Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

a sta te interesuje u vezi deezera? pisi ovde pa ce neko odgovoriti..

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Ja koristim deezer od starta... Pitaj [emoji4]

Poslato sa VTR-L29 pomoću Tapatoka
 
U dilemi sam , šta koristiti od dodataka pored društvenih mreža, prazan mi drugi slot [emoji38]
 
Razmisljam o obnovi ugovora ali sam primetio da cena telefona uz paket su vece nego da kupim u prodavnici. Primer uz Total 15 bih uzeo samsung a50 i cena je 42 500. A u prodavnicama je 38 000din.
 
Koleginica uzela Honor 20 pre deset dana, ima nekog poznanika u poslovnici pa ga pitala da li da saceka mozda neki popust, on joj rekao, dzaba cekas kad prvo dizemo cene pa onda dajemo popust [emoji23][emoji23]

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
neka pita poznanika jel ce godata+ da produze recimo do nove godine :D
 
Znam da se negde pisalo, ali ne mogu se setim kad... Koliko meseci pre isteka važećeg ugovora može da se zatraži novi?
 
Meni mesec dana, obnavljao 5-6 puta i nikad nisu hteli da daju pre...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
^ Mozes i da porucis ugovor preko call centra, donese ti kurir papire i samo potpises. Lakse nego da gubis vreme u poslovnici :)
 
Moze da trazi i da ga zovu radi produzenja ugovora i da trazi GoData+ i da mu samo posalju 2 SMSa na koje odgovori sa DA i to je to.

Ako su mogli nama sa 50% mogu i njemu za GoData valjda
 
Dvaput sam obnovio tri meseca pre isteka,nemoguce da nekom ovako,nekom onako,mada....

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Valjda je tri meseca ako nije uzet telefon, ako je uzet telefon na rate preko Telenor banke onda može dva meseca ranije a ako je uzet telefon klasično onda mesec dana ranije.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Ako si uzeo telefon na rate moras da isplatis pa da obnovis.Bar je tako bilo kod mene,uzimao sam preko telenor banke aparat i mozes da ga otplatis i pre tih 24 meseca.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Na rate i bez telefona ne znam. Pricam za klasicno uzimanje telefona,tu moze mesec dana ranije...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Poceli su sa personalizovanim ponudamaAdjustments.jpg


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ajd'pa sutra da ogrebemo neki telefon. [emoji16]
 
  • Like
Reagovanja: M J
Zelis ljudima zlo, da ogrebu telefone [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Otplatis sve dane koje dugujes do kraja ugovorne obaveze. Radio ja vise puta.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno