Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

PayPal

Sve verzije (sve su kineske samo za razlicito trziste) imaju slot za microSD (sve verzine note 2, dok note 3 nema)
 
Koliko vidim poslednji rom je xiaomi.eu_multi_hermes_5.12.3_v7-5.0.zip . Kakva su vam iskustva? Ima li bagova? Dolazi mi večeras telefon sigurno 7.00.66... pa ću da menjam. Ako neko ima neko loše iskustvo da znam šta me čeka.
 
Koliko vidim poslednji rom je xiaomi.eu_multi_hermes_5.12.3_v7-5.0.zip . Kakva su vam iskustva? Ima li bagova? Dolazi mi večeras telefon sigurno 7.00.66... pa ću da menjam. Ako neko ima neko loše iskustvo da znam šta me čeka.
Meni radi lepo, za sada sto sam pronasao bag je to da ne radi kalendar...ali to manje vise nije bitno....
 
Meni radi sve za sada, kako mislis da ti ne radi kalendar na ovoj verziji
 
Koliko vidim poslednji rom je xiaomi.eu_multi_hermes_5.12.3_v7-5.0.zip . Kakva su vam iskustva? Ima li bagova? Dolazi mi večeras telefon sigurno 7.00.66... pa ću da menjam. Ako neko ima neko loše iskustvo da znam šta me čeka.

Isto sam uradio po dolasku telefona (mislim da je moj bio 77.00.66...). Meni radi ovaj rom bez greške - radi i IR remote i kalendar...
Snimio sam ga u osnovni folder i potom instalirao preko UPDATE aplikacije...
 
kliknem na kalendar i samo izaci gresku i da je prijavim kao...ne znam zasto
48f2b05c317ec2c1289a648930dabd7a.jpg


Meni radi normalno
 
Ne znam sto pojedinci, koji se čak i ne razumeju u Android, instaliraj dev romove kad dev romovi svaki put pored novih funkcija donesu i po koji bug.. Ne bi se zvali developer nego advanced da su perfektni.
Global Stable radi odlično, nema bugova tj nisam ih primetio i SOT je 6.5h sasvim solidno. Flash sa Mi flashing tool i cao
 
Ни ја нисам приметио до сада ниједан баг на дев. А иначе, ако је стабилни ром то не значи да нема багове и да је имун на исте.
 
Ne znam sto pojedinci, koji se čak i ne razumeju u Android, instaliraj dev romove kad dev romovi svaki put pored novih funkcija donesu i po koji bug.. Ne bi se zvali developer nego advanced da su perfektni.
Global Stable radi odlično, nema bugova tj nisam ih primetio i SOT je 6.5h sasvim solidno. Flash sa Mi flashing tool i cao
Ko jos moze ovo da potvrdi "SOT 6.5 h" mislim da je to previse ? jel toliko sota imas kontinuirano il je to bilo samo jednom? meni se vrti izmedju 3-4 sata SOT al blize 3 sata (50% auto osvetljenje) !

PS eh da rom 5.11.5 sa xiaomi.eu
 
Poslednja izmena:
Ko jos moze ovo da potvrdi "SOT 6.5 h" mislim da je to previse ? jel toliko sota imas kontinuirano il je to bilo samo jednom? meni se vrti izmedju 3-4 sata SOT al blize 3 sata (50% auto osvetljenje) !

PS eh da rom 5.11.5 sa xiaomi.eu
uploadfromtaptalk1449868320291.jpguploadfromtaptalk1449868343527.png

U odbranu toga taj dan sam ceo dan proveo kući i pošto nemam komp trenutno gledao sam seriju par epizoda. Sad ne znam dal to troši manje bat al sam bio sve vreme na WiFi a možda data troši više. U suštini nikad nije ispod 5h SOT al ne mogu da kažem sad realno jer ne obraćam pažnju na to previse. Uglavnom izdrži kad god mi treba
 
Poslednja izmena:
Koji rom koliko je osvetljenje ?

ps recenzije a i moje iskustvo kazu oko 3-4 sata plafon(ja izdrzim 2 dana 1 punjenje mada sam uspeo jednom i 3 dana 1 punjenje al to je bilo opet ispod 4 h sot)
 
Poslednja izmena:
ja sam na dev romu uglavnom zbog root-a...

jedina stvar koja mi smeta je sto mi kompas ne radi bas savrseno. u jednom romu nije radio uopste, a u ovom sto sad koristim radi, ali nije se ubio od tacnosti. kako je to na stable rom-u?
 
ja sam na dev romu uglavnom zbog root-a...

jedina stvar koja mi smeta je sto mi kompas ne radi bas savrseno. u jednom romu nije radio uopste, a u ovom sto sad koristim radi, ali nije se ubio od tacnosti. kako je to na stable rom-u?
Pravo da ti kažem sad sam ga testirao zbog tebe. Nisam ga ni uključivao do sad. Naslonio sam ga na jedan zid i video broj, kad sam ga prebacio na zid preko puta pokazalo je razliku od 178 stepeni sto je za 2 stepena "netacno". E sad dal mi je zid kriv ili nisam lepo drzao to ne znam al je problizno tacno sto bi znacilo da kompas radi.
Nivelisanje je odlicno, uporedio sam sa libelom (ako se tako kaze), tacno je u milimetar

Ako si mislio za orjentisanje u GPS-u nisam ni to koristio
 
Poslednja izmena:
Moze li neko da mi pomogne drugaru je stigao danas telefon i ne mozemo da ubacimo nijedan rom...uvek izadje ono update failed Signature Verification Failed.
Isto se to desi kada oce da ubaci i TWRP pa da proba preko njega...sta moze da bude problem? android verzija je lrx22g a miuI je 7.00.66.00 LHMCNCI

Imam isti problem. Da li si i kako rešio ovaj problem?
 
ljudi, dobio sam note 2 i nece da mi instalira 5.12.3/4, preimeovao sam ga u update zip..u recovery i dodje do 4% i kao nece dalje....
Na njemu je miui polska :S stable neki 7.0.99.99...
gde gresim ?
 
Poslednja izmena:
ljudi, dobio sam note 2 i nece da mi instalira 5.12.3/4, preimeovao sam ga u update zip..u recovery i dodje do 4% i kao nece dalje....
Na njemu je miui polska :S stable neki 7.0.99.99...
gde gresim ?
Koji rom pokušavaš da instaliraš i koji ti je recovery
 
stock recovery a rom pokusavam ovaj poslednje weekly...
ovaj
xiaomi.eu_multi_hermes_5.12.3_v7-5.0.zip
 
stock recovery a rom pokusavam ovaj poslednje weekly...
ovaj
xiaomi.eu_multi_hermes_5.12.3_v7-5.0.zip
Ne možeš taj rom da instaliraš sa stock recovery. Piše ti i ovde u temi a i tamo na Xiaomi.eu
Ili moraš da flashujes twrp recovery da bi instalirao taj rom ili sa officialnog foruma sa Mi flashing tool instaliraj stable global ili global beta.
 
Ne možeš taj rom da instaliraš sa stock recovery. Piše ti i ovde u temi a i tamo na Xiaomi.eu
Ili moraš da flashujes twrp recovery da bi instalirao taj rom ili sa officialnog foruma sa Mi flashing tool instaliraj stable global ili global beta.

Puno hvala.
 
Jel stavlja latest TWRP ?
i ako stavlja, onda preko njega whipujem i turim ovaj...
xiaomi.eu_multi_hermes_5.12.3_v7-5.0.zip
??
i da u kom obliku spajam xiaomi sa pcjem pre pokretanja bootloader ili ?
Ne verujem da ce da ti instalira ovaj twrp sto kazu da je laksi nacin..isto ce da ti zabode na 4 posto..moras preko fastboota da ubacis twrp i posle samo ubacis poslednji dev rom
 
Ne možeš taj rom da instaliraš sa stock recovery. Piše ti i ovde u temi a i tamo na Xiaomi.eu
Ili moraš da flashujes twrp recovery da bi instalirao taj rom ili sa officialnog foruma sa Mi flashing tool instaliraj stable global ili global beta.
Пише али може. Може наравно ако немаш закључан recovery али то изгледа сваки новији телефон има тј телефон са новијим официјелним ромом. Са старим иде без проблема пошто на xiaomi.eu ромовима стављају откључан.
Да не збуњујем даље, коме закуцава инсталација дев рома има закључан рикавери и мора преко TWRPa.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno