Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Jel ima neko ovakvu zaštitu ali crnu?Da se javi na pp
 
Lepo izgleda, ali realno da li bi ti kao musko nosio crveni telefon? Ali iskren odgovor.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Crveni Nexus 5 imam, meni je crvena omiljena boja. Tako da mi ovo skroz lepo izgleda. Ali nije na odmet imati dve, pa menjati kada smori. :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Aha, ok onda. I meni se svidja crvena boja, ali sta znam, jer jos kao mali sam ucio da je crvena zenska, a plava muska boja :) Ali naravno da to uopste nije slucaj ;)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Aj sad, pa ne pričamo o roze boji. Crvena zakon. :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Vidim ja za koga vi navijate, i ja isto [emoji6] [emoji4]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Mali off - crvena je za bicurious tipove [emoji14]

Kad ce petica, procitah cini mi se neku vest ovde da se pominje decembar?



Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Evo da te ja podrzim, nikad nebi nosio crvenu masku ili telefon. :D Ko nosi, ok, nemam nista protiv, ali prosto mi nije za muskarce.
 
Zna li neko gde da narucim dobro staklo za rn4 global? Narucih sad neko bas je ovde neko ostavljao link, kaze super staklo, kad niti ne 2.5D i jos ima neke tackice po sebi.
Šta se desilo sa Nillkin staklima? Imam za RN3, nemam nijednu zamerku. Mislio sam da ti preporučim Nillkin prodavnicu sa AE, kad već čitam da si dao 1000din za neko nn staklo ,. ovde kod nas.

Aha, ok onda. I meni se svidja crvena boja, ali sta znam, jer jos kao mali sam ucio da je crvena zenska, a plava muska boja :) Ali naravno da to uopste nije slucaj ;)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Time changes, dobro temperovan zeitgeist, budimo u tonalitetu ;)
 
Jel izbacuje ovo nekom? meni malo malo pa izbaci..sklonim ili otvorim pa izadjem i opet. jel bag ili?
2c568fd7bc3f1afc175913b270df4bbf.jpg


Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
RN3 nema zakrivljeno staklo ekran sta i kako god vec , nego je ravan pa mu stoje dobro i i ona stakla od 80centi i ona od 18e [emoji12]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
^ baš tako. Ja sam moje dobio uz telefon i savršeno naleže od ivice do ivice, dok ona kod RN4/4X imaju baš lufta do svake ivice telefona
 
Ma to prvo sam platio 1000 din sa kp i to mi je bilo najbolje ali sam ga slomio. Poe sam uzeo 2 sa alija ali uopste ne nalezu do kraja, imaju tackice po sebi i ostaju otisci po njima ali bas. Sto je najgore sto sam bacio ambalazu od onog prvog sto je valjalo pa ne mogu da trazim spram toga.A nillkin ni jedno ne naleze do kraja.
 
na MIUI PRO rom-u, ova modifikovana MIUI kamera radi bas dobro, cak i uvece, cak i sa omnivision senzorom. Pro HDR mod tako fino pegla noise uvece da sam odusevljen, ne znam da li je to do modifikacije samog algoritma na ovom rom-u ali je odlicno. Video je znatno gori
 
Pozdrav,
Narucih pre mesec dama case i nikad da stigne.
Free shiping
Aliexpres je u pitanju.
Koliko u proseku treba vremena da stigne.
 
na MIUI PRO rom-u, ova modifikovana MIUI kamera radi bas dobro, cak i uvece, cak i sa omnivision senzorom. Pro HDR mod tako fino pegla noise uvece da sam odusevljen, ne znam da li je to do modifikacije samog algoritma na ovom rom-u ali je odlicno. Video je znatno gori
baci neke primere ako te ne mrzi
 
na MIUI PRO rom-u, ova modifikovana MIUI kamera radi bas dobro, cak i uvece, cak i sa omnivision senzorom. Pro HDR mod tako fino pegla noise uvece da sam odusevljen, ne znam da li je to do modifikacije samog algoritma na ovom rom-u ali je odlicno. Video je znatno gori

Nije do rom-a, svako ko je na miui i ima root, moze da edituje mido.xml fajl i dobije te dodatne opcije pomocu kojih se zaista prave bolje fotke


Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Možeš li malo bolje da objasniš ili uputiš negde. Imam Max2 pa bih probao neku bolju kameru ili neke cake da budu bolje slike.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Kad god se konektujem negde na wifi izlazi mi poruka sa slike. I pojavljuje se stalno,uzasno je dosadno. Kako iskljuciti ili zaobici?
c81a8527f887e473a7942267ec0ffba1.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
mene zanima da li modifikovana kamera snima zaista 4k video kako prikazuje medianfo o izlaznom fajlu? ili je to interpoliran video? nemam 4k monitor niti tv...
 
Kad god se konektujem negde na wifi izlazi mi poruka sa slike. I pojavljuje se stalno,uzasno je dosadno. Kako iskljuciti ili zaobici?
c81a8527f887e473a7942267ec0ffba1.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

To nema veze sa telefonom, već sa podešavanjima u ruteru.
 
Nazad
Vrh Dno