Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

evo i meni konacno stigao 2/16 pro....grey.gledam ga sve lepo ...i pitam se sta sad..znam da teba da se promeni rom.Citao sam ovde o tome ,ali mi je sve to konfuzno
 
ROM-ovi koji kaceni ovde,tj.linkovi ka njima nisu za PRO veriziju...obrati paznju na to...Ono sto sam ja kacio je za MTK verziju...a ne za Snapdragon....
 
da video sam...ali meni to deluje suvise komplikovano...
imam neki miui global 7.1 sabilno 7.1.9.0.0
jel treba to menjati ili..?
 
Kakao da dođem do update 7.2.5 ? Vidim da kod braće Hrvata stigo ... Ja sam trenutno na stabile official rom 7.2.3
 
Gde si video taj 7.2.5... Na MIUI sajtu zadnji 7.2.3... Sumnjam da se negde pojavio, a ovde nije izbacen...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
sd 650 stigao.imam neki miui global 7.1 sabilno 7.1.9.0.0
jel treba to menjati ili..?svaka sugestija i pomoc dobro dosla...
 
citao sam o tim raznim romovima (a laik sam) mob.imam pola dana...tako mi je sve konfuzno.neki rom (ako treba tj boji) da ima ubdejt i da radi sve ok...jer swe slabo snalazim pa da pitam iskusnije...sta ciniti?
 
Ako nije problem... odakle si ga narucio i kako si prosao sa carinom?
 
Poslednja izmena:
Ja ga odmah updatovao. Ne vidim neku razliku. Nego da pitam, jel neko skidao Developer ROM 6.4.7. - isti sajt gde se skida i stable 7.2.5 ROM. Jel ovaj developer ima podrsku za engleski ?
 
Pa imas changelog...nista spec nije promenjeno, par nekih sitnijih bagova sredjeno...cini mi se da se uskoro sprema MIUI 7.3(MM 6.0)... :D nekako vuce ka tome :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Bilo bi super da puste Marshmallow :)
Ja se sve nešto plašim da neće.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pa ako ne bude zvanican, bice neki custom sigurno... Jaka je podrska MIUI zajednice, ne sumnjam da cemo dobiti MM ili zvanican ili dobro skuvan :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pa ne znam baš za MTK verziju.
Za SD već ima CM13.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Kako drzi baterija na tom CM-u? Ima i AOSP za MTK verziju, ali lose drzi baterija...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ne znam, ja imam MTK.
Nisam probao CM za njega.
Ali razmišljam pošto mi se MIUI ne sviđa.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ma naviknes se, lepsi je nego TW Samsungov :) cenim da ni jedan ROM ne drzi bateriju kao MIUI...a i moras da otkljucas booloader ako vec nisi...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Danas sam se prijavio za otključavanje.
Mada mislim da ne mora da se otključa da bi se instalirao CM.
Ja sam stavio Nova launcher. Ali opet onaj Settings i notification drawer su odvratni.
Plus ne mogu da verujem da telefon sa 3 giga rama ubija procese u pozadini i da trebam da zaključavam aplikacije u ram.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pa sta je problem sto zaljucas par aplikacija, ionako imas RAM-a na pretek... Svako ima svoj ukus, meni je settings ok, a koristim teme...pa ima not.bar izgleda malo drugacije...sve u svemu, meni je MIUI medju boljim ROM-ovima... ;D

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Koji je najstabilniji ROM trenutno ? Desava mi se da mi zakuca bluetooth (nece da se upali dok se ne restartuje), a bt mi je upaljen 24/7 i povezan sa narukvicom. Nije strasno ali eto to je jedan od bagova koje sam primijetio. Takodje mi se desilo da ne izadjem iz igrice (konkretno Atomas) i ugasim ekran, nakon toga ne mogu da upalim ekran uopste, zakuca se i moram da drzim power dugme da se resetuje.

Takodje bi volio da rootujem zbog par stvari telefon(mock locations i patchevi na odredjene aplikacije kao i adblock), ali jel postoji nacin da vratim i app i data i da sve radi u savrsenom redu nakon fles+root?

Sem toga sve je u savrseno dobrom redu, odusevljava sto se tice baterije telefon, ali izbjegavam da pisem dobre stvari jer smartma da su vec napisane.

p.s. vidljivost na suncu i nije neka, posebno sto sam stavio UV neko tempered staklo, koje ima plavu boju na suncu pa i jos smanjuje vidljivost. Znaci ako kupujete tempered, obicni birajte :D
 
Nazad
Vrh Dno