Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Zamensku divlju bateriju koju sam ubacio u telefon kad sam menjao ekran je crkla polse 4 meseca. Toliko se naduvala da je podigla ledja telefona, a pre crkavanja baterije otisao je zvucnik (buzzer). Ovlasceni servis nece da radi telefone koji nisu kupljeni na nasem trzistu, a delove ne prodaju. Sad sam u dilemi sta da radim, da li kupovati ponovo divljaka od baterije ili da idem na novi telefon? Samo je problem da nadjem dostojnu zamenu za ovaj novac.
Naravno da ces da kupis drugu bateriju. Nisi poludeo da menjas savrseno dobar telefon. Bateriju je bar izuzetno lako zameniti. Nisi imao srece s prvom, negde je ostecena unutra pa se zato nadula.

Tapatalk from Poco loco
 
Ima li ko sa Čukarice spretan sa flesovanjem? [emoji848]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Буквално, поко још увек ради одлично, ромова и кернела колико оћеш, гцам, анх, одличан звук...једино ако некога (мене нпр.) смори...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Realno i dalje je odličan. E sad ko ima problem sa displejem i flekama to može da bude malo problem na duže staze. I dalje on tera podosta bez da oseti,80% korisnika ne može ga iskoristiti do kraja.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
uprovao isprobavam mi8 portovanu verziju od xeu 20.4.30 miui 12 i mogu reci da lepo radi...portovali je mislim vijetnamci

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
bas ta... kako ti se cini?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
bas ta... kako ti se cini?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Baci link od te verzije.

Pre nekoliko dana sam bio instalirao neki port MiUi12 od Kineskog Mi8, bio je katastrofa....

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probacu sa novom baterijom valjda mi se posreci. Nemam nikakvu potrebu za boljim telefonom, ovaj radi kao sat. Sto se kamere tice, da bi se dobile bolje slike mora da se kupi dosta skuplji uredjaj, a ja sam sa ovim zadovoljan.
Hvala na savetu!
 
Probacu sa novom baterijom valjda mi se posreci. Nemam nikakvu potrebu za boljim telefonom, ovaj radi kao sat. Sto se kamere tice, da bi se dobile bolje slike mora da se kupi dosta skuplji uredjaj, a ja sam sa ovim zadovoljan.
Hvala na savetu!
Pokušaj da kontaktiraš Xiaomi shop na aliexpresu. Možda će se smilovati da posalju kada prodje ova situacija.
Servisna politika naših ovlašćenih servisa je ravna pljački, iako su pojedini servisi dosta pouzdani. Neće prodati bateriju, jer nemaju zaradu ako ti ne ugrade bateriju.
 
Kod njih tek neće da se usreći. Zabranjeno je slanje Li-ion baterija zemljama koje nemaju direktan let iz Kine, može samo DHL-om ali to onda gubi smisao zbog cene.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ови нови билдови 12ице не мењају АРБ?

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Pokušaj da kontaktiraš Xiaomi shop na aliexpresu. Možda će se smilovati da posalju kada prodje ova situacija.
Servisna politika naših ovlašćenih servisa je ravna pljački, iako su pojedini servisi dosta pouzdani. Neće prodati bateriju, jer nemaju zaradu ako ti ne ugrade bateriju.

Jasno je da nemaju zaradu, ali mi nije jasno da nece da zamene bateriju i po vecoj ceni ili da je prodaju i uracunaju cenu servisiranja. Bateriju koju sam kupio prodavac je dao 6 meseci garancije, a izdrzala je 4, pa cu videti hoce li zameniti (u sta cisto sumnjam, ali da pokusam). Probacu i xiaomi shop na aliju.
 
Ja ne znam koji problem imama ali četvrto staklo koje lepim mi se na istom mestu odlepljuje. U gornjem desnom uglu gde sam na prvom fabričkom displeju dobio fleku posle 9 meseci.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja ne znam koji problem imama ali četvrto staklo koje lepim mi se na istom mestu odlepljuje. U gornjem desnom uglu gde sam na prvom fabričkom displeju dobio fleku posle 9 meseci.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Па греје се ту...ја сам добио флеку пре два дана...баш иза батерије...има ли неко линк за оригиналан дисплеј...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Ja sam ga menjao u garantnom roku. Ne znam za samostalnu zamenu. Verovatno nešto iz Kine. Pa greje se verovatno tu samo je bitno kako je laminiran displej pa ako je lošije onda se pojavi fleka.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
def imaju različite serije,meni je već od prošle godine cafele,a displej perfektan.smorio me za medalju,vreme je za neki custom rom. :) uz originalni htc desire nikad nisam bio zadovoljniji telefonom u životu.
 
Ja sam jednom menjao ekran u garantnom roku zbog zute fleke u gornjem desnom cosku. Uzeo telefon u vipu. Sad mi se pojavila fleka u gornjem levom. Moracu opet da reklamiram, valjda ce mi priznati opet.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Ja sam jednom menjao ekran u garantnom roku zbog zute fleke u gornjem desnom cosku. Uzeo telefon u vipu. Sad mi se pojavila fleka u gornjem levom. Moracu opet da reklamiram, valjda ce mi priznati opet.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
Pa morali bi. Ja sam isto menjao preko vip-a.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I meni se skoro pojavila fleka u gornjem levom uglu ekrana. Telefon kupljen u Mi Srbija. Moracu da reklamiram...
 
Mene moj već 20. mesec služi super. Pu,Pu,Pu... Radi extra, nikakvih problema nisam imao.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Ljudi jel se desava nekome na Poku da se ove ikonice (u mom slucaju 5) gube tj.nekad izbaci jednu,a nekad doda i 6-u...glavnom ovu zelenu slusalicu? To me od juce pocelo zezati...ja uglavnom ovako drzim kao na slici. Sta moze biti problem?
eb83b01200159e09214479edcb9033d5.jpg


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Desava se i meni poslesnjih nekoliko dana, ali nisam imao vremena da trazim sta je u pitanju...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Meni se cesto desava, mislio sam da sam poludeo i da sam ja to uradio a da se ne secam [emoji16]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno