Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

@sasa022 šta bi sa paketima lale? Nisu više interesantni pa si se sada prebacio ovde sa modulatorima? A da paketi za isporuku - paketi za mobilnu pretplatu, bitno da su neki paketi pa te povuklo. 😅
Neka računa kome kako odgovara i kako mu se čini da mu je povoljnije, šta si se navrzo k'o Čuma na decu, ne daješ monetu ti za njih. 😉

P. S. Post je malo šaljive prirode. Ako si se uvredio ili neko drugi, unapred se izvinjavam da nekome ne proradi sujeta iz momenta i krene da se raspravlja jer nam je to u DNK nije mi bila namera.
 
Koliko sam video da su sada cene paketa sa ugovorom obavezom sa ili bez telefona iste. Tako da nema više preteranih kalkulacija :)
Jedino ako je neko dobio popust na paket prilikom prelaska u yettel itd pa ima popust50%, ali ako u međuvremenu uzme telefon preko njih, popust se gubi
 
@encarta

Svako ko ne uzima telefon uz malo nadmudrivanja moze dobiti 50%
na punu cenu paketa.


Ove standardne cene uz ugovor su cene sa oko 20% popusta

Yettel 20 - puna cena 3.099 , uz ugovor 2.499 , 50% - 1.549 ( 24x950 )
Yettel 50 - puna cena 3.799 , uz ugovor 2.999 , 50% - 1.899 ( 24x1100 )
Yettel 100 - puna cena 3.999 , uz ugovor 3.199 , 50% - 1.999 ( 24x1200 )
Na sve cene ide minus 100 dinara za e-racun
 
@encarta

Svako ko ne uzima telefon uz malo nadmudrivanja moze dobiti 50%
na punu cenu paketa.


Ove standardne cene uz ugovor su cene sa oko 20% popusta

Yettel 20 - puna cena 3.099 , uz ugovor 2.499 , 50% - 1.549 ( 24x950 )
Yettel 50 - puna cena 3.799 , uz ugovor 2.999 , 50% - 1.899 ( 24x1100 )
Yettel 100 - puna cena 3.999 , uz ugovor 3.199 , 50% - 1.999 ( 24x1200 )
Na sve cene ide minus 100 dinara za e-racun
sta znace zagrade? :)
 
Meni ističe uskoro UO i nesto zatežu sa ponudom od 50%. Videćemo kako će se završiti, ja sam lično zadovoljan Yettelom i ne bih menjao, ali baš nisam toliko da bih plaćao ove nove cene.
 
Mislim da ću to koliko danas uraditi, jer me upravo neka Teodora iznervirala :ROFLMAO: . Pre dve godine sam lagano preko twitera završio priču, ali sad gnjave. Ma ok je sve to, uostalom ako im ne trebaju takvi korisnici logično je da ne daju popust
 
Bez popusta od 50% ponuda paketa im je mozda i najlosija od sva tri provajdera. Godinama imam te neke "servisne pogodnosti" i bez toga se Y ne isplati.
 
@Piros
Ako ti ističe za manje od 30 dana, podnesi lično zahtev raskida uz napomenu prelaska na pripejd i zvaće te za 50%
Hvala na savetu, možda ću ovo uraditi, a možda ću i direktno kod drugog operatera, jer našao sam pakete koji mi odgovaraju, a cena bi bila malo skuplja od Yettela sa 50% popusta, a pri tom nemam nikakva cimanja. Eto posle više od 20 godina možda je i vreme da promenim operatera
 
Upravo se vratio iz poslovnice, podneo sam zahtev za prelazak na pre paid. UO mi isiče 20.10. tako da su definitivno produžili period sa 15 na 30 dana. Čekam poziv narednih dana pa da završim 50% i za svoj broj.
 
Trebao si da sacekas 1 oktobar onda bi ti prvi obracunski period bio oktobar, a ovako ce ti biti par dana septembra kao pun mesec...
 
Do sad je bilo pretplata i minuti proporcijalno, a GB kao za ceo mesec. Videćemo sada, možda su i tu zategli.
 
Meni istice ugovor sredinom Oktobra. Kako da podnesem zahtev za 50% popusta da mi ponude? Jel licno da odem u poslovnicu ili mogu i online nekako? Ako mozete da me uputite.
Samo licno u poslovnici, ne moze online. Odes podnesea zahtev za prelazak na prepaid i cekas par dana da te pozovu i dogovoris se za 50% na bilo koji paket. P.S. mene zvali bukvalno posle 2 sata od podnosenja zahteva...
 
Neće biti pretplata za pun mesec već samo za tih par dana u septembru.
Ali ce za popust racunati septembar kao prvi obracunski period. Barem je tako do sada bilo. Nece vaziti 50% popusta do tipa 25.9.2026 nego do 25.8. imaju onaj njihov glupi sistem obracuna. Na to sam mislio. Popust nije 24 meseca nego 24 "obracunska perioda".
 
Popust bi mu važio ovako:
1.sept 2024. - 31.avg 2026.
Tako da se i ceo tekući sept prepolovljava
 
Mislim da ne, ali videcemo vec 1.10. posto meni u UO sa 50% vazi do 25.10. skoro sam siguran da ce mi ono pocetno stanje na aplikaciji biti puna cena paketa 1.10. posto cu ovo novih 50 da ganjam posle prvog.
 
@mrmilos uvek se prepolovi ceo tekući mesec u kojem ugovaraš 50% zato popust i traje 24 ciklusa a ne 24 meseca

Tebi će svakako 1.oktobra paket startovati po punoj ceni ali onog momenta kad ugovoriš 50% bilo kada u oktobru, on će isto ceo biti na pola
 
Sad sam se dopisivao s podrskom, ne daju mi 50% popusta na mobilnu tarifu...Nude Yettel 20 za 1999 din, koji je znacajno losiji od mog Go Data + 2020 (jedna aplikacija manje), a pare skoro identicne...
Vidim ja da ce da radi Globatel...
 
Nazad
Vrh Dno