Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Aj da ti otkrijem tajnu jer sam im ja pisao pre neki dan i dobio odgovor juce. 60 dana pre isteka mozes.

Sad vidim, moras sacekati kraj ugovora da bi imao ucenjivacki kapacitet. Pre toga ti nista nece dati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Iz mog iskusta a i iskustva ljudi koje licno znam, moze ranije samo ako je standarna ponuda i ako ti istice ugovor a nemas popust ili neke druge benefite. Ako imas popust ili hoces da se sto kazu cenkas onda ne moze, mora da se ceka istek ugovora, eventualno par dana pre. To je moje iskustvo sa njima...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
OK. Jasno. Sacekacu jos malo pa cu videti sta ce ponuditi. 50% na pretplatu je cilj, sad videcu sta cu dobiti.
 
Ja sam imao 50% dve godine i rekli su mi da ih kontaktiram najranije mesec dana pred istek ugovora kako bih bez problema opet dobio 50%, tako je i bilo. Nisam morao da cekam istek ugovora. To je bilo u aprilu prosle godine
 
Prvi put u životu mi odobrili 50% popusta bez ikakvog problema i to skoro 3 meseca pre isteka starog ugovora:

589648f6e47dfdfc5f0bc100d6bfcdea.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Twitter


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Šta mislite o ovoj ponudi, imam total 2 tarifu, znači pretplatu plaćam te plaćam. A dali su popust na P30 Pro u iznosu 10.000?

telenor.jpg
 
Po meni neisplativo i dalje kada uporediš cene na KP gde isto možeš da uzmeš sa garancijom ali za keš. Jeste "lakše" da plaćaš i deliš na rate. I ja se dvoumim, ali ako smanjiš pretplatu za 50% a kupiš telefon za keš na KP recimo, onda mislim da je to bolja opcija.
 
Ima tu vise faktora, ako si na pocetku ugovora i npr. imas da placas jos 22 meseca po 1600 onda ne gubis tih 24x600 sto je neko napisao gore, jer dok ti ne istekne ugovor ne mozes da trazis 50% na pretplatu. Druga stvar je koliko ti je bitna otplata na rate u odnosu na kes kupivinu preko KP.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Značila bi mi kupovina na rate trenutno... A imam još godinu dana pretplate po 1399 din., pošto sam dobio 20% popusta kad sam produžio ugovor.

Послато са S8+ duos
 
Na KP nema garanciju, to za tako skup telefon nije bas naivna prica. Posto nema jeftinije u radnjama, onda svakako nista ne gubis; probaj da se ogrebes za koji GB neta ako uspes, posto ne verujem da imaju prostora da ti skinu jos od cene.
 
Da li funkcionise promena paketa preko aplikacije za ljude koji imaju 50% na pretplatu ili i u ovoj situaciji moramo do poslovnice?
 
Ja pre neki dan produzio ugovor go data paket za 1050din , msm da je ok paket sto se tice interneta.
 
Na KP nema garanciju, to za tako skup telefon nije bas naivna prica. Posto nema jeftinije u radnjama, onda svakako nista ne gubis; probaj da se ogrebes za koji GB neta ako uspes, posto ne verujem da imaju prostora da ti skinu jos od cene.

Ima i te kako telefona sa fiskalnim, vakuum, neotpakovani. Samo treba tražiti i čekati :).
 
Da li još uvek važi 50% popusta za postpaid pakete za prelazak sa prepaid-a? Razmišljam da pređem sa MTS-a...
 
Mene zvala operaterka danas i nudila prebacivanje na postpaid uz 50% popusta. Tako da slobodno zovi i pitaj.
 
Ima i te kako telefona sa fiskalnim, vakuum, neotpakovani. Samo treba tražiti i čekati :).

Mislis na telefone kupljene kod operatera? Ima i ta varijanta, ali tu ima onih komplikacija kod ostvarivanja garancije, pa je potreban ugovor, overa kod notara...
 
@Jericho Tako je, ima overe i to je to, mada i sa fiskalnim isečkom ili garancijom Telenora kao operatera sa datumom početka važenja iste možeš da ostvariš pravo na servis. Mislim samo da u slučaju zamene uređaja onda moraš da imaš papir da je uređaj tvoj i za to treba overa kod notara, ali ako ga šalješ na servis ne moraš to da imaš.
 
Bez overenog ovlašćenja kod notara ne možeš u poslovnici da predaš telefon na servis, možeš da pošalješ telefon direktno u servis i odradiće popravku ali ako treba zamena mora ovlašćenje.
 
Ne znam ko nosi u poslovnicu, možda ima ljudi, uglavnom svi direktno nose u servis jer se smanjuje čekanje, ali si u pravu za zamenu.
 
Ljudi jel postoji mogucnost da posaljem zahtev za otkljucavanje telefona telenoru ako nisam ja vlasnik a imam sve papire ugovor i racun. Telefon je otplacen. U pitanju je Iphone SE.
Izvinjavam se ako sam omasio temu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pitanje u vezi dizera, jel mogu nekako pesme da exportujem da mi ostanu i kad jednog dana ne budem imao dizer [emoji3]
 
Legalno koliko ja znam, ne. Inace, da.

Huawei P30
 
Pitanje u vezi dizera, jel mogu nekako pesme da exportujem da mi ostanu i kad jednog dana ne budem imao dizer [emoji3]

Kako da nemas Deezer? Samo ti istekne premium i ostane ti free nalog sa svim listama.
 
Kada ce PPF da rebrendira kompaniju? Bese 33 meseca rok za koriscenje Telenor brenda :)
 
Verovatno u O2

Huawei P30
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno