Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Stigao miui 11 i za Mi 9 Lite,brz i fluidan ali baterija brzo se troši...[emoji852]️
 
Pa nije loše odraditi hard reset. Verovatno je dosta toga rađeno ispod haube.
 
Jesu rešili Cam2api ili klackanje i dalje?
 
Meni ništa nije stiglo

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@marcobuu Ne, ovaj.

Screenshot_20191117-193426_Settings.jpg

Neće se više update-ovati.
 
Neće ni stići ako nisi na poslednjem stable global-u.
Jel to nije ovaj?
6928355c7db26da9302e4d13d346d9e9.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
ili jos lakse skines fajl i sam updajtujes

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Zabagovao mi je telefon poslednjih par dana, neće da update-uje aplikacije (prijavljivao je error 0). Skinuo sam poslednje verzije Google Play Store i Google Play Services, čistio cache i data, restartovao telefon i badava... Sada ne prijavljuje error 0, već samo Can't update (ime aplikacije). Ima li neko rešenje?
 
Nabacio i ja MIUI 11 OTA, ne vidim neku veliku razliku, veća je bila promena sa 9 na 10. Na žalost, ispod haube to je još uvek stari Android 7, ali ne možeš ni da očekuješ bog zna šta za tako stari model. Greota ga menjati posle tek godinu i po eksploatacije, nek dočeka bar drugi rođendan. Koliko sam svikao na njega, čini mi se da ga imam mnogo duže. Nikakve zamerke za sve ovo vreme, izuzev malo mrnjave kamere, senzora za otisak pozadi i nedostatka NFC (da ne moraš da nosiš platnu karticu). I da, nešto je u zadnje vreme Google app znao da se zaglavi i ne da telefonu na spava.
 
Probao neko official 16?
Ja sam na LOS 16 official već nekoliko dana, odlično radi i nemam nikakvih zamerki kao što nisam imao ni na 15.

Pre toga sam bio na LilBlinx LOS 16, ali mi na njemu neke aplikacije nisu radile naprimer DUO mfa app, Bonbon aplikacija, i mislim da mi je za banku brljavila.
Sada mi sve šljaka bez problema...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Zabagovao mi je telefon poslednjih par dana, neće da update-uje aplikacije (prijavljivao je error 0). Skinuo sam poslednje verzije Google Play Store i Google Play Services, čistio cache i data, restartovao telefon i badava... Sada ne prijavljuje error 0, već samo Can't update (ime aplikacije). Ima li neko rešenje?

Provalio šta je, zbog iritantnog "Found new file" obaveštenja sam deinstalirao aplikaciju "Downloads", verziju 7.0 (verziju 9.0 sam ostavio). I sad ga to izgleda hebe pošto neće da downloaduje ništa, a tu staru verziju ne možeš naći ni za lek... Biće kanda reinstall sistema. :mad:
 
Ja sam na LOS 16 official već nekoliko dana, odlično radi i nemam nikakvih zamerki kao što nisam imao ni na 15.
Pre toga sam bio na LilBlinx LOS 16, ali mi na njemu neke aplikacije nisu radile naprimer DUO mfa app, Bonbon aplikacija, i mislim da mi je za banku brljavila.
Sada mi sve šljaka bez problema...

Hvala :wave:
 
Miui 11 negde je u Dark mode-u a negde nije [emoji52]

f37ea86a23d97258613bb57923854ca6.jpg
e3d7cfbac70deee247c9dc2eaed74b12.jpg

f9ea87b108c93e72cfcc1bbd1d484a2c.jpg
 
Poslednja izmena:
Gde si to uključio?
Meni je svuda belo

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nigde, stiglo sa updateom. Ne mogu ni da ga isključim. Notifikacije ne mogu da pročitam, tamna slova na tamnoj podlozi. Katastrofa
 
Da nije neka tema bila aktivna?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
To ti je do teme.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Vidim Rusi ga hvale na 4pda. Onaj MiRoom izgleda da je isto dobar.
 
Nazad
Vrh Dno