Šta je novo?

Xiaomi Redmi 3

Fleshovao iz EDL moda(Download)?
Mada ako sam ja dobro zapamtio oko te zajebancije, fleshovanje ROM-a ne dira taj fajl... ovo vec prelazi u ozbiljno igranje...

Sent from my RN3 Pro
 
Poslednja izmena:
flesovao uz pomoc uputstva sa xiaomi sajta, mislim da je recovery ili tako nesto? skinuo rom u zip fajlu ubacio u folder downloaed_rom i pokrenuo
pronasao sam ovo resenje ali moj tel je zakljucan
a50d8f6184342f6042c487c236c859e2.jpg


Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
а овде си пробао да мењаш ?Screenshot_2016-09-06-16-46-11_com.android.settings.pngScreenshot_2016-09-06-16-46-29_com.android.settings.png

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
flesovao uz pomoc uputstva sa xiaomi sajta, mislim da je recovery ili tako nesto? skinuo rom u zip fajlu ubacio u folder downloaed_rom i pokrenuo
pronasao sam ovo resenje ali moj tel je zakljucan
a50d8f6184342f6042c487c236c859e2.jpg


Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
Moras da radis flash fastboot roma preko mi flash aplikacije, iz nekog razloga nece da uradi flash firmware-a preko recovery-a. Znaci win 64bit-a, kineski stabilni fastboot rom i mi flash (backup bitnih stvari pre svega). Ovo ri je najlaksi i najbezbolniji metod.

Ova slika koju si postovo, nemoj to da radis. Obrisaces imei i sl. A to se tesko vraca na ovom uredjaju ako nemas backup (zeznaje sa qcn fajlovima, hex edit istih i 100 cuda i opet sansa da imas skupu ciglu).

Meni nije jasno kako si uopste uspeo da se trajno prebacis na usa frekvenciju. Sta si uopste uradio?
 
Poslednja izmena:
Video sam dosta tema na miui gde su ljudi tako zeznuli mob. Pogledaj miui forum i teme vezane za Redmi note 3.. on ima isti problem kada se tako ubagujes
 
Pa ovo gore nije dobro uputstvo, ako obrises modem... Neces imati ni jedan... To gore je lose napisano... ovo moze da se resi, ali uz malo vece igranje i znanje...

Sent from my RN3 Pro
 
Moras da radis flash fastboot roma preko mi flash aplikacije, iz nekog razloga nece da uradi flash firmware-a preko recovery-a. Znaci win 64bit-a, kineski stabilni fastboot rom i mi flash (backup bitnih stvari pre svega). Ovo ri je najlaksi i najbezbolniji metod.

Ova slika koju si postovo, nemoj to da radis. Obrisaces imei i sl. A to se tesko vraca na ovom uredjaju ako nemas backup (zeznaje sa qcn fajlovima, hex edit istih i 100 cuda i opet sansa da imas skupu ciglu).

Meni nije jasno kako si uopste uspeo da se trajno prebacis na usa frekvenciju. Sta si uopste uradio?
Pratio sam uputstvo pedje76 da promenim podesavanja mreze i onda kao da pogledam sta sve jos ima i slucajno odem na radio band i izaberem usa. Ima li nedge uputstvo kako da flesujem taj rom,nisam nikad to radio pa ne bih da zabrljam jos nesto

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
код мене нема тоScreenshot_2016-09-06-20-19-33_com.android.settings.png

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Kakva je baterija i telefon ovako uopšte posle mesec, dva(ne znam koliko ga imate) korišćenja?
 
Baterija 2-2,5 dana normalne upotrebe, telefon brz,stabilan, jos nijedan bug nisam primetio,ekran odlican,kamera vrlo dobra,od mene svaka preporuka,pogotovo za ove pare

Послато са C1905 уз помоћ Тапатока
 
Koliko ga dugo imaš?
 
Mesec dana

Послато са C1905 уз помоћ Тапатока
 
Kakva je baterija i telefon ovako uopšte posle mesec, dva(ne znam koliko ga imate) korišćenja?

Nakon 4 meseca koriscenja Redmi 3 sam prezadovoljan. Telefon odlicno radi, ne baguje. Jedini bug je taj oko auto. prebacivanja sa WiFi na 3g ali se to jako retko dogadja. Jedina mana sto mu ne svetle tasteri, ali se naviknes posle par nedelja.
Baterija mi izdrzava 3-4 dana uz "normalno" koriscenje, a rekord 6 dana uz po koji sms i poziv.
 
Ja svoj imam već 7 meseca, preporodio se telefon kad sam mu ubacio CM, MIUI je teško đubre od softvera. Kamera mu je na nivou 2012.godine (jedino što je fokus brži), ostalo je sve odlično, meni na punjač ide svaki treći dan uz oko 9h sot
 
Može link sa kojeg si skinuo taj CM?
 
Kakve su razlike u performansama izmedju redmi 3 i 3s? Vidim da jedan ima sd618, a drugi 430, sta je tu bolje? Ovo ostalo je sve isto sem sto 3s ima i otisak prsta. I jel neko narucivao slucajno 3 ili 3s preko alija (ili nekog drugog sajta)? Koliko ga je iznela carina i pdv?
 
Ja sam Redmi 3. Procenili ga na više nego što košta :) 120$*0.32 pa računaj pdv i carinu

Realno veoma slični soc
 
Pa dobro nije strasno...ja koliko sad gledam na aliju, cena mu i jeste takva izmedju 110-120$, u zavisnosti od boje (negde cak i veca). Ne znam koliko si ga ti platio. Ja sad gledam dal mi se vise isplati da ga narucujem sa kp ili sa alija. Pre nedelju dana uzeh mi4c na kp za 120e, ali tu je stvar bila jasna, na aliju je bio nesto preko sto, tako da me sa svim troskovima ne bi iznelo sigurno manje od 135-140e da sam ga narucivao. Dok ovaj redmi 3s ima malo jacu cenu kod nasih na kp.
Sad malo bacih pogled, izgleda da ovaj sd 430 ima jacu grafiku nego 618. Ne znam za ostalo...
 
Poslednja izmena:
Da nešto jaču grafiku i nešto slabiji cpu.
 
Kakve su razlike u performansama izmedju redmi 3 i 3s? Vidim da jedan ima sd618, a drugi 430, sta je tu bolje? Ovo ostalo je sve isto sem sto 3s ima i otisak prsta. I jel neko narucivao slucajno 3 ili 3s preko alija (ili nekog drugog sajta)? Koliko ga je iznela carina i pdv?
Samo 3S Prime ima čitač otiska prsta.
 
Ima i Redmi 3 PRO.
 
^Bolji ti je nehz-ov cm. Kompletniji rom, a i noviji source.
 
Je l si probao cm13 od Anik_khana? Da li je stabilan za svakodnevnu upotrebu?
 
Jesam. Hvale ga na xda, al za mene nije za svakodnevnu upotrebu. Fali mu radio, wifi ne moze da iskljuci tako da ne radi wifi direct i sl., Ir nije u funkciji i jos gomila sitnica. Ovaj nehz-ov je dosta bolji.
 
Vrh Dno