Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Zove ih sin pre par minuta da trazi povoljnosti od 50%. Prvo ga pita odakle mu informacija?? Onda mu nudi klsicnu ponudu sa sajta. Ja se umesah u razgovor i kaze mi operaterka da ona ne moze da mu ponudi pogodnosti. Objasnim joj da sam pre dva dana dobio za tasta 50% a pre mesec dana za cerku. Kaze ona to ne moze da ponudi. Pokusam da joj objasnim da od nje i ne ocekujem i da trazim da pozove neko iz sluzbe za zadrzavanje korisnika.Kaze ubelezice,a da li ce neko i kad zvati ne moze da mi garantuje!! Napomenem da cemo podneti zahtev za prelazak kod drugog operatera. Izgleda da zatezu malo. Videcemo sta ce se deseti.
 
Pozvaće, bez brige. Operateri idu na kartu app i nude samo zvaničnu ponudu. Ne treba sa njima da se čovek raspravlja, samo tražiš da te pozovu iz nadležne službe za obnovu ugovora. ;)
 
Pod UO da mobom sam do oktobra 2024. dobih sms sadrzine:
Pripremili smo novu ponudu, bez promene ugovorne obaveze! Detaljnije informacije dobicete prilikom poziva iz Yettel Kontakt Centra u narednih nekoliko dana.
 
Odmah ne...najbolja opcija je da se pređe na pre paid pa sačeka dva tri dana i kad se pojavi opcija 50% popusta na pretplatu, to je to. Bez uzimanja aparata, naravno.
 
Sa dosta zakašnjenja, potvrdjujem da je moguće promeniti tarifu na višu, a da se ne gube benefiti(50%)… u mom slučaju, Total 5 na Total 10… sve odradjeno iz aplikacije… btw, Yettel je u odnosu na MTS svemirski brod, počevši od aplikacije do korisničkog servisa… cena sa 50% trenutno nema konkurenciju… imam i GO Data broj, koji nakon par meseci ima 75GB i preko 1000minuta… za 890dinara mesečno… beat that!
 
Sa dosta zakašnjenja, potvrdjujem da je moguće promeniti tarifu na višu, a da se ne gube benefiti(50%)… u mom slučaju, Total 5 na Total 10… sve odradjeno iz aplikacije… btw, Yettel je u odnosu na MTS svemirski brod, počevši od aplikacije do korisničkog servisa… cena sa 50% trenutno nema konkurenciju… imam i GO Data broj, koji nakon par meseci ima 75GB i preko 1000minuta… za 890dinara mesečno… beat that!
Kome ne trebaju minute previse Go Data je ok, mada se nakupi
 

Prilozi

  • viber_slika_2023-03-17_09-38-03-428.jpg
    viber_slika_2023-03-17_09-38-03-428.jpg
    47.1 KB · Pregleda: 100
Zove ih sin pre par minuta da trazi povoljnosti od 50%. Prvo ga pita odakle mu informacija?? Onda mu nudi klsicnu ponudu sa sajta. Ja se umesah u razgovor i kaze mi operaterka da ona ne moze da mu ponudi pogodnosti. Objasnim joj da sam pre dva dana dobio za tasta 50% a pre mesec dana za cerku. Kaze ona to ne moze da ponudi. Pokusam da joj objasnim da od nje i ne ocekujem i da trazim da pozove neko iz sluzbe za zadrzavanje korisnika.Kaze ubelezice,a da li ce neko i kad zvati ne moze da mi garantuje!! Napomenem da cemo podneti zahtev za prelazak kod drugog operatera. Izgleda da zatezu malo. Videcemo sta ce se deseti.
Epilog:
Zvali sutradan i ponudili klincu 40% koje je on prihvatio. Valjda ga bilo sramota da trazi 50% :).
 
Epilog:
Zvali sutradan i ponudili klincu 40% koje je on prihvatio. Valjda ga bilo sramota da trazi 50% :).
Šibicarenje, na to i idu, da ućare još malo (10%), a računaju da je mali broj ljudi koji će se cimati za još tih 10 posto.
 
Koristim Total data 50% popusta i ladno hoće da me navuku na najskuplji paket sa popustom većim od 50% 😂
Screenshot_20230317_142734_Yettel.jpg
 
Total Data Plus se ne isplati čak ni sa tom konačnom cenom od 3175 din.
Total Data je top paket sa ukupnom cenom od 1975 din.
Upravo. 100 gb neta je uz sve ove digitalne servise puna kapa pa sve i da visim non stop na mobu. Za skuplji paket se dobija 50 gb više i roming minuti i pozivi ka inostranstvu...premalo da bih uradio "upgrade" :ROFLMAO:
Total data sa 50% popusta je najbolji paket na tržištu.
 
Odakle gledaju popust? Primer total data je 4049din a sa ugovorom na dve godine je 2999din. Gde daju popust od 50%, na cenu sa ili bez ugovora?
 
^ hvala na info, sve mi je objasnio kolega @jason13 kako da tražim 50% popusta ali nisam pitao sa koje cene ide.
 
Da li ponuda za 50% dolazi SMS -om ili u aplikaciji? Prebacio sam detetov broj, pa da znam gde treba da gledam.
Možda ne umem da nađem ili na sajtu nema cene poziva i poruka za pripejd, kad ne koristi dodatak (dok čeka ponudu za 50%).
 
Nakon puna dva dana kako je broj na pripejd dopuni, trećeg dana se u aplikaciji iznad kredita učitava i promo za 50 % popusta.

Tokom prva dva dana dok je na dopuni jedino što valja je da mu dokupiš neki internet dodatak čisto da može bar vacap i vajber da koristi za pozive i poruke jer se obični pozivi i poruke mnogo naplaćuju kad nisu u okviru paketa ili dodatka. A na žalost, ni prva dva dana kako je broj na pripejd dopuni nemaš ni dostupne pripejd promocije sa minutima, porukama i internetom.
 
ako neko ima gigatron popust, a nije mu potreban, zamolio bih ako može da mi prosledi u PM.
 
Posalo sam ti.
 
Ja pre dve nedelje išao nešto da pitam u poslovnicu i uvališe mi isti taj paket 👍🙂
 
Ja imam Total 20, i sad odem na yettel aplikaciju, gde vidim (u yettel za tebe, pa promena paketa uz dodatni popust) da mi daju taj paket za 1.824 din, minus 50 dinara uz e-račun.
 
И код мене иста понуда, иначе сам на Го дата. Јел се прави нова УО на 2 год или иде само до краја ове тренутне УО?
 
Jel ovo ok , nije prevara?
Pitam za brata.

Screenshot_20230320-073155.png


Samo klikne i to je to?
Ja koristim 50% nisam ovako iz app nikada menjao paket , zato pitam.
Hvala
 
Pa i ako kliknes ,ne znaci da ces movi tako promeniti nego ce morati u poslovnicu ili cekati ugovor postom.
 
Nazad
Vrh Dno