Šta je novo?

Xiaomi Pocophone X3 NFC

Kod mene rotacija radi odlično [emoji16]
Ali ne znam kako da isključim neke vesti kad sa glavnog ekrana odem u levo, i dal može otisak da se podesi kad ga pipnem da se ekran probudi, kao što sam radio na Redmi note 5 Pro.

Poco X3 NFC
 
Settings>home screen>home screen>google discover

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Pozdrav svima!!!
Ima li neko info da li će ovaj telefon biti u vip_u da se uzme?

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Pozdrav svima!!!
Ima li neko info da li će ovaj telefon biti u vip_u da se uzme?

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
Не верујем да ће бити на узимање вероватно плаћање :)
 
Pozdrav svima!!!
Ima li neko info da li će ovaj telefon biti u vip_u da se uzme?

Послато са MI 6X помоћу Тапатока

Ovo i mene interesuje. :)

Izgleda da imaju mnogo na lageru starog redmi note 9 pro 6/64. Realno, ko bi njega uzimao da se sad pojavi istovremeno i Poco X3
 
Imate mogućnost da uzmete voucher za popust u vipu i onda uzmete fon u mi store koji želite

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel ima negde ovog telefona na popustu? Sa papirima i garancijom.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Na KP ja sam kupio pre 15 dana sa dve godine zvanicne garancije overene I racunom .
 
Jeste , ali sad gledam nema vise , bilo je 30600 plus postarina
 
Našao sam ovaj telefon da ima kod nas da se kupi u onoj varijanti za indijsko tržište, bez NFC a, ali sa 6000 mAh baterijom.

E sad, da li se ovde mogu javiti neki problemi sa mrežom ili tako nešto?
 
Gde si nasao?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Pošto planiram da u narednih mesec dana penzionišem stari dobri Redmi Note 4X, u dilemi sam da li da mi sledeći telefon bude Poco X3 iliti pak Mi 9T. Kakva je podrška za custom ROM-ove i GCam aplikacije za jedan i drugi, ima li iko iskustva sa korišćenjem oba telefona?
 
Juce sam ga uzeo, da li neko ima neku dobru gcam za preporuku

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Našao sam ovaj telefon da ima kod nas da se kupi u onoj varijanti za indijsko tržište, bez NFC a, ali sa 6000 mAh baterijom.

E sad, da li se ovde mogu javiti neki problemi sa mrežom ili tako nešto?
Samo da nema delova ako nešto ode :)
Ne preporučujem ti tu verziju.
 
Samo da nema delova ako nešto ode :)
Ne preporučujem ti tu verziju.
Pa ima garanciju, već sam tu kupovao i uvaže garanciju.... a i što se delova tiče, trebalo bi da su telefoni identični, samo ovaj ima veću bateriju umesto NFC a.

A za mrežu sam pitao zato što sam imao Redmi Note 4X, za indijsko tržište, i on je povremeno znao sa brljavi sa mrežom.
 
Kako da ga nateram da mi pokazuje broj poruka neotvorenih u Viberu, a ne samo prazan kružić [emoji848]
81ca25d57bf48e476642e3767c47f977.jpg


Poco X3 NFC
 
To je ona radnja sto ne daje racune i imas garanciju od 12m na papircetu?
To je to...ali tako radi većina radnji u Balkanskoj... Šta znam, meni su već 2 puta uvažili garanciju, i to zamena ekrana...a u mts u su me redovno vraćali, sa sve fiskalnim.
Na kraju krajeva, svako ima izbor.
 
Pa ok, ako postuju i tu 12m garanciju onda ok.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Ali niko ne odgovori na moje pitanje, da li će telefon imati problema sa mrežom ako je za indijsko tržište.
Možda u nekoj drugoj temi da probam [emoji28]
 
Proveri na kimovil-u da li se gađaju band-ovi za naše i njihovo tržište. Band20 je bitan.
Koliko vidim nema band 20, tako da ti neće biti od koristi kod nas.
 
@Massive Raider Hvala na odgovoru, sad radi kako treba, sitnica koja mi je smetala ali nisam uspeo sam da je rešim.

Poco X3 NFC
 
Nazad
Vrh Dno