Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Za te od 10 000 ne znam ali znam da su pre par dana te od 5 000 poskupeli za po 5 000 a sad kao snižavaju cene. Ali izgleda da su neke modele stvarno snizili. Npr Huawei y5 ll je za play s bio 12000 I kusur a sad je 7000 i nešto.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Ja evo imam situaciju da mi za 5 dana ističe Ugovor u VIPu i već su mi nudili 50% popusta na prvih 12 meseci +25% popusta na drugih 12 meseci, ukoliko ne uzmem telefon. Baš sam hteo preći na Telenor ovaj put, ali koliko vidim nikakav popust nemam ako ne uzimam telefon kod njih. Ili sam nešto propustio? Jedino superset postoji?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dok ti ne budes jednom prevaren/a. Svako može biti prevaren. Veruj mi

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Mogu i bila sam ali nisam kukala na operatera već sam nešto preduzela po tom pitanju. Uvek postoji način da se takve stvari obustave. Jednom sam u novinama nešto poslala, nzm za šta. I svaki mesec mi je skidao 150din dok se nisam odjavila sa servisa a u tome mi je pomogao operater. Greškom sam i dizer aktivirala pa sam ponovo morala do poslovnice. Moj otac je pre mesec dana naišao na kompu na poruku dobili ste ajfon 7 i uneo je broj telefona. Naravno da mu sad skidaju svaki mesec pare. Crče čovek kukajući na operatera a ništa ne preduzima da to reši.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Operateri su odgovorni i ne smeju da dozvole da prevarni servisi funkcionisu na njihovom platformama. Ipak, kao što neko napisa, slatke su i njima te prevarne pare...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
To ne znam stvarno. Mislim da će prevara i prevaranata uvek biti i uvek će zaobići sve zaštite i naći način da te prevare.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Svi operateri da su korektni bi po defaultu samo parking servis i humanitarni 1003 dozvolili, a ostalo samo ko trazi.
 
Da je ovo korektna država prvo bi Parking servis rasturila, pohapsila i regulisala ;)

Zove me žena danas iz Telenora (zbog mejla za popust) i pita je l sam zauzet. Ja kažem da zove posle 19h kad završavam posao, a ona kaže da rade do 17h XD Carski, al kapiram da će nešto da mi ponude bar :)
 
Novi digitalni servis - HBO GO. Besplatan za korisnike Play + L paketa i naviše ukoliko imaju slobodan slot. Ujedno besplatan neko vreme i za korisnike koji uzmu telefon tokom novogodišnje promocije.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk
 
Novi digitalni servis - HBO GO. Besplatan za korisnike Play + L paketa i naviše ukoliko imaju slobodan slot. Ujedno besplatan neko vreme i za korisnike koji uzmu telefon tokom novogodišnje promocije.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

Pohvala za ovo. Prvi digitalni servis koji ima smisla. Saradnja sa SBB donosi dobre stvari.
 
Novi digitalni servis - HBO GO. Besplatan za korisnike Play + L paketa i naviše ukoliko imaju slobodan slot. Ujedno besplatan neko vreme i za korisnike koji uzmu telefon tokom novogodišnje promocije.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk
Ohohoo ovo je vec jos jedan dobar servis :) A jel ovo mogu koristiti i ja koji sam na onom starom play paketu koji je bio aktuelan pre ove zadnje promene paketa? U pitanju je onaj srednji play koji ima 2 servisa i kostao je oko 1600 din?
 
Ja imam play+ duo moze li sa njim ? A i prvi mesec je besplatan koliko vidim


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Untitled-1.jpg

Ovo je HBOGO. Ako bude ovo dobro je, ako bude nešto što se zove HBOGO digitalni servis a nema baš veze sa ovim biće još jedna prevara Telenora.
Videćemo.
 
5GB kvota je nedopustivo malo za jedan video streaming servis.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Jes možda malo, ali većina će gledati u kafiću na wifi. Da se pohvali pred društvom kako ima HBO na telefonu :)
 
Odakle ti to?
Pošto svi dodaci rade normalno i na wifi (npr. Deezer, Capture i sl.)
 
Poslednja izmena:
Jes možda malo, ali većina će gledati u kafiću na wifi. Da se pohvali pred društvom kako ima HBO na telefonu :)

Hmm pitam se da li ovo znaci da cemo onda moci gledati i preko kompa tj.sa sbb sajta ovaj hbo? ;) Jer tamo ima kad oces da se registrujes na hbo go iz padajuceg da izaberes telenor :D
Ako moze i ovo onda ce biti full,mada je super i ovako preko telenora i moba ;)
 
Extra doživljaj na 5.5" ekranu :):)

@petarbgd
Nisam na SBB. Ali ako je ovo digitalni dodatak na Telenor paketu koji može svaki korisnik Telenor Play+ paketa da koristi, ne vidim kakve ima veze sa SBB?
 
Poslednja izmena:
Bilo bi dobro kada bi i sport klub pustili na ovaj nacin.
 
Ne verujem da će biti ograničen na određenog internet provajdera. I uzimajući u obzir da usluga postoji i kod drugih Telenor operatera u drugim zemljama, ovo sasvim sigurno nema veze sa SBB.

U kafiću mi ne treba HBO :) Treba mi negde gde nemam wifi ako sam već napolju. Kući imam HBO HD na TV i totalno me ne zanima da tu gledam nešto na telefonu...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ajde bre @pantam odgovaraj na nasa pitanja,ko ce da ceka da zvanicno napisu uslove na sajtu :D
Za sad se samo zna da se taj nalog moze koristiti na max 4 uredjaja i u 2 paralelna strima.
 
Poslednja izmena:
@petarbgd
Nisam na SBB. Ali ako je ovo digitalni dodatak na Telenor paketu koji može svaki korisnik Telenor Play+ paketa da koristi, ne vidim kakve ima veze sa SBB?

Načuo sam neke stvari da Telenor i SBB šire saradnju. Da će SBB uskoro postati virtuelni provajder preko Telenor mreže. Pa mi se učinilo i da je HBOGO digitalni servis, saradnja SBB i Telenora.
 
Jel zna neko u kojoj rezoluciji ide strim kad se HBO GO gleda na smart tekevizoru?
 
Kakve veze ime sbb sa hbo ? [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
SBB uz MTS, Poštu i Vektor jedini ima HBO pakete u ponudi. Ako sarađuju sa Telenorom, postoji mogućnost da je ovaj digitalni servis plod njihove saradnje. Možda pandam može nešto više da nam kaže.
Ali da vidimo prvo šta će ovaj digitalni servis da uključi. Pretplata preko SBB za HBOGo je 720 dinara.
Verovatno će kod Telenora biti neka modifikovana, smanjena verzija.
 
Hbo nema nikakve veze sa sbb-om. To je poenta. Hbo je americki kanal i produkcija. jedino ako neko nije povezao sto sbb vodi americki obavestajac, a ovo americka produkcija pa eto, spojili se sa norveskim operaterom...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno