Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Bolji rezultat nego A1 :D los 14.1 + fk
8578e201de413d435b6748c8e6526398.jpg
bbd871abe5a216327fbe7c479f2b0252.jpg
83688208683a606c975758c851d91232.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Dešava li vam se da vam Tapatalk secka pri skrolu? Los 14.1 + fk

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pozdrav, kad bih pokrenuo ponovno azurinjanje iz aplikacije za azuriranje da li bih mi postavio 9.2.2.0. Dnevno. Posto je povucen.
Ili bi mi dao trenutno zvanican 9.2.1.0. Stable.
 
@Zile995

Vidim da si probao Treble, postavljeni image. Ima li potencijala, ovako na prvu?
 
Ima potencijala. Čist nemodifikovan AOSP. Nije stabilan, ali ispeglaće to uskoro.

Screenshot_20180212-001351.png
 
Ne čačkam ja to ič. Stoji onako kako je Franco postavio.
E da, da napomenem, nemam Gappse ubačene.

Tapatalk-VIP-v7.3.3_build_1008
 
Poslednja izmena:
Konacno i R.R 6.0 u kombinaciji sa frankom...
53d909815064f7f3520fce58fd77e83f.jpg


Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Za sada ok,jutros sam ga instalirao. Videcemo kad sve legne kako se ponasa.
Navikao sam na RR...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Zarazio sam se ovim flesovanjem i probao sam dosta rom-ova. Resio sam da ubacim LOS 14.1 + franco i da vise ne menjam. Vidim da mi nisu instalirani Android System WebView, ANT Radio Service, ANT+Plugins Service, Google TalkBack. Jesu li ovi programi neophodni za normalno koricenje telefona?
I dajte neki predlog za Gcam. Imao sam neku verziju koja je pravila odlicne slike, medjutim ne mogu da se setim koja verzija..
 
Za cam MGC_5.1.018_FinalMOD_All_Inc. LOS mnogi od nas koriste, malo je razočaranih.
 
Hvala za kameru. Za Los sam video da ima mnogo zadovljnih pa sam ga zato i ubacio. Samo mi nije zasno za ove servise?
 
Sve te aplikacije možeš instalirati i nisu neophodne za normalno korišćenje telefona.

Što se tiče Franco kernela, definitifno je više ubrzao oreo romove. Nougat kernel je već savršen.
 
Poslednja izmena:
Hvala Zile.

Jel postoji neki nacin da mi sve bude crno? Dialer, SMS, notif.bar... itd
Probao sam preko substratum-a medjutim nece. Idem na apply potom reboot I opet isto.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
swift dark tema radi bez problema u legacy modu na LOS-u preko substratuma, pa probaj to. S tim sto notifakcije su bijele na svaku temu sto sam probao, QS je crn ali notifikacije bijele, ne znam zasto
 
swift dark tema radi bez problema u legacy modu na LOS-u preko substratuma, pa probaj to. S tim sto notifakcije su bijele na svaku temu sto sam probao, QS je crn ali notifikacije bijele, ne znam zasto
Meni radi default dark theme za substratum. Stavio notifikacije da budu crne, radi i to.

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Kod mene bagovao mnogo..recimo nocno svetlo ne radi,finger unlock zabode posle nekog vremena..nav bar config ne radi..itd..AEX mi radi najbolje..preporuka

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Kod mene sve normalno radi,ni jedan bag za sad. Evo probao i to nocno svetlo posto ga ne koristim i radi normalno,FP otkljucava u trenu,jos nijednom nije zabo...Videcu jos samo kako se baterija ponasa za par dana.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Šta je noćno svetlo?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nemam pojma cemu sluzi...
f8ce1e7c25fecefbeadacd410e70eff3.jpg
5982093dc70eb08f0efe814284f02480.jpg


Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Aha to je zapravo onaj read mode samo se drugačije zove

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Aha to je zapravo onaj read mode samo se drugačije zove

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Da..i uostalom nocni rezim rada,na nesto nizoj temperaruri..kako sam procitao o tome..uostalom samo zuto svetlo krastavac

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kod mene sve normalno radi,ni jedan bag za sad. Evo probao i to nocno svetlo posto ga ne koristim i radi normalno,FP otkljucava u trenu,jos nijednom nije zabo...Videcu jos samo kako se baterija ponasa za par dana.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
Baterija odlicno drzala na stok kernelu ..kad sam flesnuo Fk.tu mi malo zabo cpu governor..i baterija odlazila znatno brze..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno