Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Postoji li nacin da sakrijem root od outlook-a? Ne da mi pristup firminom mejlu.

Koristim magisk. Pokusao sam da stikliram te aplikacije u magisk hide-u ali ne radi.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Stigao redmi note 4x, crn, 32/3gb, stavio silikon i staklo koje sam dobio od Vladimira sa kp. Ali šta predlažete za još bolju zaštitu? ovo mi zapalo za oko.

Kamera je samsungova, miui global 9.2 i stabilna 9.2.1.0. E sad mi traži da otvorim Mi račun, google račun... jel to tako ide, plaća li se to? Šta još treba da znam (neke osnove), pošto sam apsolutna neznalica oko ovih pametnih telefona.
 
Nisu to bas racuni, to su tvoji profili gde ces bekapovati razlicite podatke. Gmail nalog ti treba da bi koristio google play servise, a mi nalog za dodatni cloud prostor, bekap postavki na telefonu itd.
Besplatno je sve

Sto se tice zastite , ja imam staklo ono krace, i trenutno mofi koznu, al imam razlicite silikone i neke plasticne, sve radi posao ako si iole pazljiv. Ako ne ,onda neki hard case . Da te sluzi dobro [emoji106]


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moja [emoji106]
66df63ae7eac522b2a02d81432f4d30b.jpg
378c9fd437ded8b582c781b484e845ef.jpg
788bc8550733cebf68d42da46ca1c158.jpg
ea8dede323bf19038e90f359c998a925.jpg
 
I ja imam takvu :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
U pakovanju sa futrolom dobiješ i original foliju.
Odlična je, nije u pitanju generički silikonski odlivak.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Silikoni smaraju. Menjaju boju. Razvuku se. I ne štite najbolje aluminijum. Ulubi se.
 
To je kao kozna jel? Ja je pikiram za A1, mada imaju odlicne case-eve.
 
Ljudi,teba mi pomoć!
Nema šanse da nateram Gmail notifikacije da rade...
Problem je što u autostarrt ne vidim Gmail,čak ni kad idem na sistemske aplikacije...
Dodao sam nalog u stock mail aplikaciju i posle sam instalirao Bluemail i nisu htela da rade obavestenja ni na njima...
U pitanju je 4X na stock MIUI 9.2.1 ...
Da li ima neko neki ideju kako da nateram ovo *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* da radi (osim factory reset,koji sam morao da uradim prošli put kada mi se ovo desilo)?
 
Probaj da u battery saver za Gmail staviš no restriction.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ni ja ga nemam u autostart ali ga ima u battery saver, imaš i tu "show system app "

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ljudi,teba mi pomoć!
Nema šanse da nateram Gmail notifikacije da rade...
Problem je što u autostarrt ne vidim Gmail,čak ni kad idem na sistemske aplikacije...
Dodao sam nalog u stock mail aplikaciju i posle sam instalirao Bluemail i nisu htela da rade obavestenja ni na njima...
U pitanju je 4X na stock MIUI 9.2.1 ...
Da li ima neko neki ideju kako da nateram ovo *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* da radi (osim factory reset,koji sam morao da uradim prošli put kada mi se ovo desilo)?
Bluemail je po meni najbolji email app. Elem, podesio si autostart, notification, ugasio za tu aplikaciju Miui battery saver? Upalio si opciju Sync na tel?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Meni i pored ovog ne radi gmail. Aqua radi besprekorno
 
Sve podeseno kako treba i nece...
Nema gmaila ni u system apps...
Jedino da probam posle aqua mail i to je to...
Blue je radio ok pola sata i posle je i on poceo da zeza...
 
Presao na Nitrogen i prezadovoljan sam, jedino mi fali scheduled power on/off. Pretpostavljam da za to nema leka?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
E do q...
Aqua radio lepo,instalirah kuvanu verziju i ne radi vise push...
Stvarno cu da poludim...
A problem je sto imam dve sim kartice pa je factory reset zajebancija teska...
 
Nazad
Vrh Dno