd...", nešto su menjali u vezi toga a tačno šta nemam pojma, miran sam naredne dve godine a posle videćemo...
 
Doduse ima i toga,meni je ovde Yettel repetitor...oko 30-50metara vazdusno od kuce.Mozda zbog toga radi sve ok,kadkod izadjem iz kuce vidim ga,a nocu ima i ono svetlo za avioni koji nisko lete.Povisok toranj vala a posto su mi komsije znam i detalje.Firma placa sve cak i posebno brojilo za struju,a vlasnici placa (uzeli su samo par ari u zakup) zakup ugovor na 10g 100evra mesecno.Koliko je struja nzm,ali samo zakup firma plati 2400e godisnje 🙂
(y) :)
 
Pozdrav ljudi, istice mi ugovor 8og februara, ako bih sad raskinuo ugovor da li plaćam otkup ugovora samo još ova 2 meseca sto imam ili moram da im platim penale za svih 24 meseci? Nemam telefon uz ugovor samo promociju 40% popusta na pretplatu
 
Pozdrav ljudi, istice mi ugovor 8og februara, ako bih sad raskinuo ugovor da li plaćam otkup ugovora samo još ova 2 meseca sto imam ili moram da im platim penale za svih 24 meseci? Nemam telefon uz ugovor samo promociju 40% popusta na pretplatu

Plaćaš samo preostali period do 8.feb.
Ako želiš već sad raskinuti ( preneti broj na pripejd ili u drugu mrežu ) samo napomeni da hoćeš da otkupiš ostatak ugovorne obaveze i odmah ti na lice mesta u poslovnici sračunaju sve.
 
U subotu podneo u poslovnici zahtev za prelazak na prepaid, u ponedeljak ujutru me zvali da pitaju zbog cega i kazem im da imam i MTS broj, pa mi ne treba tako skup paket i odobre mi 50% popust na paket Total 10, izace me 1225din mesecno na dve godine, sa dodatnim internetom prvih 12 meseci, e sad mi ostaje jos borba sa MTS-om sredinom januara, verovatno cu na isti fazon ... 🙃
 
Jel ima neko da je dobio na plavi petak Gigatron kupon da mu ne treba?
 
Trebalo bi svima od 16.12 doslo je do novog "uskladjivanja".
 
Trebalo bi svima od 16.12 doslo je do novog "uskladjivanja".
Kakvo je to novo usklađivanje? Da li ima link/vesti za to? Kako je to novo usklađivanje došlo? Zanima me jer nema vesti nigde i nigde ne mogu ništa pronaći.
I kada bismo mogli očekivati zamenu trenutnih paketa za nove pakete?
 
Nazad
Vrh Dno