Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 8 / 8T / 8 Pro - GCAM u prvom postu

"Vest" koju si dao je nagađanje i nije tačna, pouzdana. Telefon je sada 20.000 rsd, a da li će ga biti u ponudi u petak za 16.000 rsd je veliki znak pitanja. Da li ja imam pojma ili nemam ti sigurno nisi merodavan da o tome odlučuješ. Šta ću da kupim, kad i gde isto tako to nije tvoj problem, a ako ti moje mišljenje i postovi smetaju ti ih lepo ignoriši, zanemari.
Nema razloga da se ljutiš, da padaš u vatru, opusti se..neuzbuđuj se, samo lagano..
Ponavljam "vest" je polu informacija i tvoje nagađanje.

Kada vec nemas pojma ponovo ti kazem ne pisi i ne trpaj se. Ako sam nesto napisao niti je to moja zelja niti sam dosao da ljude zezam i da im dajem lazne informacije a to sto si ti bezobrazan i sto mislis da mozes da budes pametan e pa evo da te razuverim i da vidis da uopste nisi ni sekunde u pravu.

CNO6hG8.jpg

A ima i druga vest i treca koju nisam kacio a evo sada cu je okacim ne tice se striktno ovog telefona.

pT2Ou2L.jpg

FYH1luP.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Imam predosećaj da od ponoći neće biti na stanju :D

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ja ne nalazim note 8 pro na mi srbija po toj ceni. Ili ce mozda biti od sutra.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Klasična prevara od strane prodavca - sada stoji cena 24.000, iako je do juče stajala 20.000, pa će uz "popust" biti opet 20.000.
 

Prilozi

  • Screenshot_2020-11-26-18-52-02-497_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-11-26-18-52-02-497_com.android.chrome.jpg
    453.3 KB · Pregleda: 101
Na njihovom instagramu su okacili story sa tom akcijom za 16k pre 1h

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Haha [emoji23] pazi stvarno, podigli mu cenu za 4k u odnosu na jutros.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Skinut je stori

Xiaomi stari pilicari [emoji16]

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

Sada i ja vidim da je skinut story a eno ljudi ih spopali sa porukama a sada po toj istoj ceni je redmi 9, redovna cena je 20 hiljada a bice na popustu za 16 hiljada dinara, ocigledno da se neko juce dobro zeznuo.
 
Kako god, uhvaćeni su na delu sa nameštajem cene. Ovakvo nešto je za tržišnu inspekciju kao obmanjivanje potrošača.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
ja sam u pola 6 bio u uscu i rezervisao telefon za sutra..potvrdili mi cenu i cuvaju mi sutra da preuzmem,isto sam se zbunio kada sam video novu...sutra ce biti pakao u radnji ne budu li dali po toj ceni
 
Da se ne lažemo, skori svi prave te fazone sa "popustima", ali ovi ga odradiše amaterski.
 
ja sam u pola 6 bio u uscu i rezervisao telefon za sutra..potvrdili mi cenu i cuvaju mi sutra da preuzmem,isto sam se zbunio kada sam video novu...sutra ce biti pakao u radnji ne budu li dali po toj ceni

Aj bas javi jesi dobio po toj ceni i ako nisi kazi slobodno da imas SS koji ti mogu poslati gde se lepo vidi ta informacija da je bila zvanicno objavljena kod njih na instagramu.
 
skinuo sam vec i sacuvao na telefonu...bas planiram da napravim skandal ne budi li dali po toj ceni..plus nisam ja samo video na insta,nego su mi potvrdili i u radnji pri rezervaciji
idem sutra ujutru pa javljam kako sam prosao
 
skinuo sam vec i sacuvao na telefonu...bas planiram da napravim skandal ne budi li dali po toj ceni..plus nisam ja samo video na insta,nego su mi potvrdili i u radnji pri rezervaciji
idem sutra ujutru pa javljam kako sam prosao

Pazi tu vest je videlo bas puno ljudi, eno poceli da ih napadaju na instagramu zbog toga sto su skinuli objavu i sto su podigli cenu. Zelim ti srecu i da dobijes telefon po toj ceni, samo budi istrajan u tome i prvo polako idi, kazi ajde da se dogovorimo, jesam rezervisao uredjaj po toj ceni jesam e onda da ne bi sada pravio problem ovde i ne bi zvao inspekciju bolje mi dajte uredjaj po toj ceni jeftinije ce te proci nego da vas prijavim inspekciji.

Prvo sve lepo ako bude islo ako krenu da vrdaju e onda kreni da pretis sa inspekcijom i verujem da ces uspeti u nameri. Sto da ne kada oni mogu da budu bezobrazni budu i ti.
 
A samo taj telefon im stigao, jer ništa drugo nisu dopunili.

Šibicari. Tačno bih poslao mehl Xiaomi Globalu, da vide ko im ovde vodi posao.
 
Šta reći.
c01b6c3ed1c57498b5b27d605fffc915.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

I oni se prave mutavi a lepo je pisalo u objavi na instagramu od 27.11.2020 u ponoc do 29.11.2020 do 23.59. Sto znaci da su verovatno nekome te uredjaje po toj ceni ostavili sa strane a da sada ove prodaju po novoj i vecoj ceni. Tacno da nije ovaj cirkus sa ovim virusom isao bih do mi stora da se sa njima malo natezem i da potrazujem uredjaj po toj ceni. Iako mi telefon ne treba ali bih ga uzeo.
 
Po toj ceni ostaje redmi 9, nije loš ni on ali nije 8pro :D a mislim i da nema led notifikaciju..

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Sinoc, na njihovom sajtu se prodavao za 16.000. Stajala je cena 20.000, sa popustom 16.000. Kada se klikne na "Kupi" cena je bila bas ta - 16.000. za 6/64. i nije se nigde pominjao petak kao dan za kupovinu, sto bi trebalo da znaci da ko je hteo, mogao je da kupi. Inace ne, nisam ga kupio, nije me interesovao, samo sam hteo da proverim da li ga stvarno prodaju po toj ceni.
 
Jutros oko 12.00 cena je bila 20.000,00 din..kao i juče ....

Sent from my YAL-L41 using Tapatalk
 
Ipak je bio 20k i popust 4k, ja ušao iz znatiželje i uspeo kupiti u crnoj boji [emoji23]

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ipak je bio 20k i popust 4k, ja ušao iz znatiželje i uspeo kupiti u crnoj boji [emoji23]

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

Kako si uspeo kad je akcija krenula malopre, i već nije raspoloživ na sajtu?

Usput, izgleda da su se usrali da će ih neko tužiti zbog prevare, jer lako se da utvrditi sve ako inspekcija uđe u firmu, zato sada telefona nema uopšte u ponudi, iako su upravo "stigle nove količine" po većoj ceni. Čekaju da se smiri situacija, pa će da ga opet ponude za 20.000.
 
Poslednja izmena:
Ja sam ubacio stvari u korpu i čekao ponoć. Još tokom dana je od boja za 8 pro (6/64) mogla da se izabere plava ili bela.
U 00.01 ubacio kod za popust i prošlo.
Videćemo šta će biti.
3a560fef91bfb38680acd7ec1f12101c.jpg
 
A jel moze 8 Pro 6/64 iz Mi Store da se kupi putem neta? Ja bi se malo igrao sa ovim mobom pa bi ga bacio posle 2, 3 meseca na oglase, mislite da mogu dobijem za njega 100 eu?
 
Kako si uspeo kad je akcija krenula malopre, i već nije raspoloživ na sajtu?

Usput, izgleda da su se usrali da će ih neko tužiti zbog prevare, jer lako se da utvrditi sve ako inspekcija uđe u firmu, zato sada telefona nema uopšte u ponudi, iako su upravo "stigle nove količine" po većoj ceni. Čekaju da se smiri situacija, pa će da ga opet ponude za 20.000.
Iskreno ne znam ni sam, ušao sam u ponoć čisto da vidim koje je cena i video da je 20k i ubacio u korpu, pa mi se rusio sajt, pa dok sam sa ulogovao I ukucao kod za popust, prošlo je par min, iznenadio sam se kad je prošlo mislio sam da od toga nema ništa [emoji23]

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno