Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 9 / 9 Pro / 9S

Kod mene je 12.0.2.0 verzija MIUI-ja i nikada mi se nije desio takav problem.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Kod mene je 12.0.2.0 verzija MIUI-ja i nikada mi se nije desio takav problem.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока

Јбм ли га, видећемо када се апдејтује Телефон апк. да ли ће бити проблема.
 
Znam da tema nije sta da kupim ali vi koji koristite najbolje znate kako se ponasa ovaj telefon. Zanima me da li ima nekih mana citao sam nesto o wifi problemu da se gasi ako je telefon u idle rezimu, takodje jedan korisnik je pisao da je kupio 3 "falicna primerka" u sta da kupim temi. Trenutna cena mu je od 195e 64gb na amazonu ili 228e za 128gb u mi storu cini mi se "povoljno". Trenutno koristim mi a1 koji menjam jer je poceo da crkava... (ekran, dugmici, mikrofon, baterija)
 
Не могу да нађем тему за Redmi Note 9, па да питам овде да ли још неко има проблем на овом телефону да се након завршеног разговора (обичан позив, не мислим на Viber и сличне апликације) телефон угаси и једва упали?
Брат има овај телефон и овај проблем.
Да ли је до лошег update-a Телефон апликације, сачекати нови апдејт, или је до баш до самог телефона?
На MIUI 12.0.4.0 је ако значи тај податак.

Vrati u radnju i trazi drugi nemoj da se patis. To ti je falican primerak. Isti problem je bio i kod nas u firmi. Ako mozes bolje dolpati do Pro verzije, kolko tolko je bolji.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
@mihailo998 Danas imaš 20% sniženja na sve telefone u Mi Store prodavnicama,tako da Redmi note 9S izađe oko 200 € i to jača verzija (6/128 GB).

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Sad gledam oni su u principu isti s verzija nema fast charg i ima malo slabiju kameru? U tom slucaju mislim da ce mi i s verzija odgovarati savrseno
 
Ali ima Snapdragon.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije mi jasno da li se post odnosi na mene, oba imaju snapdragon sto je dobro koliko znam?
 
Koliko ka znam, nemaju. Moguce da gresim ako mislimo na 9 pro i 9s . 9s ima Snapdragon ali 9 pro ne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo bas sad proverasvam isti 720G procesor je u oba modela, mada 9pro daje malo bolje rezutltate u sintetickim testovima, meni potpuno nebitno.
 
Izvini, bio sam ubedjen da ima onaj Helio 90-95 ilil koji vec.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@mihailo998 Danas imaš 20% sniženja na sve telefone u Mi Store prodavnicama,tako da Redmi note 9S izađe oko 200 € i to jača verzija (6/128 GB).

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока

Samo da ti se zahvalim na preporuci uzeo sam note 9S u sivoj boji koja je zapravo plava :p jaca verzija od 128gb me izasla malo manje od 25k
 
Dobro došao u klub :)

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Evo vec mi treba mala pomoc, sigurno negde moze da se iskljuci, kada predjem prstom preko senzora koji se nalazi negde kod led diode ceo ekran se ugasi. Znaci cak ni ne dodirujem taj senzor on se ugasi, kao da je ona fora dzepni rezim ali probao sam da ugasim medjutim nije to.
Da ne bude zabune nije u pitanju gasenje ekrana pri pozivu nego i pri koriscenju telefona

EDIT Update je resio stvar
 
Poslednja izmena:
Prvi put čujem za tako nešto.Ne mogu da se setim da mi se to ikada desilo na bilo kojem telefonu.
Jedino mi pade na pamet da ti nije uključena opcija da se se ikone same pomeraju kad je uključena opcija da se protrese telefon.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Mozda postoji ona opcija da ih slozi po tome koliko ih cesto koristis pa si slucajno upalio.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 
Nisam našao tu opciju. Doduše nesto ga mnogo ni ne koristim. Tel je uleteo neplanirano uz ugovor kod VIP. Pitali me da li hocu da ga uzmem i platim jednokratno 900 DIN. Sto da ne?[emoji2]
 
IMG-15646acc628300dd753e47fde80e6e84-V2.jpg

Da se pohvalim i upišem na fan listu
Uzeo RNO PRO.. Jako dobar telefon. Malo glomazan ali šta da se radi, manji, a bolji za ove pare nema.
Uzeo 128/6 verziju za BF.
 
Poslednja izmena:
Не могу да нађем тему за Redmi Note 9, па да питам овде да ли још неко има проблем на овом телефону да се након завршеног разговора (обичан позив, не мислим на Viber и сличне апликације) телефон угаси и једва упали?
Брат има овај телефон и овај проблем.
Да ли је до лошег update-a Телефон апликације, сачекати нови апдејт, или је до баш до самог телефона?
На MIUI 12.0.4.0 је ако значи тај податак.

И након апдејта на 12.0.5 исти проблем.
Заврши се разговор и не пали се екран.
Угашен је џепни режим (pocket mode) јер сам читао да је то правило проблем, али овде очигледно није то проблем.
 
Od kako sam presao na mjau12,prilikom ukucavanja sifre na zakljucanom ekranu,pojavljuje se cela tastarura,a ne samo numericka.
Ksko to vratiti u normalu?
 
Društvo zdravo.
Imam jedno pitanje vezao za kvalitet mobilnog signala na Redmi Note 9 (4/128) it Telenora.

Naime, koristi se često u zoni slabijeg signala. Korisnik sagovornika čuje odlično, ali sagovornici njega vrlo loše, zvuk je isprekidan i deformisan, neprirodan i nerazgovetan. Često izostane čitav deo rečenice.
Sa prethodnim (Samsung J5 2016) de to nije dešavalo.
Pokušavao sam zamenom mesta kartici, sa slot 1 na slot 2, ograničavanjem signala (da radi bez i sa 4g) I nema nikakve uočljive promene.
Nisam pokušavao da ograničenjem signala na 2G jer telefon koristi osoba od 60 god (moj tast), kome je to komplikovano da stalno menja - koristi mobilne podatke.
Kada je u zoni dobrog signala sve je OK.

Pitanje glasi - Ima li mu leka? Može li se nekako pojačati prijem signala ili da se vraća na J5?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ili to da se vrati na predhodni telefon ili da probate kartice drugog operatera vip, mts pa da vidite kakava je situacija... pa ako je bolja da se prebaci na drugog operatera ako to ne predstavlja problem.
 
Obzirom da je produžio ugovor i po tom osnovu uzeo telefon, promena operatera nije opcija...
A šteta, RN9 sasvim pristojan uredjaj

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Nisam mislio na promenu operatera, moze on svoju karticu da zadrzi u sim 1 a da u sim 2 ubaci neku koja ima bolji signal pa po potrebi da kada jedna zakaze da uzme drugu da koristi. Uzme sim karticu na dopunu pa proba ili od nekoga da ubaci da vidi kakav je signal na istom mestu gde Telenor zeza.

Pa ako se ispostavi da mts ili vip ima na tom mestu bolji signal da uzme neku karticu na predplatu sa najmanjim paketom za nedaj boze ili ako mu ne treba stalno onda na dopunu, mada sa dopunom je sada zeznuto jer ako je ne iskoristis za 2-3 meseca oni je povuku i traze da uplatis novi kredit, govorim za mts.
 
Pozdrav, evo i ja da se pohvalim da sam od danas vlasnik RN9 pro 6/128 :) Zanima me najviše jel koristi neko neki custom rom? Nesto ne vidim na XEU sajtu da ima weekly za njega.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno