Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ajde da više ne licitiramo sa nagradama. Ko prvi dobije nešto konkretno, neka se javi, a ovo 1gb, 10gb i slično je većini nas totalno beskorisno...
 
Da li se i za Twitter dobija 10 GB mesečno kao za HBO GO i Deezer (kad su aktivne usluge)?

Jutros mi je resetovao za sve usluge dostupan internet, tj. vratio na 10 GB, a za Twitter nije.
 
Da, evo sad proverio, uredno 10gb kao i za fb,viber i wu.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Da naravno da treba da se resetuje svakog 1 na 10gb, možda se zabagovalo nešto, proveri kasnije. Ako ne onda im se žali...
5edee49409a43b64e70b8147aeadf78e.jpg
 
Internet se raspao...
 
Podeljeno za danas. Sad kao server neće da radi štrajkuje.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kazu u servisu da im se niko nije zalio na internet[emoji2957]
 
evo kod mene mts vs telenor..

dec7dd2af377b4a8042d4579a885e5cc.jpg
fd55fa1bfaf092c6e2514af28da74d3a.jpg


Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Ради нормално као и обично, Лазаревац - Обреновац...
 
Ja sam jutros bio na NBG i merio 90/50 Mbs, ali se jezivo vukao, pa sam krivicu svalio na adguard DNS.
 
Play 10, prenosi se, zbog toga je toliko... Inace uz 50% popusta je savršen paket za mene...
 
Meni ugovor ističe u Junu, isto play 10 1500din. Isto mogu da tražim 50% pre isteka?


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Neće vam dati play 10, to je stari paket.
Ortaku su uz stari paket cak dali i extra deal za p30pro doduse sa nekim umanjenim popustom. Doduse tek kad je pokrenuo proces prelaska na drugog operatera

Sent from my SM-N935F using Tapatalk
 
Jel neko ima surf i voice paket sa 50% povezane a da vam vazi telenor vise i dalje?
 
zvanicno ne moze. ja imam i dalje telenor vise, iako mi je surf paket ugasen a voice paket na 50%. sigurno im je neki bug u sistemu pa zaborave da iskljuce.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Ja sam koristio Telenor Više i 50% nekoliko godina. Kada sam ugasio internet broj, ostao je uvećan saobraćaj nekoliko meseci, dok nisam promenio paket kad sam obnovio ugovor sa 50%.
 
poz ljudi, ako sad promeni jedan dodatak, tj otkazem jedan da li odmah mogu da uzmem neki drugi ili moram da cekam 1. u mesecu?
 
Ja mislim da ako sad otkažeš dodatak, on ostaje aktivan do kraja meseca, a početkom narednog možeš da aktiviraš drugi.
 
Nazad
Vrh Dno