Šta je novo?

Yettel.bank ex Mobi Banka (2024)

Možda da ugasiš račun i otvoriš ponovo drugi? Online gašenje može preko web bankinga, a i taman od 1.6. kreću sa izdavanjem beskontaktne Dine.
 
Ma necu da komplikujem,mogu bez problema da pristupim preko racunara.Jedino sto se gubi smisao onoga "mobi" kad preko mobilnog ne mogu nista da uradim :)
 
  • Like
Reagovanja: uji
Kod mene je jos uvek stari interfejs 😆🙈
 
Nije im dobro napisano na novom sajtu.
Piše da je progresiv+ bez održavanja,a to je 5+ progresiv.
Da, baš i ja to primetih danas...

5+.jpg

Ako se odluče da uvedu mesečno održavanje i za 5+, onda su džabe krečili!
 
Ako uvedu odrzavanje na 5+progresiv, onda nema razlike između 5+ progresiv i progresiv +. Pre nego sto su "izmislili" 5+ progresiv, za redovni progresiv + se plaćalo odzavanje, jednako kao i za obični progresiv. Ja sam godinama to plaćao kada sam imao progresiv +.

5+ progresiv je očigledno neka vrsta promocije ili kampanje i mogu da ga ukinu kada god požele, kao sto su nekad imali "sjajan spoj" sa telenorom, pa su ga nakon 2 ili 3 godine ukinuli.
 
Neka greška je u pitanju, lepo imaju prikazanu i 5+ ponudu. na posebnoj stranici
1716749469354.png
 
... kao sto su nekad imali "sjajan spoj" sa telenorom, pa su ga nakon 2 ili 3 godine ukinuli.

Zapravo, nikada ga nisu ukinuli. U Yettel poslovnici, gde sam preuzeo ugovor, su mi rekli da su ukinuli, ali sam početkom meseca uredno šesti mesec za redom dobio taj keš. Ako nastave da mi uplaćuju, biće mi neprijatno 🤫
 
Sjajan spoj je bio za kurs u menjacnici, mislim da je bio bio prakticno kao srednji kurs, a to za kes koji daju 6 meseci je pravi spoj. Promociju pravi spoj su produzili do kraja juna, tj. za aktivaciju, dok ce onima koji su ostvarili pravo sve biti isplaceno bez obzira ako se promocija zavrsi
Ako uvedu odrzavanje na 5+progresiv, onda nema razlike između 5+ progresiv i progresiv +. Pre nego sto su "izmislili" 5+ progresiv, za redovni progresiv + se plaćalo odzavanje, jednako kao i za obični progresiv. Ja sam godinama to plaćao kada sam imao progresiv +.

5+ progresiv je očigledno neka vrsta promocije ili kampanje i mogu da ga ukinu kada god požele, kao sto su nekad imali "sjajan spoj" sa telenorom, pa su ga nakon 2 ili 3 godine ukinuli.

Ne verujem da ce naplacivati 5+, jer su napisali da te pogodnosti vaze neograniceno za one koji tokom koriscenja promocije ispunjavaju onaj uslov od 35000 koji je naveden za platu
Screenshot 2024-05-27 at 11-17-38 Pet plus progresiv ponuda Banka u pokretu i tvoj partner u d...png
 
Poslednja izmena:
I meni je čudno da je neograničeno.
Možda je u smislu "neograničeno dok ga ne ukinemo" :)
 
Neka greška je u pitanju, lepo imaju prikazanu i 5+ ponudu. na posebnoj stranici
Pogledajte prilog 444048
Ne znam odakle je ta tabela , nisam je pronašao.
Ovo piše u okviru pogrešnog progresiv+ paketa:
Sve pogodnosti koje se tiču naše Banke su vremenski neograničene, dokle god primaš celu zaradu ili njen deo u našoj Banci u minimalnom iznosu od 35.000 RSD, korisnik si našeg Progresiv paketa i aktivan ti je 5+ Progresiv tekući račun.
Ovo je za rubriku verovali ili ne, u Politikonom zabavniku.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240527_170428_Chrome.jpg
    Screenshot_20240527_170428_Chrome.jpg
    242.8 KB · Pregleda: 56
Ovo za kurs kao iz menjačnice je velika laž. Bilo nekada. Odavno nije tako, ni u jednom paketu.
 
Ne znam odakle je ta tabela , nisam je pronašao.
Ovo piše u okviru pogrešnog progresiv+ paketa:
Sve pogodnosti koje se tiču naše Banke su vremenski neograničene, dokle god primaš celu zaradu ili njen deo u našoj Banci u minimalnom iznosu od 35.000 RSD, korisnik si našeg Progresiv paketa i aktivan ti je 5+ Progresiv tekući račun.
Ovo je za rubriku verovali ili ne, u Politikonom zabavniku.

Na početnoj stranici izabereš Progresiv, skroluješ dole do dela sa prenosom zarade i klikneš "Saznaj više"
 
IPS плаћање скенирањем кода је бесплатно за све рачуне? Иначе занима ме за лајт конкретно.
 
Za lajt nije, ja sam na lajtu, provizija je 50 dinara, uz instant plaćanje koje se ne može isključiti.
 
Besplatni su samo računi na klik (trajni nalozi za EPS, Yettel, SBB/Total, Infostan, Informatiku i JKP Objedinjena naplata Niš, koji se ne naplaćuju automatski, nego ti je dat izbor ako hoćeš ili nećeš da platiš, do 18h na dan roka plaćanja), kao i između računa fizičkih lica u banci.
 
@uji Naglašeno je da je plaćanje Yettel postpaid mesečnih računa na klik bez naknade, pa sam mislio da se za plaćanje računa na klik ostalih izdavaoca naplaćuje naknada.
Super ako je tako kao što kažeš.
 
  • Like
Reagovanja: uji
@Mr_Cojko struju sam danas platio preko njih, jer me mrzi da prekucavam i desi se da računi ne stignu na papiru. Takođe sam na Lite.
 
Ili face ID na iOS
 
Rekli su početkom juna u sklopu nove aplikacije.
 
Poslednja izmena:
Šta su onda najavljivali toliko kad ništa nisu uradili konkretno.
Tačno su najavili kada će šta ići. Sve su najavili u isto vreme. Novo ime kraj maja, nova app pocetak juna, gašenje stare app kraj leta, sve planirane funkcionalnosti za novu app do kraja godine.
 
Može otvaranje online samo ugovor u poslovnici da se potpiše?
Zapravo od samog početka i ide tako. Popuniš osnovne podatke, opredeliš se za željeni račun, kako hoćeš da ti ga dodele (po broju telefona, nasumice ili određenim ciframa), definišeš kredijencijale i završni korak je da posetiš Yettel radnju ili ekspozituru u Airport city-ju.
 
Zapravo to nije oduvek bilo tako i nije moralo tako. Znam gomilu ljudi koji su otvaranje potpisivali na kućnoj adresi uz kurira, a po novom će izgleda biti kao u RF, uz video proveru bez odlaska igde.
 
Možda je samo prvih par godina išlo preko kurira dok je sve to još bilo u povoju, kao i kod Komercijalne pa su ukinuli. Sećam se da sam još 2016. inicirao zahtev za Starter paket na Windows Phone i još tada je pisalo da posetim Telenor radnju. To je tako ostalo i kada mi je 2020. trebao račun za platu bez održavanja, napomenuo sam radnici da sam onomad tako aplicirao i izmenila je na Osnovni (sada Lite).
 
Nazad
Vrh Dno