Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

Mislim da će ti reći da ne uzimaš td već fdd verziju, ako sam lepo razumeo. Iako po frekfencijama bi trebalo da radi i ova kod nas. I ja bih rado uzeo tu jeftiniju jer ih ima već od 120 eura.
Mene buni ovo sto piše na kraju :
Please kindly note that only one SIM slot supports WCDMA / TD-SCDMA or FDD / TDD, and the other SIM card only supports TD-SCDMA or TDD-LTE
 
Poslednja izmena:
ја стварно не знам више.... понекад бих препоручио свима да узму ту јефтинију верзију, а сам нисам имао ОО да је узмем.
 
Ja sam uzeo TDD bez razmisljanja,trenutno ne vidim mogucnost zakljucavanja 4G(jer je valjda tu postoji mogucnost problema u nekom narednom periodu) a i da zakljucaju i ako su male sanse za to nisam previse zabrinut..
 
Mislim da će ti reći da ne uzimaš td već fdd verziju, ako sam lepo razumeo. Iako po frekfencijama bi trebalo da radi i ova kod nas. I ja bih rado uzeo tu jeftiniju jer ih ima već od 120 eura.
Mene buni ovo sto piše na kraju :
Please kindly note that only one SIM slot supports WCDMA / TD-SCDMA or FDD / TDD, and the other SIM card only supports TD-SCDMA or TDD-LTE

cekaj jel ovo znaci da ta druga kartica uopste nece da radi na nasim mrezama?
 
$119 izadje za te pare mislim da je dobra kupovina,mada ima sad i z9 nubia max od 2gb ram 16rom za $140

LeTV 1S LeTV One 1s X500 za $130

meizu m2 note za $110

meizu m2 obican za 92
 
$119 izadje za te pare mislim da je dobra kupovina,mada ima sad i z9 nubia max od 2gb ram 16rom za $140

LeTV 1S LeTV One 1s X500 za $130

meizu m2 note za $110

meizu m2 obican za 92

bolji ti je redmi od svih tih..i gde to ima Nubia za 140 usd? i leTV
 
Ne znam ja, ali meni ovo nešto sumnjivo.
 
Takodje..ne moze nikako da izadje zte duplo jeftiniji..

nije zte duplo jeftiniji nego ima $40 dolara popust

http://en.jd.com/product/733395.html

ovo sto prodaje jd collection to je direktno ta robna kuca jd,a imas i druge prodavce koji rade valjda sa njima,u svakom slucaju placa se paypalom

koliko vidim ove zte nubije su mnogo kupovali ima na stotine reviewa i niko ne rece da su refubrished ili nesto slicno
 
Da li se ispalti uzeti ga?jel ste imali nekih problema sa telefonom? Mana neka? Koliko traje baterija?
 
ali i ako se naruci mora u cg pa za bg da ti neko preveze...jer ako direct u bg kocka je velika, moze i 30% od cene koja pise shto se ne isplati bash...
btw, koji je ekran u pitanju amoled ili ips ?
 
Poslednja izmena:
imam jedno pitanje :)
kako updateujete rom?
ja probao iz recoveri-a al mi se prekide na 17%
uglavnom restartovao se i vratio na stari rom 5.10.22 beta (xiaomi eu)
stavio bih zvanican rom.
poz
 
Radi 3g i 4g i na sim2
 
a jel moze neko da mi posalje detaljno uputstvo za TWRP? :)
sta god sam nasao je bilo nesto polovicno...
 
a jel moze neko da mi posalje detaljno uputstvo za TWRP? :)
sta god sam nasao je bilo nesto polovicno...
Ako hoćeš da staviš zvanični rom samo skini sa miui foruma mi flashing tool i .tgz rom za fastboot flashing. Cela procedura gotova za 100sec
 
Da li je baterija dovoljna za ceo dan uz koriscenje wfija i neke sitne igrice?
 
Jel nekome puca Google Earth? Meni i na 5.12.3 i na 5.12.10 crkava aplikacija.

Sto se tice baterije ja sam vise nego zadovoljan. Mada, ne drndam fon po ceo dan.

Doduse, kad mi treba przim ga sa jutjubom, strimovima i tako tim stvarcicama. Uvek izdrzi 12 sati minimum.
 
Jel moze da se flesne TWRP iz stock recoverija..racunar mi vrisnuo;)
 
Nazad
Vrh Dno