Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Ne znam kako izgleda taj ROM što predlažeš, ali ja bih najviše voleo neki AOSP. Ove šminke mi se ne sviđaju.
 
Izgleda isto kao oficijalni, samo su izbaceni kineski servisi i app i rom je root-ovan i imas super su instaliran... Navodno je malo bolje optimizovana memorija...a sto se tice izgleda, sve je isto kao oficijalni...
 
A čime ga puniš?
Dobio sam punjač sa kineskom utičnicom. Ali kupio sam u kineskoj radnji onaj nastavak. Ne znam da li je bezbedno da se sa tim puni ili da kupim neki novi punjač?
 
Uzmi slobodno taj nastavak za punjac,sljaka to sve ok. Poenta je sto je ovaj njegov orodjidji punjac dosta jaci zbog vece baterije,pa ako uzmes neki drugi punjac (slabiji) dosta ce ti sporo puniti bateriju....furaj slobodno sa tim nastavkom.
 
Zbog toga i pitam. Isto sam tako dobio i ispravljač za njihov ruter ali je u kutiji bio i nastavak. Radi već par meseci bez problema.
 
Ako se brines, bilo koji punjac od 2A zavrsava posao...
 
Jel moze neko da okaci par fotki slikanih sa Rn3, meni ke na auto modu i bas mi se nikako ne svidjaju, narocito boje
 
Jel vam se dešava da vam na primer ne stižu poruke na Viberu? Kao da telefon izbaci app iz RAM-a. Tek kad je pokrenem vidim da imam neku poruku ili propušten poziv.
 
Jel vam se dešava da vam na primer ne stižu poruke na Viberu? Kao da telefon izbaci app iz RAM-a. Tek kad je pokrenem vidim da imam neku poruku ili propušten poziv.
Moras podesiti da ti za viber bude upaljen autostart.
 
Jel vam se dešava da vam na primer ne stižu poruke na Viberu? Kao da telefon izbaci app iz RAM-a. Tek kad je pokrenem vidim da imam neku poruku ili propušten poziv.
Mislim da je bilo pisano u temi da treba da se odredjeni telefoni zakljucaju u ramu da bi bili stalno upamceni. Viber, whatsapp recimo ili programe koje cesto koristis.
 
Sad sam gledao, već su u autostart.
Zaključao sam ih u RAM sa swipe na dole pa ćemo da vidimo.
 
Nemora da bude zakljucan u ramu,dovoljno je da ga upalis u autostartu i to je to
fd5e7f06fc679eac42cda3875e3ce98a.jpg
 
Mora da bude zakljucana u RAM-u jel ako ugasis sve aplikacije(cistis RAM) ili pokrenes vise aplikacija i izbaci Viber iz RAM-a nece ti stici poruka dok ponovo ne pokrenes Viber...mora svaka aplikacija takve vrste da se zakljuca u RAM-u...
 
Podesis je u autostart i zakljucas u memoriji, povlacenjem ikonice na dole, da se pojavi katanac...i to je to...nista vise ne diras...to je "trajno" :)
 
Podesis je u autostart i zakljucas u memoriji, povlacenjem ikonice na dole, da se pojavi katanac...i to je to...nista vise ne diras...to je "trajno" :)
Kod mene nije viber zakljucan u memoriji,samo autostart,i nikakvih problema....? :)
 
Cesto ga koristis, pa ti je stalno u RAM-u...probaj da ga izbacis iz RAM-a pa vidi jel ce ti stici poruka :D

@e46glogi

evo par slika sa auto setovanjima...cisto da uporedis sa svojim...
 

Prilozi

  • 4.jpg
    4.jpg
    744.4 KB · Pregleda: 196
  • 3.jpg
    3.jpg
    986.1 KB · Pregleda: 191
  • 2.jpg
    2.jpg
    596.3 KB · Pregleda: 198
  • 1.jpg
    1.jpg
    735.9 KB · Pregleda: 187
Poslednja izmena:
Evo nekih semplova kamere,auto podesavanje...
 

Prilozi

  • IMG_20160209_114925.jpg
    IMG_20160209_114925.jpg
    1.3 MB · Pregleda: 176
  • IMG_20160209_114932.jpg
    IMG_20160209_114932.jpg
    1.4 MB · Pregleda: 174
  • IMG_20160209_114938.jpg
    IMG_20160209_114938.jpg
    1.3 MB · Pregleda: 186
  • IMG_20160209_115002.jpg
    IMG_20160209_115002.jpg
    1.2 MB · Pregleda: 178
  • IMG_20160209_114947.jpg
    IMG_20160209_114947.jpg
    1.3 MB · Pregleda: 161
I meni si na otvorenom korektne, veci je problem kad je u zatvorenom prostori i kad si likovi slikani
 
Kada se slika unutra, ako nema dovoljno svetla, desava se da sliku budu sa malo vise šuma, zrnaste...ali nije to nesto bas strasno...meni to iskreno ne smeta...
 
Боље него на Ѕ5. Зрнасте су зато што брзо окине али зато нема духова. Шта ми вреди мало квалитетнија слика када све што се иоле помера испадне мутно. Таква ситуација ми је била на Ѕ5.
 
Da li je možda neko od korisnika ovog ili nekog drugog Xiaomi telefona uparivao telefon sa Uconnectom na FIAT-u?
 
Ako neko zna nekog pouzdanog prodavca na KP,ako nije problem da mi prosledi na PP ,vidim da ih ima dosta.
Ovi po BG deru sa cenom ,i imaju listu cekanja tako da je KP bolja vartijanta.
Hvala!
 
Poslednja izmena:
^Ако може и мени на ПП неки продавац за КП. Хвала.
 
Видех на YouTube да сензор поста може да се користи као окидач камере. Нигде да нађем ту опцију. Зна ли ко?
 
To sam i ja pokusao al ne mogu da nadjem. Da nije za pro verziju.
 
Nazad
Vrh Dno