Genghis Khan
Čuven
- Učlanjen(a)
- 18.03.2001
- Poruke
- 2,491
- Poena
- 680
E stvarno ne mogu da verujem...Sve sam lepo odradio i sp1 memi je samo usporio mashinu...Usporenje se ne oseca dok se ne zakachim na net a onda nastaje #@!$...Onda verujte da jedva radi i winamp zajdno sa explorerima (512 MB memorije-133).
Pri konektovanju sve moram da gasim pa tek onda da se konektujem...Stvarno sam se razocharao...Inache muzika ne moze da svira non stop..na svakih 30 sec. malo ukochi pa zastavi (dok sam konektovan)
A izbrisao sa *.gho faj pa sam moram da se zezam 18 godina dok sve zavrshim...🙁🙁🙁
Pri konektovanju sve moram da gasim pa tek onda da se konektujem...Stvarno sam se razocharao...Inache muzika ne moze da svira non stop..na svakih 30 sec. malo ukochi pa zastavi (dok sam konektovan)
A izbrisao sa *.gho faj pa sam moram da se zezam 18 godina dok sve zavrshim...🙁🙁🙁