Šta je novo?

Xiaomi Poco F3

Koja stakla sa Aliexpressa koristite? Stigla su mi https://www.aliexpress.com/item/1005003738311509.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.601318025RKplI ali na ivicama stakla telefona ne može da se zalepi.
Pre ovih sam koristio https://www.aliexpress.com/item/1005003101842297.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.1fde1802Yedpko koja imaju kao zrna peska u sebi, nije potpuno prozirno staklo i imaju lošiju osetljivost na dodir od prethodno linkovanih.
Da li neko ima preporuku za kvalitetnija zaštitna stakla?
uzeh i ja sa ali, ista stakla pasu na x3 nfc i f3, ali sam sa staklom dobio i one male ampulice sa onom prozirnom tecnoscu, popunio sam te praznine na ivicama sa tom tecnoscu i odprile nakon 48h potpuno se fiksira na ivicama, prestanu da se pojavljuje vazduh.
 
Pomagajte drugovi. Uzeo sam preko A1 ovaj telefon, sve je OK sem problema sa VIBER-om. Naime svaki dan posle ponoći stigne mi 10-15 obaveštenja o porukama a kada uđem nema ništa. Zna li neko razlog? Unapred zahvalan na pomoći.
 
Krs program :D Probaj da zakljucas Viber u ramu, ako do sada nisi.
 
Kako ste zadovoljni ljudi sa baterijom sada..posle nekih 1 god korišćenja ?
Može li izdržati 6h-7h SOT ?
 
Kod mene baterija kao i prvi dan kad je kupljen možda i bolja a telefon je star 15 meseci.Ne sećam se da sam neki telefon zadržao toliko dugo i nemam nameru da ga menjam u skorije vreme....Što se tiče SOT tu ti ne mogu pomoći jer ne koristim toliko telefon ali na kraju dana mi ostane više od pola baterije.
 
Da se telefon koristi normalno (pod ovim mislim na to da se igrice ne igraju) surf, navigacija, neki video klip, serija (YouTube) društvene mreže (fejs, insta, TT) i da se puni jednom dnevno, dakle uveče na punjač i da izgura ceo dan je meni sasvim ok !
Moji kriterijumi su u tom slučaju takvi da je baterija dobra.
Gotovo sigurno ću uzeti ovaj telefon..malo naginjem na F4 5G ali mislim da će cena biti jaka..
 
Vidi, ja sa 2 sata igrica izguram ceo dan (6 do 23) i bude između 5 i 6 SOT. Naravno, zavisi i kako se koristi telefon. Ovo je za neko moje prosečno korišćenje.
F4 će sigurno imati cenu kao F3 (oko 57.000) kada je izašao, ali ja sam moj kupio za 17.000 manje pošto sam uhvatio popust i to 3 meseca pošto je tel izašao.
 
F4 je trenutno na popustu na mi store-u 350€, inače je 400. Juče mi baš iskočilo obaveštenje
 
I garant je bila greška jer danas nije više u ponudi. Sad je x4 po toj ceni a f4 gt je 530 model 8+128 gb . Čudilo me da Poco f4 ima model od 6 gb. I oni nisu svoji nekad
 
Nemam vec duze vreme Xioami, izguglaj. Ima toga po netu.
 
Rekoh da nemam vise Xiaomi, izguglaj.
 
Stiglo ažuriranje.
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-07-11-13-00-08-056_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2022-07-11-13-00-08-056_com.android.updater.jpg
    55.6 KB · Pregleda: 30
  • Screenshot_2022-07-11-13-00-00-783_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2022-07-11-13-00-00-783_com.android.updater.jpg
    48.4 KB · Pregleda: 33
Imam neki cudan problem pa reko da vidim da nije to neko vec doziveo.
Zadnjih par dana mi odjednom samo nestane konekcija sa mrezom (YETTEL), u stanu u dvoristu malopre u Lidlu.
Cak sam primetio da kad ukljucim wifi nestane po nekad , pa tek kad deaktiviram wifi se vrati.
Jel ima neko ideju sta bi moglo biti ili kako da resim?
 
I meni se to dešava ponekad u poslednje vreme, mislim da je to do same Yettel mreže.
Hvala, vec sam se uplasio da je do telefona.
Telenorov korisnik od pocetka i nikad nisam imao ovakve probleme dok nije preuzeo Yettel.
Jel moguce da upropaste onakvu mrezu , neverujem.
Mada opet iste su bazne stanice neznam kako su uspeli da pokvare pokrivenost.
 
Nazad
Vrh Dno