Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Tebe ne zeza sama app, nego push servisi...tu trazi problem.Nesto ti gasi pozadinske procese...a to ovako napamet tesko da neko moze da ti resi...Jel bas sve stock na telefonu?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ako imas SD625 skidas Redmi Note 4X Global, taj China je za MTK.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
E dobro si mi rekao, sad sam se setio da sam ga prosli put tako ubio :)

Jel moze ovaj kroz fabricki apdjet da ide ili mora preko twrp?
Jel probao neko ovaj?
Iz Indije prijavljuju update.

Evo Recovery ROM-a http://bigota.d.miui.com/V9.5.4.0.NCFMIFA/miui_HMNote4XGlobal_V9.5.4.0.NCFMIFA_aaade14a88_7.0.zip

Ubacili su one nove notifikacije i novi security update. Baseband je update-ovan, sada je baseband iz global bete. Upload-ovao sam oba firmware-a na AFH, 8.3.15 i 9.5.4.0... kome treba neka skine :)
 
Poslednja izmena:
Probaj preko Update app, ako ti prodje verifikaciju moze...Ako izbaci gresku, nista...cekas da objave javno...:)
Nemoj kroz twrp, ne idu official rom i twrp zajedno :) moras onda lazyflasher ili super su nakon flesa kroz twrp.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Uspešno završeno:
e5672c93da224bece4a80ec5b3dfcb81.jpg
0f52d348e71d738eaa1f8782a3f1b1c8.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Cao ste.Ja imam insaliran RedWolf recovery, rootovan sa Magiskom, skinuo taj 9.5.4.0 Global ROM(1.3 GB).Kako dalje?
 
Interesantne notifikacije. Malo zauzimaju previše mesta. Najbolji mi je lock/unlock sound. Sad je extra.
Mislim na 9.5.4.0
 
Ljudi rinkuli su mi donji senzori, back, home i recent, koji kuvani rom da ubacim da mogu na njemu imaju da se postave te precice dole..?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ljudi rinkuli su mi donji senzori, back, home i recent, koji kuvani rom da ubacim da mogu na njemu imaju da se postave te precice dole..?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ukljuci quick ball u settings/additonal settings... ako si na MIUI...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja sam imao taj problem na redmi note2.
Dešavalo se da povremeno ne rade tasteri i nista nije pomagalo. Mislim da sam skinuo sa apk mirror pošto ništa sa play Stora nije radilo.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Mogu na svakom room-u da se ukljuce softverski dugmici , samo treba root i edit build.prop...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ali ne zna svako šta treba da edituje, pri tom većina tih aplikacija ne radi na miui.
Kad sam koristio te softverske dugmiće posle nekog vremena prorade hardverski.
Šta je u pitanju pojma nemam.




Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Meni je pokisao tel, jedno pola sata bio na na betonu a jos ova bljuzgavica od snega i shebao se, dobro sam ga i nasao :D u pocetku nista nije radilo, sad radi samo tach a tasteri jok :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Hm, moguće je da je i meni tako od znoja...ali vremenom su se vratili tasteri.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kada ispari "voda" proradice :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mislim da nece proraditi jer mi je u tom delu dole naprso tach i usla voda unutra, narucio sad drugi lcd na aliju :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
E pa nisi tako napisao prvi put :) nadam se da si uzeo display+frame jer je mnogo laksa zamena i sve ispadne top :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Naravno, ovo mi je 3 put da menjam na istom, imam iskustva :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Zamenski ekrani su krš.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@Dar adal Poslacu ti kad dodjem kuci. Jesu krs, puni su mrtvih piksela pogotovo na crnoj boji

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
imate na gearbestu originalni. oko 50-60 dolara je.
 
Ma to ko pola telefona kosta :D, i ovi su oke za 18e imaju te mrtve piksele al to se primeti samo ako buljish u mrklom mraku i to samo na crnoj boji, ovako jok, oke su i ovi sa alija

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Veliki nedostatak je i što podržava samo dva dodira umesto 10

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja ove sto sam uzimao podrzava 10

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Vrh Dno