Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Aktivirao sam bonus bez FB podataka, tako da on nije obavezan. Gmail sam aktivirao, tako da ne znam da li je on obavezan.
 
Meni je ovako islo:
Prvo sam potrosio svih 150 minuta za sve mreze, pa sam onda poceo da koristim dodatnih 150 minuta, a da sam isgurao do kraja, onda bi verovatno trosio dodatnih 500 minuta za Telenor mrezu.
 
Kako je sa prenesi tarifama? Da li se dobijaju megabajti ili je to iskljucivo za pakete koji vec imaju internet, npr. "Prenesi i surfuj"?
 
Poslednja izmena:
Ja sam dobio i na Prenesi Plus 1GB i na Prenesi i surfuj 150. Prvo se troše minuti iz paketa, pa dodatni minuti iz promocije (za sve mreže), pa onda minuti u mreži (ako ih ima u paketu).
 
Zamolio bih za jedan info:
Ako u start paketu uzmem dodatak minuti u mrezi da li ti minuti mogu da mi sluze pored obicnih glasovnih poziva i za video pozive.Zamolio bih za brzi odgovor. hvala na razumevanju.
 
Da li su nekom zamenili 50% popusta za umanjenu cenu telefona? Vec me 3 put zovu da mi ponude novi ugovor( stari mi istice za mesec i po dana) sa popustom od 50%.

Nisam trazio 50% na cenu telefona uz odredjenu pretplatu nego cenu telefona iz narednog skupljeg paketa, ali kao ne postoji ta mogucnost.
 
Blago tebi kad te zovu tri puta. Mene jednom zvali i nudili mi da pogledam na sajtu šta ima, nikakve 'posebne' pogodnosti ne spomenuše.. Sad odoh u Vip,imaju paket koji mi odgovara
 
Jel zna neko koji je telefon Telenor Touch Plus ustvari i kako se pokazao?
 
Zahvaljujem.
 
Теленор спрема неке нове пакете.
Смејурија.
Неограничен број смс-ова, позиви и интернет као код ПИС и.....минути у ромингу:D
Цене ужасне
 
hahahahahahhahahah... stvarno nisu normanli, sad video pakete na sajtu.
mislim da su paketi idealni jedino za švercere koji donose robu iz mađarske. :D
 
Boli ih uvo dok ima ovaca za sisanje, a ima ih dovoljno.

"Prioritet kod poziva Call centra" - vazi, super B-)
 
kad apple može da dere uvek isto, zašto ne može samsung? baš preteruju sa cenom.
 
S3 je 42 000 din telefon na 12 rata ako imash prenesi 1000. Pa nije to nesto mnogo u odnosu na S2 pre nove godine koliko se secam ?! Ok on je bio recimo oko 38 000. Ako krene euro da divlja ta cena moze biti samo povoljnija dok kada za eure kupuje polovno-skuplje. Ne znam ko bi pametan pored ove cene za koju se jel te zna, dao lupam 500e??? Ne daj boze 600e???
 
Cene je su visoke u odnosu na Veliku Britaniju, ali, opet, ovo je samo 100€ više nego što sam ja platio desire na istom paketu. Doduše, pre 2 godine. :D
 
Ово је скоро 50е мање него што је ѕ2 био на мом пакету. Видећемо шта ће бити у огласима.
 
Poslednja izmena:
Pa ukoliko bude preko 450e to je pljacka. Ta cena "polovnog a novog" je totalno konkurentna iPhone 4S koji moze za te novce da se kupi i tu se udara u plafon.. Preko 450e ne vredi ni jedan aparat po mom misljenju.
Kada se samo setim tih 600e+ cena hahaha pa to je sjajno ko je dao tolike pare za telefon..

Pocela prodaja polovnih a novih. Cene su.. plakanje.
 
Poslednja izmena od urednika:
koješta

Au, evo sad gledam te nove pakete na sajtu. Lele kolke cene. Pa ovo može da uzme samo neko ometen a bogami i smeten. Dve ipo kilo dinara u najmanjem paketu za šta? Za trice i kučine.
 
Preko 450e ne vredi ni jedan aparat

Ne vredi ni preko 200. Sve što radi taj od 400, radi i ovaj od 200, na manjem ekranu .... a ako je stvarno neophpdno imati 4jezgra proc i neke gigamega memorije, zbog IGARA ... kupi PSP ....

My2cents ....
 
Umesto da izbace neki ala smart tarifni paket gde možeš fleksibilno da manipulišeš sa minutima i sms porukama uz već postojeće tarifne dodatke oni izbacili paket sa roming tarifnim dodatkom. Pecaju neupućene pred polazak na letovanje. Sad su definitivno najnepovoljniji. Pa svi ostali imaju popuste na već konkurentne pakete.
 
Ja sam izgleda ultra redak slucaj kojem je Telenor najpovoljniji sa konfiguracijom paketa :)

Eto npr ti smart paketi iz VIPa su meni sve samo ne povoljni, tacnije za moje potrebe cista glupost.
 
Jedino gde vidim da Telenor moze biti povoljniji je ako su ti svi pozivi u Telenor mrezi pa ti znaci onih x minuta posle pretplate ;)
Ili ako kuckas zilion SMS-ova naspram VIP-a, ali tu je onda MTS jeftiniji.
 
Kad sam uzimao telefon, najpovoljniji je bio telenor + telefon kod njih. A za moje potrebe se totalno uklapam u paket i bilo koji skuplji (iako nudi vise) od MTSa/VIPa mi se ne bi isplatio - placao bih vise i ne bih sve trosio. Nije ni da stedim, prosto nemam potrebu da toliko pricam kao neki, vise koristim sms/net za komunikaciju. Minuta potrosim mozda 100 mesecno u proseku, ali eto prosli mesec sam potrosio 200, sto se nimalo nije odrazilo na stanje jer imam ihahaj prenetih :)
Dalje, da sam uzimao kod VIPa ili MTSa, dzaba popust na pretplatu kad bi me zbirno kostalo vise (telefon u radnji + 24 pretplate) nego u Telenoru. Tako da je u mom slucaju racunica bila veoma prosta, plus sam zadovoljan sa mrezom (bio i ostao) kao i sa uslugom, znaci nisam morao da se smaram MNPom.
 
Moja dilema je ista bila da li da prelazim u vip na smart i internet dodatak ili da ostajem u telenoru, presudila je cinjenica da zadnjih meseci imam 850 minuta poziva u telenoru a po 20 ka drugim mrezama :) poruke retko koristim i to kuckam uvek cirilicom ili sa nasim znakovima da bih sto vise iskoristio i nikad ne predjem 300 a sto se tice mb zavisi gde se krecem ali generalno ne preko 800mb jer svuda se nalazi wireless.

PS telenor mi je ponudio 6 meseci bez kamate i davanja krvne slike plus ima pogodnost preko platimo,servisa i 20 % popusta na pretplatu.

Takodje kod telenora na edgu voip servisi prelepo rade ;-)
 
Poslednja izmena:
Kad sam uzimao telefon, najpovoljniji je bio telenor + telefon kod njih. A za moje potrebe se totalno uklapam u paket i bilo koji skuplji (iako nudi vise) od MTSa/VIPa mi se ne bi isplatio - placao bih vise i ne bih sve trosio. Nije ni da stedim, prosto nemam potrebu da toliko pricam kao neki, vise koristim sms/net za komunikaciju. Minuta potrosim mozda 100 mesecno u proseku, ali eto prosli mesec sam potrosio 200, sto se nimalo nije odrazilo na stanje jer imam ihahaj prenetih :)
Dalje, da sam uzimao kod VIPa ili MTSa, dzaba popust na pretplatu kad bi me zbirno kostalo vise (telefon u radnji + 24 pretplate) nego u Telenoru. Tako da je u mom slucaju racunica bila veoma prosta, plus sam zadovoljan sa mrezom (bio i ostao) kao i sa uslugom, znaci nisam morao da se smaram MNPom.

Imajuci u obzir VIP 25% off i MTS 50%, ni tu varijantu ne mogu da shvatim (gledao sam za sebe u Telenoru RAZR i SGS2 doduse, i nikako se nisam nasao da mi i priblizno isto kao u MTS/VIP-u a kamoli bolje)
N'o dobro... Telenor ne bi imao korisnika da im nije bolje kod njih.
 
i meni je ok u telenoru, a sad je i 50% bolje od kad su mi dali 50% popusta na pakete.
 
Nazad
Vrh Dno