Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Staviš zamenski komplet ekran, ali to kinesko brzo pukne opet, da bude kao nov više neće nikad.
Zato treba case I zaštita za staklo

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da li se samo ekran moze menjati? Visim po oglasima ekran+jis nesto.
Svi pisu original itd... nije vazno da li ce biti kao nov ili ne, svakako nece se prodavati vec samo da bude normalnog izgleda. Kako znati da li je ekran staklo original ili Kinesko sto kazes, svakako ce servis prodati Kinesko po ceni originala. Koliko se krecu cene?
 
Trebalo bi da bude gorilla glass 5.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Koja gorila, pre će biti majmunče [emoji1]
Bolje da su ugradili gorila glas 3, pošto 5ica očigledno ne radi svoj posao - štiti od pada.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Original možeš da kupiš jedino sa drugog neispravnog, sve drugo su originalni za taj telefon a ne original kao što bi mi hteli.

Kupi LCD sa frejmom.
Zameni i dobro zaštiti, jer su ti ekrani jako nežni.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moguća je i zamjena stakla ako nije pukao displej, ali je mali broj ljudi koji to znaju odraditi kako treba. Samo staklo je 5€ sa dostavom.
Dosta je lakše odraditi na LCD nego OLED jer je manje osjetljiviji.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Radi li gcam koji je instaliran na telefonu kad se odradi apdejt na 11-icu ?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Radi gcam, malopre sam dobio update. A do sad su mi kasnili updejti, iznenadio sam se. Kupljen u mi store u ušću.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ovaj MIUI 11 je totalna katastrofa..

Sam se ažurirao, ja nisam ništa odobrio, samo sam zatekao ujutru kad sam se probudio MIUI 11 i sve pobutano na telefonu i pomešano... Konfuzno i odvratno...
Pojedine aolikacije su izgubile zvuk kod obaveštenja o porukama i radi samo vibracija... Sporije radi telefon generalno, ima više bagova od kojih me najviše nerviraju ona dva kvadratića u gornjem desnom uglu koje ne znam ni šta su ni kako da se sklone....
Jedna velika KATASTROFA!!!!
 
Ovaj MIUI 11 je totalna katastrofa..

Sam se ažurirao, ja nisam ništa odobrio, samo sam zatekao ujutru kad sam se probudio MIUI 11 i sve pobutano na telefonu i pomešano... Konfuzno i odvratno...
Pojedine aolikacije su izgubile zvuk kod obaveštenja o porukama i radi samo vibracija... Sporije radi telefon generalno, ima više bagova od kojih me najviše nerviraju ona dva kvadratića u gornjem desnom uglu koje ne znam ni šta su ni kako da se sklone....
Jedna velika KATASTROFA!!!!
Ti si jedini kome se tako nesto dogodilo,mislim da radi sporije itd, jedino me interesuje kakva dva kvadratica imas [emoji3]

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ajd ko je još apdejtovao nek uđe u postavke kalendara jer mi određene stavke pišu na, rekao bih, albanskom. Početak sedmice npr.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ajd ko je još apdejtovao nek uđe u postavke kalendara jer mi određene stavke pišu na, rekao bih, albanskom. Početak sedmice npr.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
Kod mene isto tako [emoji3]
f2ac1b369994d81fa9932daab7ab5ec5.jpg


Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Kod mene isto tako [emoji3]
f2ac1b369994d81fa9932daab7ab5ec5.jpg


Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
I kod mene je na rn 8 pro tako [emoji23] al ovako sve pise normalno na srpskom samo na tom mestu pise tako...da niste pomenuli nikad ne bih ni skontao [emoji23]

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
[emoji16]
8acd7053a174219bc866e6ab98b9f2a5.jpg


Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Kod mene ok.
ec4c422395df037e126793b138b156be.jpg


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Kod tebe je drugi jezik

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovaj MIUI 11 je totalna katastrofa..

Sam se ažurirao, ja nisam ništa odobrio, samo sam zatekao ujutru kad sam se probudio MIUI 11 i sve pobutano na telefonu i pomešano... Konfuzno i odvratno...
Pojedine aolikacije su izgubile zvuk kod obaveštenja o porukama i radi samo vibracija... Sporije radi telefon generalno, ima više bagova od kojih me najviše nerviraju ona dva kvadratića u gornjem desnom uglu koje ne znam ni šta su ni kako da se sklone....
Jedna velika KATASTROFA!!!!

I kod mene su pojedine aplikacije izgubili zvuk, pa sam morao ručno da ih vraćam.
Primetio sam takođe da Outlook sada daje LED signalizaciju kada stigne mail, što ranije to nije bio slučaj...

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Zenin redmi note 7 uporedjujem sa svojim Honor 8x. Gps na oba ukljucena max preciznost.
Prva slika unutar sobe, druga unutrasnja strana prozora, i na kraju spoljasnja strana prozora.

Da li je prednost Honora zaista ovako velika ili ovaj redmi nesto nije ok?
Ima poslednji apdejt miui global 11.04 , ovaj sa albanskim jezikom u kalendaru :)

Inace i testovi na ulici potvrdjuju da redmi hoce da izgubi fix, mada je ipak upotrebljiv.

SAM_1236.jpgSAM_1232.jpgSAM_1234.jpg
 
Sorry sto ove pitam,moze li na Redmi 7 Google cam bez roota?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
@sivuk
Nije greska, na rn7 je gps modul uzasan,neverovatno uzasan. Kao i bt.
 
Jel ima neko iskusva sa ovom aplikacijom za vreme? Ranije sam je koristio u svim telefonima i uvek mi je uz sat gore stajala temperatura. Sad kad izadjem iz app ugasi se i pokazivanje temperature uz sat i apdejt vremenske prognoze. Zapravo nestane sa pocetnog uz sat( statusna traka) i kao da je off app. Ima li nekog resenja da to radi kako valja?
df596ca8f722d90a55a85e1239ca6310.jpg
2ac7505ab0be1dd83fd09d5de7c3b7fb.jpg


Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Здраво свима. Имам Галакси А50 који ми је пре три месеца упао у реку и сада све ради, осим никаквог пријема мобилне мреже, па ми служи као кућни таблет. Купио од оператера за око 40 хиљада. Никада више нећу дати ни 200 евра за телефон, а треба ми други, па сам видео да овај Редми Ноте 7 кошта у радњама 152 евра и размишљам да ли да купим.
Можете ли ми рећи какав је телефон у поређењу са овим који сам имао? Да ли штуца када ради (не мислим на видео игре) и какве фотогравије прави у поређењу са А50? Није ми страно чачкање "ситних цреваца" и могао бих да га препакујем софтверски да добијем максимум који телефон нуди.
 
Здраво свима. Имам Галакси А50 који ми је пре три месеца упао у реку и сада све ради, осим никаквог пријема мобилне мреже, па ми служи као кућни таблет. Купио од оператера за око 40 хиљада. Никада више нећу дати ни 200 евра за телефон, а треба ми други, па сам видео да овај Редми Ноте 7 кошта у радњама 152 евра и размишљам да ли да купим.
Можете ли ми рећи какав је телефон у поређењу са овим који сам имао? Да ли штуца када ради (не мислим на видео игре) и какве фотогравије прави у поређењу са А50? Није ми страно чачкање "ситних цреваца" и могао бих да га препакујем софтверски да добијем максимум који телефон нуди.
Po meni je Note 7 bolji definitivno.. Iz iskustva znam, ne sjecka, fino radi.. Sa gcam kamera mnogo bolja..
Uzmi u razmatranje i A3 ako preferiras stock android u odnosu na MIUI..

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno