Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Postoji dva načina - imaš virtuelni pregled radnje na njihovom sajtu. :D
 
Mogli su lepo da naprave jedan PDF sa tabelom kompletne ponude telefona i tarifa.

Sent from my GT-I9001
 
Pa imaš na sajtu onu tabelu sa dostupnim modelima.


---
desire
 
Sva online pretraživanja rezultirala su istim: nema ni jednog primerka nigde u Beogradu. Izloženi nisu na prodaju, nove količine neće biti naručivane
Međutim, Telenor me vodi kao Gold korisnika (nisma ni znao da ovo postoji, rangiraju po visini računa), i vrlo brzo su uspeli da mi nađu jedan neotpakovani primerak, u odgovarajućoj boji :)
Hvala svima, pa i Stigu :D
 
Posto sam 99% resio da predjem sa Vipa na Telenor, zanima me da mi kaze neko ko je imao iskustva o kvalitetu "neogranicenog:interneta posle potrosenih MB iz pretplate.
U 3 Telenor poslovnice sam dobio 3razlicita odgovora 1. da je brzina 32kbita 2. da je brzina 64kb i danas u 3. da se brzina spusta na EDGE?!

Zanima me jel moguce da vas Telenorov sistem spusti na pristup samo 2g baznim stanicama ili je zaposleni pogresio misleci da ce brzina biti otprilike tolika?
Jel ima neko da je testirao putem Speed testa protok, sada je kraj godine i kraj mesecnog obracuna , pa da isproba to ako vec nije? Da li i ping pada u tom slucaju jako kao i brzina ili on ostaje slican a samo brzinu smanje?
Procitao sam na temi opisno sta kazu ljudi ali se razlikuje od slucaja do slucaja, zato me zanima da vidimo konkretno sta kazu rezultati.

Hvala unapred, pozdrav svima
 
Da li je moguće da se ne prenose minuti kod prenesi postpaid paketa, pri prelaski sa jednog na drugi (novi ugovor)?

PS

Šta uzeti od telefona

Da li ovaj OnaTouch za dinar, pri čemu se gubi 3000,00 popusta
ili neki malo skuplji?
Kakav je ovaj Samsung Galaxy mini, isto za 1 din?
Ili HTC Explorer, Cha Cha za 4600,00
Eventualno Wildfire S ili Galaxy ace?
Da li vrede doplate, jer i ovaj alcatel ima sve :smash:
 
Da li je moguće da se ne prenose minuti kod prenesi postpaid paketa, pri prelaski sa jednog na drugi (novi ugovor)?

PS

Šta uzeti od telefona

Da li ovaj OnaTouch za dinar, pri čemu se gubi 3000,00 popusta
ili neki malo skuplji?
Kakav je ovaj Samsung Galaxy mini, isto za 1 din?
Ili HTC Explorer, Cha Cha za 4600,00
Eventualno Wildfire S ili Galaxy ace?
Da li vrede doplate, jer i ovaj alcatel ima sve :smash:


A što ne bi uzeo Blade? Sad košta DINAR (mamu im...... potpisao ugovor 5 dana pre ove nove odluke.) Moj je Simfree :D
 
Da li je moguće da se ne prenose minuti kod prenesi postpaid paketa, pri prelaski sa jednog na drugi (novi ugovor)?
Da, moguće je. Sve što si akumulirao u Prenesi paketima (min, SMS, MB), briše se momentom promene paketa, bez obzira na koji paket ideš.

P.S. Wildfire S više nemaju, neće ga ni naručivati, bar tako su danas rekli.
Izloženih primeraka ima, ne znam da li ih prodaju.
 
Poslednja izmena:
Ove ZTE nisam ni razmatrao jer ih nema u ponudi na sajtu!
 
Meni je otišlo u nepovrat 2500 minuta i 2000 poruka sad kad sam menjao paket i ugovor.
 
Ma ne, naglasio mi je to prodavac, i ja sam to prihvatio, samo spominjem posto pita covek gore...
 
Ma ne, naglasio mi je to prodavac, i ja sam to prihvatio, samo spominjem posto pita covek gore...

A da, sad videh... izvinjavam se :)

U svakom slucaju je bedak... sugave poruke i djene-djene, ali zali Boze tol'kih minuta.
 
Jeste, uzet je Skate, tj brat je uzeo na moje insistiranje, prvo je hteo Blade, ali mislim da je Skate u svakom pogledu bolji.
Na HTC Explorer se samo nasmejao, kao i na Cha Cha, od Galaxy Ace sam ga odgovorio, jer mislim da se ne isplati na Prenesi 500 + 13000.

Jedan od bitnijih faktora u odabiru bio mu je da može da se stavi u džep od farmerki! Što mislim da je van pameti sa svakim Touchscreen telefonom bez obzira na veličinu.
Još uvek se ne snalazi baš najbolje,ali mislim da će ga ubrzo savladati. Gužve nije bilo.

Inače najveća potražnja je za japanskim telefonima :wall:
 
Poslednja izmena:
Jedan od bitnijih faktora u odabiru bio mu je da može da se stavi u džep od farmerki! Što mislim da je van pameti sa svakim Touchscreen telefonom bez obzira na veličinu.

Pa jedino ako nosis zenske modele farmerica gde su dzepovi cisto modni detalj. :D Ja svoj telefon od 4.3" nosim u dzepu uvek.
 
Nosim i ja, krastavac... staje nekako :)

Bilo mnogo komotnije sa prethodnim od 3.3", ali i sa ovim moze da se nagura :D
 
SE ARC S

Sutra uzimam ovaj telefon kod Telenora na 12 mesecnih rata. Relativno jeftino cu proci uz paket prenesi i surfuj 1000 - oko 3600 mesecno.
Ono sto me zanima, da li je neko vec uzeo ovaj telefon kod Telenora i da li je aparat dobio zapakovan ili na licu mesta [ Usce konkretno ] se otvara kutija i namesta aparat ili je ta kutija vec bila otvorena. Nisam skeptik, prosto ovo prvi put u zivotu radim :d i htedoh da pitam cisto znatizelje radi.

Posto telefone menjam na svakih 4 godine, nadam se da ce ovaj poziveti barem pola :d



Inace mnogo sam razmisljao koji telefon uz koji paket da uzmem, i kada bukvalno sve saberem i oduzmem, mislim da ce ovo biti odlicna solucija. Takodje, da li je moguce da na pola ugovora ili pri kraju ili kada god, dodje do neke "iznenadne" promene u smislu da mogu da mi povecavaju ratu za telefon.. Ne znam te detalje i nije mi poznato da li to moze da se desi usled relacije dolar-euro-dinar itd itd...
 
Dolazio sam u radnju sa mišlju da uzmem ARC S, ali kada sam ga uživo video i uporedio sa SGS Plus, veličina je presudila da uzmem Samsunga (obično moram da nosim fon u džepu trenerke ili jakne, a ARC S mi je delovao baš preveliko, isto kao i SGSII).

Što se tiče otvaranja kutije, verujem da je to univerzalno za sve telefone - prodavac je otišao nazad do druge prostorije i doneo neotpakovanu kutiju, isekao neki "seal" makazama i dalje sve po redu...
 
SE ARC S
Takodje, da li je moguce da na pola ugovora ili pri kraju ili kada god, dodje do neke "iznenadne" promene u smislu da mogu da mi povecavaju ratu za telefon.. Ne znam te detalje i nije mi poznato da li to moze da se desi usled relacije dolar-euro-dinar itd itd...

Ma ne može to da se desi, nemoj da razmisljaš o tome. Platio si telefon koliko je koštao, nema euro veze sa tim
 
NA 12 rata kad se uzima, ne ide uz pretplatu, vec kredit kod Findomestic banke-sa svim peripetijama koje uz to idu, na 6 meseci ide preko pretplate.
 
Nazad
Vrh Dno