Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Ček, zar nije predstavljanje u Parizu 29-og?
Sutra, ako je verovati posteru.
7d098f615f321c4ccdb5910d6005544f.jpg


Sent from my Redmi Note 3 Pro SE using Tapatalk
 
onaj američki recenzent je naveo cenu od 299 dolara... znači ovaj fon ne može/ne sme ići nikako preko 240 evra u onoj standarnoj (non kevlar) verziji.

Ako u narednih mesec dana bude 240 pa i 260 evra na KP, kupicu ti jedan zivota mi. :d
Samo u vlaznim snovima moze da bude ta cena.

A sad sacekajmo sa procenama do sutra i predstavljanja u Parizu, sto rece prethodni komentator.
 
Na Comtradeshop je 50 000 din, tako da je skroz realno da u EU bude 399€.
140€ razlika u odnosu na Indiju, nisam toliko očekivao, ali šta je tu je. Padaće ovo kao Mi Mix 2s sa 80k na 60k :D

Citiraću sebe u prvom postu kada sam pokrenuo temu

Biće predstavljen na tržištu Istočne Evrope sa cenom između 420 i 460 € (glasine).

I tada je bila većina u fazonu "bestbuy", sada će biti kritikovan jer je u Indiji 260€, a ko zna šta je Xiaomi morao uraditi da bi napravio takvu ponudu, osim što je Made in India.
 
Poslednja izmena:
Ocekivana cena za Comtradeshop. Ko takvu kupovinu zeli, dakle cisto sa 24 meseca legalne garancije, ovo je i dalje dobar deal.

Samo, ja takvu kupovinu ne razmatram, srecom pa ne moram :d Bice to za oko 350e na KP lagano u startu, vrlo brzo na 300e.
 
Iznad evo recimo 290 evra mi ovaj mob uopste nije zanimljiv, i mislim da nece ni imati nekog uspeha na trzistu ako bude preko 290 evra... Ok je da bude malo skuplji od A2, preko toga nema smisla.
No da vidimo evropske cene i situaciju posle mesec dana.
 
Ne vidim da te bije neko po ušima da ga kupiš. Imaš i jeftinije modele.
 
@Precise
Posto je jelte skok od midrange chipseta na najjaci chipset, 4000mAh baterija, 3.5mm izlaz i slot za sd karticu, 6GB memorije vredan 50-60e, zar ne? :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Realno kome treba taj najjaci chipset? Dovoljan je midrange iz RN5.
Meni Poco nije zanimljiv ako je preko 290e, iz principa ne bih platio vise kad u Indiji ima za 260e, ne zanima me :D
Ja o Poku razmisljam samo zbog kamere.
 
Daj onda da ne kupujemo nista kod nas, zasto bismo to radili kada u Kini ista stvar kosta 2-3 puta manje. [emoji2] [emoji23]
 
Daj onda da ne kupujemo nista kod nas, zasto bismo to radili kada u Kini ista stvar kosta 2-3 puta manje. [emoji2] [emoji23]

To je odlična ideja! Uradih baš to ;)

Mene ovaj telefon ne zanima ako mi ga neko ne pokloni, mada ne vredi ni toliko. Kakve su ovo nebuloze?!?
Može da košta i isto kao Mi8 jer ima i neke prednosti, a biće jeftiniji. Nikad zadovoljni...
 
Jos jedna dobra stvar je sto ne mora root za gcam [emoji4], ima omogucen Camera2 API. Svi xiaomi telefoni sa sd845 imaju takodje.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
koja je onda poenta ovog fona ako će SAMO za indiju biti tih 299 dolara, a za ostatak sveta više?
 
Da bi ti pitao.
 
Realno, slazem se sa ljudima koji ne vide poentu ovog fona sa tolikom razlikom u odnosu na Indiju, iako su razlozi za tako nesto logicni.

Tresla se gora, rodio se mis.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja pa ne razumem ljude koji se čude što cena kod nas nije ista kao u Indiji. Kao da je prvi tel sa različitom cenom za različita tržišta. Za svaki telefon je do sada bilo tako iz milion razloga, zašto bi ovaj sad bio drugačiji?
 
U Indiji imaju 6 fabrika sa kapacitetom od 2 telefona u sekundi (oko 150.000 dnevno). Slažem se da cena ne može biti kao u Indiji, ali ni Evropa ne bi trebala biti tretirana kao jedno tržište. Stanovnik Beograda i stanovnik Pariza nemaju istu kupovnu moć.

Sent from my Redmi Note 3 Pro SE using Tapatalk
 
Indonezija je dobila isti dil kao i Indija[emoji16]

4,499,000=265e
636b8508120801c15b1286054c0b3bf4.jpg


Sent from my Redmi Note 3 Pro SE using Tapatalk
 
kada je tačno launch u Parizu? mislim danas, u koliko sati? ima li live link na yt?
 
Ne znam ko ti brani da odeš u Indiju,i da ga kupiš po toj ceni?
Jes, pa da navuče 299 bolesti [emoji23][emoji23]
Šalim se malo, biće ovoga kod nas za ~50e vise u nezvaničnim kanalima.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
a2 je oko 220e,ovaj da bude 320-330e,mi 8 je 410e...to bi po meni bila ok cena
 
Ne vidim nesto da je 500L jeftiniji kod nas nego u ostatku Evrope.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ne vidim nesto da je 500L jeftiniji kod nas nego u ostatku Evrope.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Pa zato je Indija Indija, a mi lideri u regionu ;)

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Ne vidim nesto da je 500L jeftiniji kod nas nego u ostatku Evrope.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Kad je krenuo da se proizvodi kod nas bio je 500e jeftiniji u Poljskoj :D :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno