Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

@ Fructal

Ja mogu da gledam N1 i Nova S preko EON aplikacije.
Moze da se gleda SBB preko bilo koje internet konekcije ali moras biti pretplatnik SBB-a i onda mozes da intaliras i registrujes EON aplikaciju na max 5 uredjaja i onda gledas sve SBB kanale...
Ako nisi pretplatnik SBB kablovske, onda ne mozes da gledas osim ako ti neki poretplatnik nr da da koristis njegove EON slotove ili ako ne platis EON pretplatu.
 
Jel to znaci da je taj popust manji od 50%, ili se odnosi na deo tarife? Zato sto na sajtu za Total data (sada sam nasao cene bez uredjaja) pise 3049din, tj 2999din sa aktiviranim e-racunom.
Total data je 4049 din..Ako hoces popust od 50% za taj paket onda gledas punu cenu.
Dakle cena paketa bi bila 2024,5 din,i od tog umanjis za e racun 50 din,izadje 1974.5 din.To je cena Total date sa 50% popusta.
Uvek gledas punu cenu paketa,ona sto je precrtana,od nje se odbija popust.
 
Jedno pitanje, sto se tice ovih popusta od 50% - jel se odnose na punu cenu paketa, ili na cenu sa aktiviranim e-racunom? Drugim recima, jel bi npr. Total data bio 2025din ili 1500din?
EDIT: i jos nesto - jel SBB blokira svoje kanale tipa SK, Nova S i N1 kada se pristupa preko Yettel mreze (hotspot ili Eon android app, svejedno
Ako je Eon van mreze onda mozes sve da gledas, a ako je Eon pozajmljen nalog od nekog u Sbb-u, onda ti na mobilnom rade svi kanali ali ako ides na hotspot onda blokiraju UMG kanale...
 
Da li postoji mogucnost da saznam ko je vlasnik broja koji me poziva I salje sms?
 
Ako je Eon van mreze onda mozes sve da gledas, a ako je Eon pozajmljen nalog od nekog u Sbb-u, onda ti na mobilnom rade svi kanali ali ako ides na hotspot onda blokiraju UMG kanale...
Hvala, veoma korisno!
U pitanju je moj Eon nalog (a na SBBu sam), dakle nije van mreze - juce sam probao na telefonu sa Yettel karticom i radilo je, nije mi palo na pamet da probam hotspot...
Total data je 4049 din..Ako hoces popust od 50% za taj paket onda gledas punu cenu.
Dakle cena paketa bi bila 2024,5 din,i od tog umanjis za e racun 50 din,izadje 1974.5 din.To je cena Total date sa 50% popusta.
Uvek gledas punu cenu paketa,ona sto je precrtana,od nje se odbija popust.
Gleda se cena paketa sa telefonom cak i ako ne uzimam telefon?
Zbog toga sam pitao, gledajuci linkove, bez telefona cena sa UO i aktiviran e-racun je 2999din, a sa telefonom i UO 4049din.
@ Fructal

Ja mogu da gledam N1 i Nova S preko EON aplikacije.
Moze da se gleda SBB preko bilo koje internet konekcije ali moras biti pretplatnik SBB-a i onda mozes da intaliras i registrujes EON aplikaciju na max 5 uredjaja i onda gledas sve SBB kanale...
Ako nisi pretplatnik SBB kablovske, onda ne mozes da gledas osim ako ti neki poretplatnik nr da da koristis njegove EON slotove ili ako ne platis EON pretplatu.
Koliko znam jedni drugima blokiraju kanale, tipa na Telekom konekcijama su blokirani SBB (United media) kanali, a mislim da i u drugom smeru vazi isto.
 
Poslednja izmena:
Telekom potpuno blokira pristup Irisu na bilo kojoj non-MTS mreži. SBB blokira samo SK/Nova/N1 van svoje mreže.
 
Evo mog iskustva sa 50% servisnom promocijom od danas. Istice mi ugovor za mesec dana pa sam im pisao na twitteru, u roku od 2h me pozvala sluzba za brigu o korisnicima i ponudili najpre Total Data za 1975, a potom nakon mog insistiranja i Total 40 za 1575din. Ja prezadovoljan.
 
Imam ugovor sa yetteleom i sad me zanima sta se dešava ako hoću da uzmem telefon preko njih. Imam total 20, sa 40% popusta, međutim cena telefona zavisi od paketa koji izaberete uz telefon. Moje pitanje je: jel je moguće uzeti samo telefon bez uplitanja paketa(pošto total 20 se ne vodi na moje ime) i kako da znam koja je cena telefona bez paketa ako je to uopšte moguće?
Drugo pitanje je ukoliko mora sa paketom da li onda ovih 40% popusta utiče na cenu telefona tj kako se sve to računa?
 
Ima li kakvih pogodnosti za prelazak iz A1 u Yettel, istice mi ugovor sad? U sustini uzeo bih Neo Surf u A1 posto najvise neta trosim ali ne za 1500 mesecno
 
Imam ugovor sa yetteleom i sad me zanima sta se dešava ako hoću da uzmem telefon preko njih. Imam total 20, sa 40% popusta, međutim cena telefona zavisi od paketa koji izaberete uz telefon. Moje pitanje je: jel je moguće uzeti samo telefon bez uplitanja paketa(pošto total 20 se ne vodi na moje ime) i kako da znam koja je cena telefona bez paketa ako je to uopšte moguće?
Drugo pitanje je ukoliko mora sa paketom da li onda ovih 40% popusta utiče na cenu telefona tj kako se sve to računa?
Телефон не можеш узети без пакета а тај тотал 20 би ти био уз телефон 2349рсд(значи губи ти се попуст који имаш на пакет) . Значи 2349рсд+рата за телефон...Све мора да одради онај на кога се води број.
 
Ponovo je krenula letnja promocija 2x, 5x i +200Gb dodatnog interneta prvih 12 meseci.
 
Ja sam, nisam ni primetio da mi istekla UO 03.juna. Pozvao CC u utorak sa zahtevom da me pozove neko iz sluzbe za brigu o korisnicim i juce me pozvali i sve zavrsili..
 
Sjajna ponuda..👍
Ali,ocigledno daju ovoliki internet i sakom i kapom kad je mreza odron po tom pitanju..
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-06-08-13-40-26-207_org.zwanoo.android.speedtest-edit.jpg
    Screenshot_2023-06-08-13-40-26-207_org.zwanoo.android.speedtest-edit.jpg
    235.6 KB · Pregleda: 31
Poslednja izmena:
I to sto kazes, mada kod mene nije bas tako lose ali nije ni sjajno...
 
Zvao call centar, da dignu tiket službi za brigu o korisnicima, da me nazovu oko produžetka ugovora. Kaže devojka pa ne može pod ugovorom ste. Rekoh ističe za 2 ned, neka pozovu, imam 50% neka daju isto pa da to rešimo. Ali vi ste sad imali taj popust, neće dati opet. Rekoh, već dva ugovora je 50%, neka zovu da se dogovorimo. I ona ubelezila. Čekam poziv... Verovatno u pon, pa da vidimo šta kažu.
 
Zvao call centar, da dignu tiket službi za brigu o korisnicima, da me nazovu oko produžetka ugovora. Kaže devojka pa ne može pod ugovorom ste. Rekoh ističe za 2 ned, neka pozovu, imam 50% neka daju isto pa da to rešimo. Ali vi ste sad imali taj popust, neće dati opet. Rekoh, već dva ugovora je 50%, neka zovu da se dogovorimo. I ona ubelezila. Čekam poziv... Verovatno u pon, pa da vidimo šta kažu.
Batrgaju se i cupaju kao da im je poslednji dinar...toliko lapaju sakom i kapom, sve i da 500k ljudi dobije taj popust, opet bi imali strasan profit, ali eto, kapitalizam...
 
Danas išao u Yettel oko raskida ugovora pošto se selim u drugu državu. Ostalo mi je 9 meseci ugovora + uređaj. Za raskid ugovora traže isplatu 50% cene ostatka ugovora + naravno isplaćen ceo uređaj. Da li je neko skorije imao iskustva sa prevremenim prekidom ugovora i da li su mu takođe tražili 50% ugovora? Hvala
 
Kod nas u CG ti traze cio iznos,50 % je odlična ponuda. Moj ti savjet da prodas nekome paket za tu svotu novca ili manje kako vec kada ides u inostranstvo.
Jeste ostajes bez broja,al planiras ostati duze broj ti nije potreban....
 
Danas išao u Yettel oko raskida ugovora pošto se selim u drugu državu. Ostalo mi je 9 meseci ugovora + uređaj. Za raskid ugovora traže isplatu 50% cene ostatka ugovora + naravno isplaćen ceo uređaj. Da li je neko skorije imao iskustva sa prevremenim prekidom ugovora i da li su mu takođe tražili 50% ugovora? Hvala
Јел фон плаћаш преко Моби или преко Уетел-а?
Било је да треба да се плати шта ти је исплативије, тј. број рата до краја (9 у твом случају) или попуст који си остварио за ових 15 месеци.
 
plaćam sat preko Yettela. Nisam imao nikakav popust na pretplatu od početka ugovora, razmisliću još ali vidim da se ipak isplati 50% cene do kraja ugovorne obaveze. Hvala :D
 
Trenutno sam na Globaltel gde koristim usluge samo preko aplikacije (nisam u Srbiji). Zanima me da li postoji mogucnost za nesto slicno preko Yettel - znaci kartica ne radi ali da mogu da primam poruke (SMS) i da zovem sve brojeve u Srbiji (trenunto sam u Kanada/USA). Do sada mi je Globatel zavrsao posao ali kada ga Telekom kupi verujem da ce da ide na sve losije varijante.

Pitanje znaci glasi da li moze sa postpaid brojem iz Yettel da se zove/primaju pozivi van Evrope (nije roaming). Moja teorija je da moze onda ne bi postojao Globaltel ali da pitam ovde ...

Ovaj Total postpaid paket mi se cini dobar - koliko kapiram za 2000 din imas 300 GB ...NIje mi jasno kako se dobije 50 % manja cena - da li to vazi za sve (nove korisnike ili mora nesto da se prenese da bi se ostvario popust)

S.
 
Da li neko ima mozda kod za popust u Gigatronu? Pre sam dobija cesto ali sad kad mi treba nema ga nikako😂
 
Nazad
Vrh Dno