Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

"Od početka akcije u aprilu 2020, reciklažom 250 hiljada mobilnih telefona, Yettel je odložio 17 tona elektronskog otpada, što omogućava da se 5100 grama zlata, 2380 grama platine i paladijuma i 2380 kilograma bakra ponovo upotrebi. "

Dakle, ne znači im da li su ispravni... ;)
 
Kolege moze neko da mi posalje na PP gigatron kod sa popustom,treba neki sat da pazarim za poklon?
 
И ти кодови за Гигатрон буквално неупотребљиви, за све што ваља не важе... 😂
 
И ти кодови за Гигатрон буквално неупотребљиви, за све што ваља не важе... 😂
Tu se apsolutno slazemo, niti mogu da se iskoriste na stvarima koje su vec kao na popustu a kodovi ne vaze ni kada hocete da uzmete neku stvar na rate.
 
Ja ih bogme fino iskoristio vise puta...tako da ako neko ima kod da mi posalje,bio bi zahvalan :D
 
Pretpostavljam da jos uvek vazi ona fora da kad iz druge mreze predjes na prepaid u Yettel, da ces kroz tri dana moci da podneses zahtev za postpaid sa 50% popusta na Total paketima? Vidim da se na prethodnih par strana i dalje pominje to, ali cisto da budem 100% siguran :)
 
tako je, samo je bitno da napomeneš da želiš da ti broj u jetelu bude obavezno na pripejd dopuni kad budeš išao da podnosiš zahtev u radnji.
 
Ljudi dal ima neka dobra dusa plavi petak dobitak za Gigatron 18% a da mu ne treba? treba mi danas
Molim vas u dm, Hvala u svkaom slucaju :)
 
Da li mogu iz a1 postpeid da predjem u yettel ali na pripejd? Do sad sam prelazio iz post u post nije bilo problem...ali sad mi ovaj broj trenutno nicemu ne sluzi a ne bi da ga ni ugasim pa tipa na dopunu svki 2-3mesca pa slucajno ako se predomislim opet bi iso na postp
 
Može naravno, prvi dan nakon isteka A1 ugovorne obaveze odeš u bilo koju jetel radnju i podneseš zahtev za prenos broja uz obaveznu napomenu da broj u jetelu bude na pripejd dopuni. Kad se broj prenese, biće aktivan kao neregistrovani pripejd pa je poželjno da ga za svaki slučaj registruješ na svoju ličnu kartu kako bi kasnije lakše mogao da uzmeš zamenski sim i slično …
 
Ogreban kod gigatona 17% pa neka se javi kome treba, pre neki dan je bilo par kolega koji su tražili.
 
Ćao, ljudi.

Devojka je uzela Yettel broj juče i odmah smo otputovali u BiH, ali ovamo nikako nema mreže u romingu.

Krenuo sam da pretražujem na njihovom servisu i u FAQ kažu da se 'Usluga rominga aktivira automatski nakon plaćenog i proknjiženog prvog mesečnog računa'.

Malo je bezveze jer je trenutno nedostupna na taj broj, te bi bila nedostupna čitav jun u svim roming situacijama. Zna li neko da li postoji način da se to riješi ranije?
 
Ako je uzela pripejd broj odmah je aktivan roming ali ako je uzela broj na postpejd račun mora da čeka ili da unapred uplati avansno 1 mesečnu pretplatu za izabrani postpejd paket kako bi joj se omogućili pozivi, poruke ( a i internet ako treba ) u romingu.
 
A najbolje pitanje sta ce u Bosni sa Yettel mrežom... Kao da izaberes za severni pol Thurayu mesto iridiuma 🙂
 
Da li se prilikom prelaska iz druge mreze u Yettel na pripaid dobijaju sve tarife na 50% popusta pa sami biramo koju zelimo ili nam sami daju tipa Total 40 i to je to?
 
Čoveče nisam gledao telefone odavno i rekoh ajde sad treba da uzmem sebi nešto kad ono cene za duplo veće nego poslednji put kad sam gledao određene modele. Ne mogu da verujem da su telefoni od prošle godine poskupeli za100%, nisu normalni sa cenama.
 
Interesantna racunica, ugovor je potpisan 30.06.2021. Logicno bi bilo da istice 30.06.2023, ali ne, posto je potpisan u junu, jun 2021 se racuna kao prvi mesec a jun 2023 kao 25-i mesec i cena je puna
 
Obnovite ugovor i cena za jun ce se korigovati tj spustiti. Poenta je da "25. mesec" ne prodje a da se popust ne produzi.
 
Jedno pitanje, sto se tice ovih popusta od 50% - jel se odnose na punu cenu paketa, ili na cenu sa aktiviranim e-racunom? Drugim recima, jel bi npr. Total data bio 2025din ili 1500din?
EDIT: i jos nesto - jel SBB blokira svoje kanale tipa SK, Nova S i N1 kada se pristupa preko Yettel mreze (hotspot ili Eon android app, svejedno)?
 
Poslednja izmena:
Sa e racunom 1974,5
 
Jel to znaci da je taj popust manji od 50%, ili se odnosi na deo tarife? Zato sto na sajtu za Total data (sada sam nasao cene bez uredjaja) pise 3049din, tj 2999din sa aktiviranim e-racunom.
 
Nazad
Vrh Dno