Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Znaju se desiti takve stvari kada ispadne telefon.
 
Pitanje u vezi second space. Da li je moguce aktivirati viber zasebno na drugoj sim kartici u second space modu? Da imam dva odvojena vibera?
Jeste, ja jesam, ali nekad zabaguje. Na ovaj drugi koji je na second space nekad poruke dodju samo kad udjes u njega.
 
Zasto ne mogu da se konektujem na pc iz fastboot moda? Dobio dozvolu za otkljucavanje, skinem unlock tool, udjem u fastboot povezem se ali i dalje pise Not connected to the phone. Ukljucen mi je usb debugging.
 
Poslednja izmena:
Narode, jel neko moze da nadje ovde u temi post sa kcal setovanjima, nisam siguran da li je risc postavio ili ko vec ali ne mogu da nadjem. U postu je screenshot cini mi se, nije tekst pa ne uspevam da pronalazim ;)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Imaš ovde :)

Ako neko ima image retention, nekao postavi RGB slajdere ovako:

fb9a4f135d7400a43d22926d03c4bb54.jpg
Ovo?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ovo sto je Zile nasao, prelistao sam sve postove iz septembra, ne znam kako mi je promaklo, moguce da sam samo preskocio na novom tapatalku. Hvala Zile. Eventualno ako neko ima vremena i volje da to potrpa u OP jer su bar kod mene ta podesavanja najbolje izbalansirana mada svaki displej je drugaciji a i sve je subjektivno :)
 
Da li je neko probao ovaj novi cardinal,kakav je moze li se koristiti za stalno, jel rijesen onaj bag sto signal opadne i delay kad se otkljucava tel?
 
Poslednja izmena:
Nisam probao ali piše u changelog-u da je ispravljen problrm sa signalom. Ako flešuješ stock gapps imaćeš taj problem (google dialer i kontakti prave problem). Koristim pico gapps.

Delay nije strašan. Možeš da ga koristiš sa ElectraBlue v8.1 orep kernelom.

Ovo sto je Zile nasao, prelistao sam sve postove iz septembra, ne znam kako mi je promaklo, moguce da sam samo preskocio na novom tapatalku. Hvala Zile. Eventualno ako neko ima vremena i volje da to potrpa u OP jer su bar kod mene ta podesavanja najbolje izbalansirana mada svaki displej je drugaciji a i sve je subjektivno :)

Nema na čemu. Koji panel imaš?
 
Boe panel, ako se tako pise, nije tianma.

Senzor kamere sljamsung, oba

Inace risc kamera app je ...cek da nadjem

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/GCam5.1.018-Arnova8G2-V1.1.apk

Settinga je nexus 6 auto, pixel xl2 i superfine i hdr jpeg quality na 100%, slike su velike, u full rezu 13mpix oko 11/12mbps a i ova apk najmanje crashuje, tj do sada samo dva puta za tri dana, sto je necuveno jer su bsg modovi pucali posle svakih par slika i bas je iritirajuce

Inace link preko kog pratim google cam mod je https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ok nisam probao tu verziju kamere [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Šta ima od dodatnih opcija u odnosu na Cardinal? Kako ti se čine performanse i baterija u poređenju s Cardinal?
 
Пошто сам продао 4икс (због жуте мрље код вол уп и вол даун) немам идеју шта да узмем...шта мислите о МИ А1 или да поновим ноте 4 икс?
Вреди ли 60 евра више МИ А1?
Можда нешто треће...?
 
Mozda redmi 5 plus sad kad izadje?

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Odličan je A1. Svaka preporuka. Ne bih se vratio na RN4 nikako.
 
Чини ми се да је киденце правио нека поређења...али не могу да нађем у којиј теми,а ни где...Или сам се зезнуо...?
 
Nazad
Vrh Dno